פרטי הטיול
חלום טוסקני

חלום טוסקני

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כיכר דואומו ומגדל הפעמונים

  • המגדל הנטוי בפיזה

  • לוקה ווינצ'י

  • ביקור ביקב בטוסקנה

  • סן ג`ימיניאנו

5
ימים
יום
1

ת"א - טוסקנה - פירנצה

ניפגש בשדה התעופה לטיסה ישירה לחבל טוסקנה הקסום. לאחר הנחיתה נצא לביקור בעיר פירנצה, בירת האומנות והרנסנס. נסייר בכיכר הדואמו בה הכנסייה השנייה בגודלה באיטליה. נראה את בית הטבילה ובו "דלתות גן העדן" ונתפעל ממגדל הפעמונים של ג`וטו. נטייל ברחובות העיר אל כיכר הסניורה- מוזיאון פתוח- של אמנים מפורסמים. נשמיך את סיורנו בהליכה ברחובותיה ההדורים של העיר, שהם סמל לאומנות המופלאה של תקופת הרנסנס באיטליה. בתום הסיור ניסע למלוננו באזור טוסקנה.

יום
2

פיזה - לוקה - וינצ'י

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום נפלא בטוסקנה. נתחיל בביקור בעיר פיזה, לתצפית על המגדל הנטוי הידוע בעולם, המושך אליו מדי שנה אלפי תיירים. לאחר מכן ניסע לעיר לוקה המוקפת חומה, נסייר בסימטאותיה הציוריות של העיר המשמרות אווירה מיוחדת. נראה את שרידי האמפיתאטרון העתיק של העיר שכיום מהווה את הכיכר המרכזית של העיר, נראה את הבתים מתקופת ימי הבניים המקיפים את הכיכר בצורה אליפטית. בחלקו השני של היום נבקר בעיר וינצ'י - עיר הולדתו של גדול אומני הרנסנס ליאונרדו דה וינצ'י. בדרכנו לעיר ניסע דרך "טוסקנה האמיתית" דרך הכפרים הציוריים שטוסקנה כל כך ידועה בהם, נראה את הכרמים לאורך הדרך, הגבעות הירוקות , והבתים בעלי הגגות האדומים הפזורים על הגבעות. עם ההגעה לעיר נבקר בבזיליקת סנטה קרוצ'ה בה הוטבל ליאונרדו דה וינצ'י. נמשיך ונסייר בסימטאות העתיקות של העיר ונהנה מהאווירה מיוחדת שלהן. בתום היום הנפלא נחזור למלוננו.

יום
3

סן ג`ימיניאנו - סיינה

היום נבקר בעיירה סן ג`ימיניאנו, השוכנת על ראש הגבעה באזור קיאנטי, המפורסם בתוצרת היין והכרמים שלו. העיירה נראית מרחוק במגדליה הזקופים. נטייל בסמטאותיה ונצפה על הנוף המרהיב. נמשיך במסעינו לסיינה הבולטת למרחוק בגגותיה האדומים המעטרים שלוש גבעות עגלגלות. העיר משקיפה על שני עמקים פוריים, בהם שתולים גפנים, עצי זית כסופי עלים וגידולי שדה שונים. בין חומותיה מסתתרים אוצרות אמנות ותרבות מרובים. נראה את הדואומו המפורסם וכיכר דל קאמפו מהיפות באירופה ומפורסמת במרוץ הפאליו הנערך בה, פעמים בשנה. לעת ערב נשוב למלוננו.

יום
4

דרך היין של טוסקנה- ביקור ביקב

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום קסום בדרך היין של טוסקנה, באזור שוכנים עיירות ציוריות, יקבי בוטיק קטנים המייצרים יין מקומי וכן מפעלים בייתים המייצרים את גבינות הפקורינו שהאזור ידוע בו. נתחיל את ביקורנו בעיירה היפה מונטפולצ'יאנו עיירת ימי בניים הבנויה בסגנון רנסנסי מרהיב, נתהלך ברחובותיה הציוריים ונחוש את האווירה הייחודית של העיר, נמשיך את סיורנו בעיר ונבקר ביקב מקומי בו נלמד על תהליך ייצור היין הטוסקני ואף נזכה לטעימה מהיין המשובח. בחלקו השני של היום נבקר בפיאנזה - "עיר האהבה" שרחובותיה זכו לשמות רומנטיים, נלך "ברחוב האהבה", "רחוב הנשיקה" "ורחוב המזל". נמשיך את סיורנו בסמטאות הציוריות של העיר ונגיע אל מרכז העיר שם נראה את הגאווה הקולנרית של העיר גבינת הפקורינו - נבקר בחניות המציעות את הגבינה המקומית ונוכל לטעום ואף לקנות מהגבינה הטעימה. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
5

טוסקנה - ת"א

תם טיולנו הקסום בטוסקנה, לאחר ארוחת הבוקר במלון , זמן חופשי (במידה והזמן יאפשר זאת) ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים