פרטי הטיול
חלומות מתגשמים" משפחות בלגיה צרפת והולנד

חלומות מתגשמים" משפחות בלגיה צרפת והולנד

הולנד, בלגיה, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בריסל

  • פארק השעשועים "יורודיסני"

  • פריז

  • אמסטרדם

  • פארק אפטלינג

  • חיטהורן

8
ימים
יום 1: תל אביב - אמסטרדם - בלגיה
יום
1

יום 1: תל אביב - אמסטרדם - בלגיה

פגישת הקבוצה בנמל התעופה וטיסה לאמסטרדם. עם הנחיתה נצא לכיוון בלגיה את היום נקדיש לבירת בלגיה הלא היא בריסל, האוחזת גם בתואר בירת אירופה ובה שוכנים מוסדות האיחוד הארופי, הנציבות ומועצת האיחוד. נערוך סיור במהלכו נבקר בכיכר הגדולה, הנחשבת כיום לכיכר היפה באירופה. נסייר בכיכר ונצפה על בית העירייה הבנוי בסגנון גותי מרשים. נמשיך ונראה את פסלו של הילד המשתין שהפך לסמלה של העיר נמשי

יום 2: בלגיה – צרפת
יום
2

יום 2: בלגיה – צרפת

נסיעה לכיוון בירת צרפת, עיר האורות – פריז. עם ההגעב נערוך סיור, במהלכו נראה את כיכר הקונקורד ובמרכזה האובליסק המרשים, שדרות השאנז אליזה ושער הניצחון המרשים, ונראה את מגדל אייפל. בערב – אפשרות לצאת (בתשלום) לסיור באתרייה המוארים של העיר ולשייט על הסיין.

יום 3: פארק השעשועים "יורודיסני"
יום
3

יום 3: פארק השעשועים "יורודיסני"

שעשועים, רכבות והמון מתקנים, והפעם בממלכתו הקסומה של וולט דיסני. נעוף על כנפי הדמיון בארץ הפנטזיות, נפגוש פיראטים בארץ ההרפתקאות ונטוס לחלל בארץ המחר. נפגוש את דמויותיו המפורסמות של וולט דיסני בתהלוכות המרהיבות ובערב נשוב למלון עייפים אך מלאי חוויות.

יום 4: פריז
יום
4

יום 4: פריז

בשעות הבוקר נשלים את הביקורים בעיר. נראה את בית העיריה פורום ל'האל, ומרכז פומפידו, נראה את כנסיית הנוטרדאם ומשם נעלה המדרגות המובילות לתצפית מגבעת ה"סקרה-קאר" מגבעת כנסית "הלב הקדוש", נמשיך לרובע לה-דפנס – הרובע המודרני של העיר. אחה"צ למעוניניים תהיה אפשרות לצאת (בתשלום) לביקור בארמון וורסאי / פונטנבלו.

יום 5: פריז - אמסטרדם
יום
5

יום 5: פריז - אמסטרדם

נסיעה צפונה לכיוון העיר אמסטרדם, "ונציה של הצפון". עם ההגעה נטייל בכיכר דאם ונצפה לעבר ארמון המלכה נמשיך לרובע היהודי. בתום הביקור העברה לבית המלון.

יום 6: פארק אפטלינג
יום
6

יום 6: פארק אפטלינג

יום של כייף לפנינו, בבילוי בפארק השעשועים "אפטלינג", פארק המבוסס על סיפורי אגדות. נבקר בעולמו של עלי באבא, נערוך שייט אבובים, נזחל במזחלות שלג, נדהר ברכבות, נבקר בבית הרוחות, ביער האגדות ואולי נוכל לפגוש את כיפה אדומה או שלגיה....

יום 7: חיטהורן – אמסטרדם (יום בחירה)
יום
7

יום 7: חיטהורן – אמסטרדם (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לחיטהורן. נסיעה על הדייק החוצה את אגם אייסל ומשם לעיירה ובה כבישים שהם תעלות מים, אוויר צח ומרחבים של השפלה.

 יום 8: אמסטרדם– תל אביב
יום
8

יום 8: אמסטרדם– תל אביב

העברה שלדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים