פרטי הטיול
צפון איטליה לשומרי מסורת

צפון איטליה לשומרי מסורת

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הארנה בורונה

  • המרפסת של יוליה

  • ארמון הדודג'ים

  • גשר הריאלטו

  • כיכר סן מרקו בונציה

  • הוילות הפאלאדיניות

  • הרי הדולומיטים

  • אגם גראדה

  • מגדל השעון במנטובה

7
ימים
יום
1

תל אביב-צפון איטליה

ניפגש בשדה התעופה על שם דוד בן גוריון לטיסה "לארץ האגמים" של צפון איטליה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמלים נתחיל את סיורנו באזור בעיר הקסומה סרמיונה. עיר ציורית הבנויה על לשון יבשה באגם גרדה. נסייר בסמטאות הצרות של העיר, נראה את המצודה והחומות העתיקות ולאחר מכן נמשיך לעיר ורונה. וורונה עירם של רומיאו ויוליה וסיפור אהבתם הבלתי נשכח ממחזהו של שקספיר הקנה לעיר את פירסומה הרב. נסיר בכיכר המרכזית ונראה את הארנה וכמובן שלא נוותר על ביקור בביתה של יוליה שם נראה את המרפסת המפורסמת. נמשיך למלוננו שבאזור בסאנו דל גראפה.

יום
2

ונציה

יום נפלא מחכה לנו ובו נבקר בעיר ששמה הולך לפניה כיפה והרומנטית שבערי העולם – ונציה. העיר הבנויה על תעלות מים המעניקים לה מראה מיוחד. נשוט בסירה פרטית אל תוך העיר ונתחיל את ביקורנו בכיכר סאן מרקו נתרשם מאומנות ואדריכלות הרנסנס וכמובן ממאות היונים שיקיפו אותנו. נמשיך את סיורנו בעיר ונראה את גשר הריאלטו המפורסם, את ארמון הדודג'ים ואת הכנסייה הביזנטית. נסיים בסיור רגלי בגטו היהודי, נשמע את סיפורה המולפא של הקהילה היהודית אשר חיה במקום. בתום היום נחזור למלוננו.

יום
3

ויצ'נזה – פאדובה

לאחר ארוחת הבוקר נתחיל את יומנו בביקור בעיר ויצ'נזה השוכנת בחבל ונטו . העיר ידועה בזכות המבנים אתם בנה אדריכל העיר אנדראה פלדיו ששילב אלמנטים מהעת העתיקה. המבנים הידועים של העיר אלו הווילות הפלדיאניות שהוא בנה יחד עם תלמידיו, מבנים אלו ומרכז העיר של ויצ'נזה הוכרזו כאתר מורשת עולמית ע"י אונסק"ו. בתום הסיור נמשיך לעיר פאדובה שהייתה בעברה מרכז יהודי גדול בו חיו קהילת מגורשי ספרד. העיר הבנויה על שפת נהר באקיליונה וגשרי האבן הם סימלה של העיר. בעיר התגורר בעבר גם גלילאו והיא היוותה גם השראה למחזהו של שקספיר אילוף הסוררת. בתום היום המרתק נחזור למלוננו.

יום
4

הרי הדולומיטים

לאחר ארוחת בוקר נצא ליום טיול באזור הטבע הנחשב ליפה ביותר באיטליה הרי הדולומיטים. ניסע דרך מעברי הרים ונטייל בין אגמים הממוקמים בלב מעברים אלו. נעצור לתצפיות על הנוף עוצר הנשימה ואף נערוך סיור רגלי בתוך הטבע המרשים והיחודי להרים אלו. בתום היום נחזור למלוננו.

יום
5

( יום שבת ) בסאנו דל גראפה

ארוחת בוקר במלון לאחריו נסייר ברגל באזור המלון, בעיר בסאנו דל גראפה. העיר הידועה בזכות משקה הגראפה המיוצר בה נסייר ברגל בעיר העתיקה ונראה את גשר העתיק, ואת מבניה המיוחדים.

יום
6

אגם גראדה

את היום נקדיש לסיור באגם הגדול בצפון איטליה – אגם גראדה. מסביב לאגם פזורות עיירות ציוריות רבות שכל אחת מהן היא חוויה בפני עצמה. ניסע בדרך היפה המקיפה את האגם כשאת הדרך ילוו תמונות הנוף של ההרים העצומים והאגם הקסום נעצור לתצפית באחת מנקודות הדרך ולביקורים בכמה מן העיירות (עד כמה שהזמן יאפשר לנו ). את היום נסיים בביקור בעיר הגדולה באזור גראדה הקרויה על שם האגם. נסייר בעיר הצייורית ולאחר מכן ניסע למלוננו.

יום
7

מנטובה – ת"א

יום אחרון לטיולנו ולפני הטיסה לארץ נצא לביקור בעיירה מנטובה השוכנת בעמק יפיפה ומוקפת בשלושה אגמים. העיר ידועה בזכות מגדל השעון העתיק של העיר שהפך לסימלה. נסייר בין סמטאותיה של העיר ונותיר מעט זמן חופשי לסיור במדרחוב הססגוני של העיר. את הטיול נסיים בתצפית על המצודה שבעיר ואלגיו סול מינצ'יו וסיור קצר בעיר. נמשיך לרוסטיקה העיר האצילית המוקפת חומות המשרות בעיר אווירה ימי בניימית. נסייר ברחובות העיר ונתרשם מהחומות ומאדריכלות המיוחדת . נותיר זמן חופשי לסיור בכיכר העיר את היום נסיים בביקור בכפר אוסלו השוכן על גבעה רמה הצופה על האזור בתום היום ניפרד מהאזור הקסום וניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים