פרטי הטיול
היער השחור והדרך הרומנטית

היער השחור והדרך הרומנטית

גרמניה, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • פארק והכפר האולימפי

  • באדן באדן

  • פרייבורג

  • דרך הרומנטית

  • רוטנבורג

  • וירצבורג

  • טריברג

7
ימים
יום
1

תל אביב – מינכן - שטוטגארט

מנמל התעופה בן גוריון נמריא בטיסה ישירה למינכן, בירת בוואריה, העיר שזכתה )ולא בכדי( לכינוי "הבירה הסודית של גרמניה". נבקר בפארק והכפר האולימפי נראה את האיצטדיון המרכזי )מבחוץ(, נטייל רגלית ברחבי הפארק ונגיע למגורי הספורטאים והאנדרטה לזכר הספורטאים שנרצחו. בתום הסיור נצא למלוננו שבאזור שטוטגארט.

יום
2

שטרסבורג – באדן באדן

היום נחצה את הגבול אל שטרסבורג, בירת חבל אלזס שבצרפת, על גבול גרמניה. נערוך סיור מקיף בעיר היפהפייה. העיר היא מקום מושבם של הפרלמנט ושל בית-המשפט האירופי. נבקר בקתדראלת נוטרה-דאם והכיכר הסמוכה לה המהוות את מוקד המשיכה המרכזי של העיר. לקתדראלה חזית מעוצבת, ייחודית ביופייה וצריח המתנשא לגובה של מעל 140 מ' . בכניסה לבית התפילה מצוי השעון האסטרונומי המפורסם של העיר, נגיע לאזור היפהפה בעיר המכונה "צרפת הקטנה". בתום הביקור, נצא בנסיעה שבדרך היין הצרפתית ונגיע לביקור בעיר המרחצאות באדן באדן שהתגלתה ע"י הרומאים שהשכילו לנצל את סגולות המרפא של המעיינות החמים הנובעים במקום. נסייר בעיר היפה, נראה את הקזינו המפורסם הגדול והוותיק ביותר בגרמניה, שדרת ליכשטנטלר והטיילת היפה. בשעות הערב נגיע חזרה למלוננו. בערב נציע למעוניינים )בתשלום( הסעה למרכז אחת הערים הקרובות למלון.

יום
3

פרייבורג – קולמר

היום נצא לביקור בבירת היער השחור, פרייבורג, שפירוש שמה הוא "העיר החופשית" עדות לעובדה שהעיר הוקמה כאזור סחר חופשי. נטייל ברחובותיה הצרים שבעיר העתיקה, המרכז העתיק, נראה את הכיכר הראשית בה הקתדראלה היפה שצריחיה מתנשאים אל על, מגדל השעון, מדרחוב קייזר המקיף את מרכז העיר ונראה את בית העירייה היפהפה והמרשים. בתום הביקור נמשיך בנסיעה לקולמר, למעוניינים נציע )בתשלום( נסיעה בקרונית הנוסעת בין אתריה המרכזיים של העיירה העתיקה ונהנה מאווירת המקום. בשעות הערב נגיע חזרה למלוננו.

יום
4

הדרך הרומנטית: רוטנבורג – וירצבורג

אל הדרך הרומנטית - ניסע אל שתיים מהעיירות היפות והמרשימות של גרמניה - רוטנבורג עיר ציורית במלוא מובן המילה, הנמצאת על הדרך הרומנטית, עם בתים ישנים ומצוירים. נראה את חומות העיר העתיקות, כיכר השוק, בית העירייה, פונדק העירייה, מגדל הפעמונים ועוד. נמשיך אל וירצבורג עיר בארוקית באווירה דרומית ובשלווה פרנקונית. התרבות והאמנות הן חלק בלתי נפרד מחיי העיר ויוצרות אווירה שנקלטת בכל החושים. נראה את הארמון שהוכרז מורשת תרבות עולמית של אונסקו ומצודת ָמרי ּנ ֶּּברג שהם סימני ההיכר המפורסמים של וירצבורג.

יום
5

טריברג – כביש 500 - אגם טיטיזה - שטוטגארט

הבוקר נצא בנסיעה אל בירת שעוני הקוקיה טריברג. שעון הקוקיה מהווה את אחד מסמליה המרכזיים של היער השחור. נראה את שעון הקוקיה הגדול בעולם ונמשיך אל מפלי טריברג, המפלים הגבוהים ביותר בגרמניה. המפלים יורדים מגובה של 163 מ' וזורמים בתוך יער ציורי וקסום. במהלך היום ניסע בקטע קצר על כביש 500 היפהפה, הכביש הכפרי של היער השחור. בהמשך נגיע לאגם טיטיזה, שם עפ"י האגדה שחה טיטוס. נסייר ברחובות ונשאיר זמן חופשי ליהנות בבתי הקפה ולטעום, איך לא, מעוגת ה Forest Black .למעוניינים נציע לצאת לשייט )בתשלום(. את שעות הערב נקדיש לביקור בשטוטגארט, מרכז תעשיית הרכב של הגרמנית. נבקר במוזיאון מרצדס המתפרש על פני ארבע קומות במבנה נוצץ. נוכל להתרשם מדגמי המכוניות והמנועים החל מהמנוע הראשון שיוצר ב- 1883 ועד לדגמים החדישים ביותר. נראה את המכונית שליוותה את הנשיא קנדי מוצגת ודמותו של קנדי במכונית הפתוחה. נמשיך לזמן חופשי במדרחוב של שטוטגארט ומשם חזרה למלון.

יום
6

יום חופשי )מפלי הריין(

היום יהיה יום חופשי. למעוניינים נציע יום טיול )בתשלום( למפלי הריין האדירים וביקור בעיירה שוויצרית טיפוסית ומיוחדת שטיין אם ריין, בה הזמן עמד מלכת והעיר העתיקה בה, מקסימה ומיוחדת. בשעות הערב חזרה למלון.

יום
7

שטוטגארט - מינכן – תל אביב

את היום האחרון נקדיש לסיור במינכן. נצפה על האצטדיון הגדול והמפורסם אליאנץ ארנה, ביתה של קבוצת הכדורגל הידועה באיירן מינכן. נבקר באולם התצוגה של חברת המכוניות ב.מ.וו הכולל הצגתם של מגוון דגמי החברה משחר הקמתה ועד המילניום החדש. לאחר זמן חופשי בעיר נצא בשעות אחר הצהריים בנסיעה חזרה לנמל התעופה של מינכן לטיסתנו חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים