פרטי הטיול
קרנבלים באיטליה

קרנבלים באיטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מילאנו

  • קרנבל המסכות בונציה

  • הרי האלפים האיטלקים, הדולומיטים

  • מנטובה

  • פסטיבל הניוקי בורונה

7
ימים
יום
1

מילאנו – ורונה הקרנבל

נצא בטיסת בוקר לאיטליה. לאחר הנחיתה במילאנו ניסע לורונה, עירם של רומיאו ויוליה ונראה את קרנבל הניוקי המפורסם, שמזכיר את הקרנבלים שבברזיל. נסייר רגלית בעיר, נראה את האמפיתיאטרון העתיק הענק ה'ארנה', נטייל בפיאצה ברה ובכיכרות היפות של העיר, נכנס לחצר ביתה של יוליה ונראה את המרפסת ששם היא חיכתה לאהובה רומיאו, על שפת "באר האוהבים" נשמע את סיפור האהבה שמוכר רק לתושבי המקום, נטייל לאורך חומת העיר העתיקה, נתרשם מבתי העירייה החדש והישן ולא נפסח על הגלידריה המפורסמ . ת בצהריים נצטרף לאלפי הצופים ונצפה בתהלוכת הפסטיבל העליז שחוגגים מזה מאות בשנים. נראה בובות ענק משעשעות, תזמורות, רקדנים ורקדניות, תחפושות וערב של רב חוגגים. בתום היום המהנה והעליז נגיע למלוננו למנוחת לילה.

יום
2

פדובה, השווקים, בסאנו דל גראפה, מרוסטיקה

יום חופשי לסיורים עצמאיים באזור. המעוניינים יצאו ( בתשלום) ליום טיול מרגש בעיר האוניברסיטאית החשובה – פאדובה. פאדובה הייתה מרכז יהודי צפון איטליה לאחר גירוש ספרד. נטייל בכיכר הענקית פראטו דלה וואלה, נראה את הכיכר שעל שם יצחק ל"ז רבין ונמשיך לשלושת הכ יכרות הצמודות ששם מתקיימים השווקים הנודעים של העיר. נראה את קפה פדרוקי המפורסם, את השוק העירוני ואת הגטו היהודי. מפאדובה נמשיך לאזור הכרמים של באסנו דל גרפה, מהם מכינים את המשקה האלכוהולי המפורסם הגראפה. נבקר במבשלת הגראפה המפורסמת, פולי, ונטעם מסוגי הגרא פה השונים המיוצרים במקום. נמשיך לעיירה העתיקה מרוסטיקה, נראה את לוח השחמט הענק שבכיכר העיר ונהנה מיופייה. בתום היום נעשה דרכנו חזרה למלון .

יום
3

ונציה, בוראנו אי התחרה, פסטיבל המסיכות

עם בוקר נעשה דרכנו לעיר המיוחדת בעולם כולו, ונציה. ונציה היפה יהיפ לובשת חג בימים אלה. נשוט בספינה פרטית לאי התחרה היפהפה מוראנו , שבו כל בית צבוע בצבע שונה, נראה את המגדל הנטוי ונתפעל מ'קאזה דה בפי' שהוא הבית הצבעוני ביותר באי. נשוט חזרה לונציה. נסייר רגלית בגטו היהודי, הישן והחדש, נשוטט ברחובות העיר בין הבניינים והארמונות המרהיבים ונחצה תעלות באמצעות גשרים המחברים בין האיים הרבים. בכיכר סן מרקו נראה את קרנבל המסכות הנחשב לתיאטרון הרחוב הגדול בעולם ושם נספוג את האווירה הייחודית לתקופת הקרנבל. בתום הביקור נסע למלוננו ללינת לילה

יום
4

מנטובה, בורגטו סול מינצ'ו סירמיונה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיר העתיקה והמקסימה מנטובה, שמוקפת בשלושה אגמים גדולים. נראה את הארמון השליטים הענק של בני משפחת האצולה 'גונזאגה' ואת ארמון הבישוף, נחלוף מתחת מגדל הכלא וניכנס לקתדרלה המפורסמת בה שמורה פי על, האמונה, טיפה מדמו של ישו, נמשיך לגטו היהודי ונראה את בית הכנסת של הקהילה היהודית. ממנטובה נמשיך לסיור רגלי בכפר שבתיו בנויים על נהר המינצ , ו' 'בורגטו סול . ו''מינצ בורגטו מכונה בפי רבים " הכפר היפה ביותר באיטליה ". נמשיך לסירמיונה העתיקה, שהיא לשון של יבשה בתוך אגם גרדה הגדול. בתום היום נשוב למלוננו ללינת לילה .

יום
5

ברגמו, קרנבל התפוזים באיבראה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר ברגמו, שמחולקת לעיר החדשה ולעיר העתיקה. נעפיל ברכבל לעיר העתיקה ונטייל בעיר היפה השולטת ממרומי ההר על כל סביבותיה. נראה את הקתדרלה המרשימה, שלדעת רבים היא מהיפות ביותר באיטליה, נראה את בית העירייה העתיק, ונשוטט להנאתנו בסמטאות הצרות שגדושות במסעדות ובמעדניות מקומיות. בתום הסיור ניסע לקרנבל המסורתי המפורסם – "קרנבל מלחמת התפוזים" המתקיים באיבראה. זהו קרנבל מהנה המשמר מסורת רבת שנים עוד מהמאה ה . 19 – במהלך החגיגה, משליכים החוגגים תפוזים מלאי מיץ האחד על השני. הקרנבל נחגג בכל פינות העיר ואנו כמובן נצפה בבטחה בקרנבל העליז מהמקומות הנייטרליים שבהם תיירים יכולים לחזות בקרנבל מבלי להיפגע... בתום התצפית המשעשעת ניסע חזרה למלוננו.

יום
6

מודנה, טעימות חומץ בלסמי, סאסולו, טעימות גבינות

יום חפשי לסיורים עצמאיים. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום), ליום של טיול וטעימות בערים שנמצאות במרכז האזור של האוכל הטוב של איטליה, אזור אמיליה-רומניה. בשעת בוקר נגיע למחלבה איכותית באזור העיר סאסולו, שבה מייצרים את גבינת הפרימג'אנו הידועה. נלמד על תהליך הייצור ועל איך ניתן לדעת אם גבינה איכותית או לא, נראה את גלילי הגבינה הענקיים שמאוכסנים בשיטה מיוחדת ונטעם מכמה סוגים שונים של גבינה. נמשיך ליקב שמייצר את החומץ הבלסמי המפורסם של מודנה. נטעם סוגים שונים של חומץ בלסמי ונשמע על התהליך המיוחד והייחודי של ייצור החומץ. נמשיך לסיור בעיר מודנה היפה, נראה את הרחוב הראשי שגדוש במעדניות בהן ניתן לקנות ממיטב מוצרי האזור, את בית הכנסת ואת הכיכרות הראשיות. בתום היום נשוב למלוננו.

יום
7

סטרזה, ארמון בורומיאו, מילאנו

עם בוקר ניסע לעיר סטרזה ששוכנת על גדת אגם מג'ורה, המכונה גם בשם האגם הרומנטי. נפליג (בתשלום) לאיזולה בלה (האי היפה) ונערוך סיור מודרך בארמון המפואר ובגנים המרהיבים של משפחת האצולה בורומיאו. מסטרזה ניסע למילאנו שהיא בירת האופנה העולמית ועיר הבירה של צפון איטליה. נראה את הקתדרלה הראשית ה'דואומ ו' המרהיבה ביופיה, נראה את בית האופרה המפורסם באירופה לה סקאלה, נעמוד ליד פסלו של ליאונרדו דה וינצ'י שגר ועבד תקופה מסויימת בעיר ונטייל בקניון המקורה הראשון בעולם " גלריה ויטוריו עמנואל" שגדוש בחנויות אופנה מפוארות. בזמן החופשי נשוטט בין עשרות חנויות האופנה שגודשות את רחובות הראשיים. בשעת לילה ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים