פרטי הטיול
מיני בודפשט

מיני בודפשט

הונגריה, אוסטריה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בודפשט

  • וינה

  • אגר

  • גודולו

  • ברך הדנובה

5
ימים
יום
1

תל אביב –וינה- בודפשט

בשעות הבוקר נטוס לוינה, בירת אוסטריה. מייד לאחר הנחיתה ניסע לכיוון בודפשט, בירת הונגריה. עם ההגעה נצא לסיור בעיר. נראה את כיכר הגיבורים, נהר הדנובה, בית הפרלמנט. נבקר בבודה, הבנויה ממזרח לנהר על גבעה בגובה של כ-60 מטרים מעל הדנובה, הגבעה מהווה עמדה אסטרטגית טובה ובסיס למתיישבים הראשונים. נראה את ארמון הקיסרים אשר חלק ממנו משמש היום כגלריה ההונגרית הלאומית, את כנסיית מטיאש הגוטית, את מצודת הדייגים והציטדלה. מגבעת גלרט נערוך תצפית נפלאה על העיר. העברה למלון בתום הסיור.

יום
2

בודפשט

היום נצא לסיור מודרך באתריה היהודיים של העיר. נבקר במוזיאון היהודי ובית הכנסת המפואר שברחוב דוהני. בית כנסת זה, הגדול באירופה, בנוי בסגנון מורי. סמוך למוזיאון, שוכן בית הקברות של הקדושים המעונים. בשנת 1944 הפך האזור לגטו. בהעדר שטחי קבורה נוספים, הפך הגן לאתר ובו קברי אחים בהם טמונות גופותיהם של כ- 2,280 בני אדם. נראה גם את יד הזיכרון לשואה שאת הקמתה יזם טוני קרטיס, הכוללת עץ ערבה בוכייה שבור המעוצב בצורת מנורה הפוכה. על כל אחד מעלי העץ כתוב שמו של אחד מיהודי בודפשט שנרצח בשואה.

יום
3

יום חופשי )אגר – גודולו(

יום חופשי. הבוקר המעוניינים יוכלו לצאת )בתשלום( ליום טיול באזור אגר הידוע ביקביו הרבים ובנופיו המיוחדים. בדרך נעבור דרך גודולו, עיירה המפורסמת כמקום האהוב על המלכה אליזבת )"סיסי"( ונראה מבחוץ את ארמונה המרשים והמהודר. נגיע לאגר, עיירה ציורית בסגנון הבארוק הידועה באתרי הספא שלה ובמבנים העתיקים שבה. כמו כן, היא ידועה ביין המשובח המיוצר ביקבי האזור הנקרא Egri Bikavar ונבקר ביקב מקומי. בתום הסיור נחזור לבודפשט למלוננו.

יום
4

יום חופשי- )ברך הדנובה(

יום חופשי. היום יוכלו המעוניינים לצאת )בתשלום( ליום טיול מרתק לאורך עיקול נהר הדנובה המשובץ בערים עתיקות, נראה ארמונות ונופים אותנטיים. תחילה נגיע לסנטאנדרה ונשוטט בסמטאות הציוריות ובין הדוכנים הרבים ובגלריות שבעיר. נמשיך לוישגארד הממוקמת באחד המקומות היפים שבעיקול הדנובה. נעלה למצודה ונבקר בה, נהנה מהנוף הנפלא הנשקף ממנה לעבר הדנובה ומשם נגיע לבאסטרגום, מקום מושבו של המלך הראשון של הונגריה ובה הקתדראלה הגדולה במדינה. בתום הסיור נחזור לבודפשט למלוננו.

יום
5

בודפשט –וינה – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מודרך בעיר: נגיע למדרחוב המפורסם, הקרטנרשטראסה, כיכר מריה טרזה, הקתדראלה הגותית. נתרשם מבית העירייה הניאו גותי, העיר העתיקה, הרובע היהודי העתיק ובית הכנסת, הפרלמנט, בית האופרה, התיאטרון ומארמון החורף – הופבורג, המשתמש במקום מושבו של קנצלר אוסטריה. נמשיך אל ארמון בלוודר לתצפית מרהיבה על העיר ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לישראל.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים