פרטי הטיול
אוסטריה

אוסטריה

גרמניה, אוסטריה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מינכן

  • אזור האגמים

  • זלצקמרגוט

  • גרוסגלוקנר

  • קרחון פסטריצה

  • עיירת הנופש צל-אם-זהה

6
ימים
מינכן
יום
1

מינכן

ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא למינכן ,בירת בוואריה. לאחר הנחיתה נערוך סיור בעיר .נסייר בכיכר מריאן , המהווה את לב העיר העתיקה והמרכז ההיסטורי שלה., נראה את בית העירייה החדש בסגנון ניאו גותי מרהיב, המפורסם במשחק הפעמונים )קלוקן שפיל( הנערך במרפסתו. נמשיך הלאה לכיכר קארל) שטאכוס(, מהמפורסמות בעיר עם מזרקה במרכזה, במדרחוב הגדול והמפורסם .בתום הביקור נמשיך ללינה באזור חבל טירול.

 אזור האגמים -זלצקמרגוט
יום
2

אזור האגמים -זלצקמרגוט

הבוקר נצא אל הנוף הציורי והשליו של "אזור האגמים" ־ זלצקמרגוט. ניסע לעיירה סט.גילגן שוכנת על גדת אגם וולפגאנג, אחד האגמים היפים באוסטריה. נמשיך ל"פנינת האגם" ־ עיירה סט. וולפגאנג בה נסייר ונתרשם מהנוף ומהאוירה המיוחדת של המקום. משם ניסע לעיירה באד אישל השוכנת בלב לבה של זלצקמרגוט, בה נהג להתגורר הקיסר פרנץ יוזף בעונות הקיץ. נמשיך אל העיירה הציורית גמונדן השוכנת על גדת האגם טראומזי ונצפה בארמון אורט הבנוי על אי הקטן. בתום הביקורים נחזור למלון.

גרוסגלוקנר, קרחון פסטריצה ועיירת הנופש צל-אם-זהה
יום
3

גרוסגלוקנר, קרחון פסטריצה ועיירת הנופש צל-אם-זהה

היום נצא לטיול של יום שלם על הקרחון הגדול באירופה- קרחון פסטריצה. נטפס עם האוטובוס עד לנקודה בה נוכל לצפות על נופי האלפים המרהיבים ב"כביש האלפים הגבוהים". נקודת התצפית המיוחדת המשקיפה על הפסגת הגרוסגלוקנר והקרחון מלאה תמיד באנשים שנוהרים למקום מכל העולם בשביל לראות ולהינות מהנופים עוצרי הנשימה. בתום הביקור במרומי העולם, נתחיל בירידה האיטית למטה אל עיירה צל-אם-זהה, אריסטוקרטית היושבת על שפת האגם. בתום הסיורים נחזור אל בית המלון.ארוחת ערב ולינה.

אינסברוק, זיפלד
יום
4

אינסברוק, זיפלד

הבוקר נצא בנסיעה בין הנופים המרהיבים של בוואריה הדרומית אל הפסגות הנוצצות של טירול. אינסברוק, בירתה של מחוז טירול, שוכנת לגדותיו של נהר אין. העיר מרכזת בתוכה זר שלם של ההיסטוריה האימפריאלית של אירופה כיאה לעיר במרכז אירופה. נסייר בעיר העתיקה, נצפה בארמון הופנברג, עמוד הניצחון של מריה וכמובן גגון הזהב של הקיסר מקסימיליאן. העיר, מרכז אוניברסיטאי מהותיקים באירופה שמשלבת יצירות ארכיטקטורה ואמנות רבות. נמשיך אל לב ליבו של חבל טירול הידוע בנוף אלפיני יפהפה, אוויר צלול ושלווה אותה הוא מקרין למבקריו, שוכנת לה זיפלד - עיירה רבת פנים, בעלת מוניטין רב המושכת אליה מטיילים מכל רחבי העולם. זיפלד מציעה לנו תרבות והיסטוריה המגיעה עד למאה ה- 11, שבילי טיול מרהיבים, בתי נופש ומרגוע למכביר, קזינו, בתי קפה ומסעדות. כל אלה בתוך טבע עוצר נשימה למרגלות הרי האלפים של אוסטריה.

העיירה פוסן - טירת נוישוונשטיין
יום
5

העיירה פוסן - טירת נוישוונשטיין

נצא לעבר העיירה פוסן )FUSSEN( לביקור בטירת החלומות נוישוונשטיין אשר הייתה מקור ההשראה לטירת היפהפייה הנרדמת בדיסנילנד. את הטירה בנה וולט דיסני לאחר ביקורו בבוואריה. הארמון, הבולט ביותר מבין 5 הארמונות של המלך הראוותני מהווה אתר תיירות פופולארי ועד היום ביקרו בו כ-50 מליון מבקרים! נחזור למלוננו.

אינסברוק - מפלי הקרימל
יום
6

אינסברוק - מפלי הקרימל

בשעות הבוקר נפרד מאינסברוק, בירת הטירול ונצא מזרחה אל עיירת וואטנס WATTENS, נבקר בעיירת רטנברג )RATTENBERG(, העיר הקטנה ביותר באוסטריה, של קצת פחות מ – 500 תושבים, מפורסמת במראה הימי הביניימי שלה מחד, ובמסורת של ניפוח זכוכית מאידך. נמשיך אל מפלי הקרימל שנשטפים במי הקרחונים ונופלים מגובה של 380 מ'. ניכנס אל פארק הלאומי קרימל ונתרשם מנוף מרהיב ואוויר נקי ומשכר. בתום הביקור ניסע אל בית המלון , לינה וארוחת ערב.

זלצבורג , קן הנשרים, מינכן, תל אביב
יום
7

זלצבורג , קן הנשרים, מינכן, תל אביב

את היום נפתח בביקור בזלצבורג עיר הולדתו של מוצרט. נראה את הקתדראלה והארמון שבחזיתו מזרקת הסוסים המרשימה שבראשה טריטון שוטף פניו במי המזרקה, האוניברסיטה העתיקה, כיכר מוצרט, רחוב היהודים והמדרחוב המרכזי. לאחר הסיור נעפיל בדרך מדהימה ביופיה לביקור מרתק ב"קן הנשרים" אפוף המסתורין, המבנה הוקם עבור היטלר כמתנה ליום הולדתו ה- 50. היטלר ביקר במקום פעמים מעטות ושהה במקום זמן קצר. מהמקום נשקף מראה עוצר נשימה. בסיום הביקור ניסע לשדה התעופה של מינכן לטיסה חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים