פרטי הטיול
חגיגת קרנבלים במלטה

חגיגת קרנבלים במלטה

מלטה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ולטה

  • המערה הכחולה

  • האי גוזו

  • חגיגות הקרנבל בנאדור

  • מרסהשלוק

  • צוקי דינגלי

  • גני בוסקאט

6
ימים
תל אביב – ולטה – "המערה הכחולה"
יום
1

תל אביב – ולטה – "המערה הכחולה"

מנמל התעופה בן גוריון נמריא לולטה, בירת מלטה. עם הנחיתה נעשה דרכנו לעבר אחת האטרקציות המרהיבות של מלטה- המערה הכחולה הידועה בשלל צבעי מי הים המשתקפים כתוצאה מהחזרת קרני השמש בשעות הבוקר המושפעים ממיקומה של המערה. הצבעים הזוהרים המוחזרים על ידי הצמחייה התת-ימית ומהמינרלים שעל קרקעית הים – כל אלו מעניקים לה את הכינוי "מערת הקשת". נערוך תצפית מרהיבה במקום. במידה ומזג האוויר יאפשר יוכלו המעוניינים לצאת לשייט בסירות מנוע קטנות אל המערה והנקיקים הסמוכים אליה (בתשלום). בתום הסיור העברה למלוננו. בשעות אחה"צ נסייר בולטה באירועי הקרנבל הססגוני המתקיים כבר מאות שנים. מצעדים ברחובות, מוסיקה, מסיכות ססגוניות והרבה חיוכים.

האי גוזו וחגיגות הקרנבל בנאדור.
יום
2

האי גוזו וחגיגות הקרנבל בנאדור.

במהלך היום נצא לסיור לאי התאום של מלטה ואחד משלושת האיים המרכיבים את הארכיפלג של מלטה, גוזו. נחצה במעבורת ממלטה לאי אשר מרבית מתושביו עוסקים בעבודות אדמה ובדיג כשבירת האי גוזו היא ויקטוריה. נבקר בכנסיית הניסים, טה'פינו שהתפרסמה לאחר ביקורו של האפיפיור במקום. ניסע אל אתר הטבע המיוחד במערב האי, מפרץ דווירה, לחזות ב "חלון הכחול" המרהיב ונצפה אל צוק פנגוס שבעבר יוחסו לו סגולות מרפא. נמשיך לביקור בעיירת הדייג והנופש שלנדי, נבקר בכפר פונטנה ונטעם ממבחר הגבינות, משקאות, ריבות ויינות שבייצור מקומי. נסיים את הביקור במערת קליפסו הצופה אל מפרץ רמלה, שלפי המיתולוגיה זהו המקום בו שהה הגיבור היווני אודיסאוס במשך 7 שנים. נראה את שרידי החומה התת ימי שבנו האבירים כדי למנוע את הפלישה הטורקית בשנת 1565. נמשיך לביקור בנאדור בה נערכים מדי שנה חגיגות הקרנבל במקומי. לינה באי גוזו.

יום הבחירה
יום
3

יום הבחירה

המעוניינים יוכלו להצטרף בתשלום לאחד הסיורים המוצעים ע"י המדריך ומפורטים בדף סיורי הבחירה.

מרסהשלוק – צוקי דינגלי – גני בוסקאט – ראבאט – מדינה
יום
4

מרסהשלוק – צוקי דינגלי – גני בוסקאט – ראבאט – מדינה

לאחר ארוחת הבוקר נשוב לאי מלטה ונתחיל את יומנו בביקור בכפר הדייגים הצבעוני שהיה לעיירה, מרסהשלוק, הממוקם על שפת המפרץ הגדול ביותר במלטה, בדרום-מזרח האי. נמל הכפר הוא אחד הנמלים דרכם ניסו הצבאות התורכיים והצרפתיים לכבוש את האי בעבר. נהנה מזמן לסיור וקניות בשווקים הנערכים מדי יום לאורך קו המים. נמשיך אל צוקי דינגלי המרשימים, הנקודה הגבוהה ביותר במלטה (250 מטר מעל פני הים). שם תפרש לפנינו תצפית מרהיבה ממנה נוכל להשקיף לעבר הסלעים היורדים אנכית אל הים. נמשיך לביקור בגני בוסקאט, הוא אזור החורש הטבעי היחיד באי מלטה. אורכם של הגנים הוא כ-800 מטרים. בגנים גדלים עצי אורן ירושלים, אלון, זית ותפוז, וכן שיחים רבים, ועליהם הוסיפו האבירים ההוספיטלרים צמחים נוספים במהלך המאה ה-16. בתום הביקור נשוב למלוננו.

כפר האומנים טה' קלי - מדינה – רבאט
יום
5

כפר האומנים טה' קלי - מדינה – רבאט

נתחיל את יומנו בביקור בכפר האומנים טה' קלי, מרכז לעבודות יד מסורתיות - רקמה וניפוח זכוכית ועוד. נוכל לחזות באומנים בעבודתם וגם נותיר זמן לקניות למעוניינים בעבודות יד ובמזכרות. נמשיך לביקור בבירתה הקודמת של מלטה ואחת הערים היפות והחשובות באי, מדינה. נטייל ברחובות ה"עיר השקטה" - עיר מוזיאון, מבוך של סמטאות ומבנים שמורים, נראה את הקתדראלה בסגנון הבארוק המלטזי ונצפה מחומות העיר השוכנת בנקודה הגבוהה באי. נמשיך אל רבאט, העיר שמחוץ לחומות מדינה ומהווה יחד עם מדינה יחידה ארכיטקטונית מרשימה. נבקר במערת סנט פול, הקשורה למסורת של האי על פיה שהה פאולוס במערה זו וממנה הפיץ את הנצרות. נצא בנסיעה דרומה אל עבר הכפרים שנשתמרו בצורה מרשימה בדרום האי. נטייל בין כיכרות ורחובות עתיקים, בהם הזמן כאילו עצר מלכת. בתום הביקור נשוב למלוננו.

מלטה- תל אביב
יום
6

מלטה- תל אביב

זמן פנוי לבילוי במלון או מחוצה לו. בהמשך היום נערוך שייט במפרץ, נבקר בשווקים של סליימה, ואיך אפשר בלי זמן חופשי בקרנבל הססגוני והשמח שבולטה עד להעברה לשדה התעופה לטיסת חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים