פרטי הטיול
יער שחור למשפחות

יער שחור למשפחות

גרמניה, שוויץ

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • סיור בכפר האולימפי ומגורי הספורטאים במינכן

  • פארק אירופה

  • פרייבורג

  • מגלשות הרים ופארק חבלים

  • מוזיאון מרצדס בשטוטגארט

  • מפלי הריין והעיירה שטיין אם ריין

  • טריברג ומפלי טריברג

7
ימים
יום
1

תל אביב – מינכן - שטוטגארט

מנמל התעופה בן גוריון נמריא בטיסה ישירה למינכן, בירת בוואריה, העיר שזכתה )ולא בכדי( לכינוי "הבירה הסודית של גרמניה". נבקר בפארק והכפר האולימפי נראה את האיצטדיון המרכזי )מבחוץ(, נטייל רגלית ברחבי הפארק ונגיע למגורי הספורטאים והאנדרטה לזכר הספורטאים שנרצחו. בתום הסיור נצא למלוננו שבאזור שטוטגארט.

יום
2

פארק אירופה

יום של כיף לפנינו, נצא אל פארק השעשועים אירופה - מלבד טיול בארצות השונות וטעימת המאכלים הלאומיים שלהן, תוכלו למצוא בפארק למעלה מ-011 מתקנים והופעות טובות. ביניהם ספינת פיראטים מתנדנדת, מסלולי מרוצים, ספלי קפה מסתובבים, קרוסלות, פארק מתקני ושעשועי מים, שיט רפסודות, מגלשות מים, רכבות הרים ועוד.

יום
3

פרייבורג – טודטנאו - טריברג

נתחיל את הבוקר בבירת היער השחור, בפרייבורג, שפירוש שמה הוא "העיר החופשית", עדות לעובדה שהעיר הוקמה כאזור סחר חופשי. נטייל ברחובותיה הצרים שבעיר העתיקה, המרכז העתיק, נראה את הכיכר הראשית בה הקתדראלה היפה שצריחיה מתנשאים אל על, מגדל השעון, מדרחוב קייזר המקיף את מרכז העיר. ובית העירייה המרשים. לקראת הצהריים נצא לאזור פלדברג )בחורף אתר סקי מפורסם(, נעלה ברכבל אל ראש אחת הפסגות שבטודטנאו, ממנה ניתן לראות את פסגת האלפים המבהיקים בלובנם. בתום הביקור, נגלוש מטה בקרונית במסלול באורך של כ- 3 ק"מ של סיבובים ופיתולים מלהיבים. משם נמשיך בנסיעה אל עבר מפלי טריברג. מפלי טריברג הם הגבוהים בגרמניה והם הסמלים המרכזיים של היער השחור. המפלים נופלים מגובה של 063 מטרים לאורך שבע מדרגות. נערוך טיול במפלים ובערב נגיע חזרה למלון.

יום
4

שוויץ: מפלי הריין – שטיין אם ריין

הבוקר אנו חוצים את הגבול לשוויץ אל מפלי הריין האדירים ונסיים את היום בעיירה שוויצרית טיפוסית ומיוחדת שטיין אם ריין, בה הזמן עמד מלכת והעיר העתיקה בה, מקסימה ומיוחדת.

יום
5

אגם טיטזה – פארק החבלים

את הבוקר נפתח בפארק החבלים, חבושים בקסדות ורצועות בטחון נעלה על אומגות וגשרים בגבהים שונים בתוך היער. בתום הפעילות נגיע לאגם טיטזה המקסים והמרהיב ביופיו. האגם נטוע בלב הנוף הירוק ולו מים צלולים בהם משתקפים נופי האזור, המעוניינים יוכלו לצאת לשייט )בתשלום( באגם. לפנות ערב נגיע חזרה למלון.

יום
6

שטרסבורג - קולמר

היום נחצה את הגבול אל שטרסבורג, בירת חבל אלזס שבצרפת, על גבול גרמניה. נערוך סיור מקיף בעיר היפהפייה. העיר היא מקום מושבם של הפרלמנט ושל בית-המשפט האירופי. נבקר בקתדראלת נוטרה-דאם והכיכר הסמוכה לה המהוות את מוקד המשיכה המרכזי של העיר. לקתדראלה חזית מעוצבת, ייחודית ביופייה וצריח המתנשא לגובה של מעל 140 מ' . בכניסה לבית התפילה מצוי השעון האסטרונומי המפורסם של העיר, נגיע לאזור היפהפה בעיר המכונה "צרפת הקטנה". בתום הביקור, נצא בנסיעה שבדרך היין הצרפתית ונגיע לקולמר, למעוניינים נציע סיור בקרונית )בתשלום( הנוסעת בין אתריה המרכזיים של העיירה העתיקה ונהנה מאווירת המקום. בשעות הערב נגיע חזרה למלוננו.

יום
7

שטוטגארט - מינכן – תל אביב

את הבוקר האחרון נקדיש לביקור בשטוטגארט, מרכז תעשיית הרכב של הגרמנית. נבקר במוזיאון מרצדס המתפרש על פני ארבע קומות במבנה נוצץ. נוכל להתרשם מדגמי המכוניות והמנועים החל מהמנוע הראשון שיוצר ב- 0883 ועד לדגמים החדישים ביותר. נראה את המכונית שליוותה את הנשיא קנדי מוצגת ודמותו של קנדי במכונית הפתוחה. נמשיך לזמן חופשי במדרחוב של שטוטגארט ולקראת הצהריים נצא בנסיעה חזרה לנמל התעופה של מינכן לטיסתנו חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים