פרטי הטיול
סיציליה בקטנה

סיציליה בקטנה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קטניה

  • אתנה

  • סירקוזה

  • טאורמינה

  • סבוקה

5
ימים
יום
1

תל אביב – קטניה – סירקזוה – חצי האי אורטיג'יה - נוטו

מנמל התעופה ע"ש בן גוריון נמריא לקטניה שבסיציליה, האי הגדול ביותר בים התיכון. לאחר הנחיתה נעשה דרכנו לסירקוזה, עירו של ארכימדס. נערוך סיור בחצי האי אורטיג'יה, שם הוקמה למעשה העיר סירקוזה. נראה את הדואומו הייחודי של העיר, מעיין ארטוזה, בו נצפה בתופעה ייחודית של צמח הגומא ונסייר בסמטאות העתיקות. נמשיך לביקור בנוטו, עיירה מהמאה ה-18 הבנויה בסגנון בארוק. לאחר הביקור נעשה דרכנו למלוננו באזור סירקוזה ללינה.

יום
2

קאטניה – אווטלט

הבוקר נצא לסיור בקאטניה בה נראה את גני בליני, כיכר הדואומו המרכזית ובה מזרקת הפיל והאובליסק שהם סמלי העיר. נבקר בקתדראלה מהמאה ה-11 ,בבית העירייה וברחוב הראשי ויה אתנה ועוד. נמשיך לשוק הדגים הצבעוני של העיר והוא בן למעלה מאלף שנה ונראה את שלל הדגה הייחודית. נמשיך לסבב במספר אווטלטים, קניונים ומרכזי קניות ידועים בסיציליה.

יום
3

הר הגעש אתנה– טאורמינה )יום חופשי(

היום יוכלו המעוניינים לצאת לטיול )בתשלום( אל הר הגעש אטנה שהוא מהאטרקציות העיקריות של סיציליה. זהו הר הגעש הגבוה באירופה )320,3 מטר(, שעדיין פעיל ונמצא בסכנת התפרצות מתמדת. נעפיל למרומי הר הגעש הפעיל אתנה )עד לגובה של כאלפיים מטר(, שפסגתו מעוטרת בשלג רוב ימות השנה. נלמד על הפעילות הוולקנית רבת השנים באזור. לאחר זמן חופשי לארוחת הצהריים, ניסע לעיירת הקיט טאורמינה – הפנינה של סיציליה. נשוטט ברחובותיה הציוריים על מגוון בתי הקפה, החנויות היוקרתיות והמסעדות. נשקיף אל נוף עוצר נשימה של התיאטרון והן של הר הגעש אטנה והים היוני.

יום
4

נברודי – סבוקה

נצא ליום טיול ייחודי ברכס הרי הנברודי. גובה ההרים 1900-1000 מ ` והם עשויים אבן חול וחרסית. הדרכים מתפתלות בין הכפרים השונים, כאשר מכל פינה נפרש נוף מקסים. נבקר בעיירה היפה ראנדאצו, הקרובה ביותר למכתש הר הגעש אתנה, נראה את שרידי חומת ימי הביניים, את הארמון היחידי שנשאר מבין 8 הארמונות שהיו קיימים במקום. נסייר בעיירה בה עדיין היום שורה אווירת ימי ביניים מיוחדת, נתרשם מהרחובות המרוציפם אבני לבה, הבתים והכנסיות. נסיים בביקור בעיירת הסנדק, סבוקה, הבנויה על מצוק, ממנה נשקף נוף מדהים של הים היוני. נבקר במרכז העיירה ונסייר בסמטאותיה. כמן כן, נוכל לטעום את הגרניטה הייחודית לסיציליה בבר ששימש אתר צילום בסרט "הסנדק".

יום
5

קאטניה – תל אביב

בהתאם לשעת הטיסה, העברה אל שדה התעופה לטיסתנו חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים