פרטי הטיול
פניני מוסקבה

פניני מוסקבה

רוסיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הכיכר האדומה

  • גן אלכסנדר

  • פארק הניצחון

  • תחנות המטרו

5
ימים
יום
1

ת"א- מוסקבה

ניפגש בשדה התעופה ונטוס בטיסה ישירה למוסקבה שהיא עיר מיוחדת ומרתקת שהפכה להיות מגה פוליס. . לאחר הנחיתה ניסע אל ליבה הפועם של מוסקבה החל מתקופת שלטונן של הצארים ועד ימינו. נתרשם מהכיכר האדומה שידעה ימי זוהר בעידן הקומוניסטי ונביט אל הקרמלין הגובל בה מצד אחד, בנוסף, לצידה עומדים המאוזליאום בו קבור המהפכן ולדימיר לנין, כנסיית בזיליאוס הקדוש, סמל צבעוני ומרשים המזוהה עם הכיכר והכלבו העתיק "GUM" שמושכים אלפי תיירים מדי יום. נטייל בגן אלכסנדר הסמוך ונראה את חילופי המשמר ליד קבר החייל האלמוני נמשיך את הטיול לעבר כנסיית ישו המושיע שנהרסה בתקופת שלטונו של יוסף סטאלין ושוקמה מחדש לפני כעשור. בתום הביקור העברה למלון.

יום
2

יום חופשי )קרמלין, מוזיאון הנשקייה(

המעוניינים יוכלו להתחיל את הבוקר )בתשלום( חוויתי בקרמלין, המבצר ממנו צמחה העיר מוסקבה ואשר היווה מרכז השלטון הרוסי במשך מאות שנים. נינס למוזיאון הנשקייה, גולת הביקור במתחם הקרמלין, האוצר בתוכו את אוצרות האימפריה הרוסית לדורותיה. נמשיך ונראה את הפעמון והתותח הגדולים בעולם, כיכר הקתדראלות אשר מסביבה שלוש כנסיות, בין היתר כנסיית ההכתרה אוספינסקי, כנסיית קבורת הצארים ועוד. לאחר הביקור במוזיאון נבקר בבית הקברות המפורסם נובודייביצ'י, ובו קבורים גדולי האומה הרוסית: צ'כוב, גוגול, סטניסלבסקי, ג'וקוב, לויטן, ראיסה גורבצ'וב ואחרים.

יום
3

בורדינו ופארק הניצחון

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לראות את התצפית על פנורמת קרב בורדינו, המציגה את קרב בורדינו ב360 מעלות משם נמשיך לפארק הניצחון ולמוזיאון הניצחון, המוקדשים לניצחון על הנאצים במלחמת העולם השנייה. במהלך הביקור נתרשם מהאנדרטה לציון ניצחון הסובייטים על הנאציזם ונשמע מהי ההתייחסות של רוסיה למלחמת העולם השנייה מנקודת הראות שלה.

יום
4

יום חופשי – )תחנות מטרו פארק VDNKH(

למעוניינים )בתשלום( ניסע לראות את תחנות המטרו המפורסמות בפסיפסים, ויטראז'ים, נברשות בדולח ובפסלים שבהן. לסיום, נספוג מאווירתה של רוסיה המתחדשת במדרחוב המפורסם של רחוב ארבט בה ניתן למצוא עבודת אמנות של אומנים מקומיים. נבקר בפארק All-Russia Exhibition Centre - VDNKH אשר נפתח בשנת 1935 בתור מרכז תערוכות ותצוגה של כל מוסקבה, הפארק הוקם לפי חזונו של סטאלין להקים מרכז תערוכות בדמות העיר הסובייטית שתפאר את האידיאולוגיה הסוציאליסטית והקומוניסטית.

יום
5

מוסקבה-ת"א

לאחר ארוחת הבוקר אנחנו נפנה את החדרים בבית המלון ונצא לטייל בשוק איזמאילוב, שוק מקומי ליצירות אומנות מקומיות, עבודת יד ומזכרות. משם נצא לטייל ברחוב טברסקייה שהוא הרחוב הכי אופנתי במוסקבה, ישנם אנשים שמכנים אותו ה"שדרה החמישית" של מוסקבה בגלל החנויות והבוטיקים היוקרתיים. ובהתאם לשעת הטיסה ניסע לכיוון שדה התעופה ונחזר הביתה עמוסי רשמים וחוויות.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים