פרטי הטיול
מיני צפון איטליה

מיני צפון איטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מילאנו

  • אגם קומו

  • ורונה וסרמיונה

  • לאגו מאג'ורה

5
ימים
יום
1

תל אביב – מילאנו.

נפגש בנתב"ג ונטוס למילאנו שבצפון איטליה. עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי במילאנו - בירת חבל לומברדיה. נראה את כיכר הדואומו המרשימה על שלל מבניה, נראה את הפלאצו ריאלה, ארמון המלוכה הקדום. נצפה אל בית האופרה לה סקאלה די מילאנו ונראה את פיסלו של לאונרדו דה וינצ‘י הניצב לידו. בתום הסיור נמשיך למלוננו שבאיזור מילאנו.

יום
2

אגם קומו.

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול באיזור אגם קומו – אגם זה הוא אגם יפיפה הממוקם מצפון למילאנו והסמוך לגבול עם שוייץ. נסע לאורך האגם ונתרשם מהעיירות שלאורכו, מהוילות המדהימות ומחיי האיזור. נעצור לביקור באחת מהעיירות. המועניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לשייט על אגם קומו – חווייה!. בתום יום מדהים זה נשוב למלוננו.

יום
3

ורונה וסרמיונה.

יום חופשי לפנינו, לאחר ארוחת הבוקר המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום ביקור בורונה עירם של רומיאו ויוליה, זוג האוהבים הרומנטי- טראגי. נראה את הארנה בה נערכים בקיץ מופעי אופרה תחת כיפת השמיים, את כיכר השוק הרומי, את קברי משפחת האצולה סקליג‘רי ונצפה אל המרפסת המפורסמת בחצר ביתה של יוליה. נמשיך לביקור בעיירת הנופש סירמיונה, השוכנת בלשון יבשה בתוך אגם גארדה ומוגנת על ידי חומה ומבצר עתיק. נשוטט בסמטאות העיירה שוקקות התיירים בין ערימות הגלידה המפתות. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לצאת לשייט באגם. בתום הביקור ניסע למלוננו.

יום
4

לאגו מאג'ורה.

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום טיול באגם מאג'ורה הממוקם צפונית למילאנו. זהו אגם מהיפים באיטליה וזאת בין היתר בזכות האיים המקסימים שיש בו. מסביב ובתוך האיים יש עיירות עתיקות, בהם מבנים היסטוריים, טירות, כנסיות ומנזרים לצד כפרי נופש, בתי קפה ושווקים. נערוך טיול רגלי באחת הטיילות שלשפת האגם ונהנה מהאוירה המיוחדת שבמקום. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לשייט לאי היפה איזולה בלה. בתום יום מדהים זה נשוב למלוננו.

יום
5

מילאנו – תל אביב

תם ונשלם טיולנו. לאחר ארוחת הבוקר נסע לשדה התעופה של מילאנו לטיסת חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים