פרטי הטיול
ברצלונה וקוסטה ברווה

ברצלונה וקוסטה ברווה

ספרד, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קוסטה ברווה

  • כנסיית "סגרדה פמיליה"

  • פירינאים

  • מונטסרט

  • ול דה נוריה

  • בסלו

7
ימים
יום
1

ת"א- ברצלונה- קוסטה ברווה

נטוס בבוקר מוקדם לברצלונה. לאחר פגישה עם המדריך בשדה"ת ברצלונה נצא לסיור מודרך פנורמי של העיר ונוכל להתרשם מאתריה הרבים, רחובותיה הרחבים ואלגנטיים. נראה את הכפר האולימפי, פלזה קטלוניה המרכזי, המרינה המפורסמת ונזכה למבט ציפור על כל העיר ממונט ז'ואיק, הר היהודים. נמשיך הנסיעה לכוון אזור קוסטה ברווה למלון שלנו, קבלת חדרים, ארוחת ערב ולינה.

יום
2

ברצלונה: סיור עיר

היום נערוך סיור מקיף בברצלונה. נראה את כנסיית "סגרדה פמיליה"- המשפחה הקדושה, אשר בנייתה התחילה ב- 1882 , הופסקה זמנית בשל מותו של האדריכל הגאון אנטוני גאודי ב- 1926 ,בתאונה, ונמשכה על ידי תלמידיו עד פרוץ מלחמת האזרחים ב- 1936 .העבודות חודשו ב-1940 ועד כה הושלמו כ- %70 מהפרויקט המדהים. נערוך טיול רגלי ברובע הגותי עמוס הסמטאות והמבנים הייחודים ונגיע עד הקתדרלה המרשימה. נמשיך לשדרת הראמבלס- הרחוב המפורסם והמתוייר ביותר בברצלונה. לאורכו מתערבבים דוכנים, חנויות, בתי קפה ומופעי רחוב. נעבור דרך פסאו דה גרסיה, הרחוב האלגנטי ביותר בברצלונה. נקבל הסבר על האדריכלות הייחודית שמאפיינת את העיר, נתרשם מבניינים נוספים של גאודי ועמיתיו. נהנה מזמן חופשי לטייל בשוק "לה בוקרייה" ולערוך קניות ברחוב קרר אנג'לס להולכי רגל המלא בוטיקים וחנויות אופנה. חזרה למלון בקוסטה ברווה לארוחת ערב ולינה.

יום
3

יום בחירה\חופשי - חירונה: סיור עיר- פיגרס: מוזיאון דאלי

אלה שירצו יוכלו לצאת לטיול )בתשלום(. יציאה לחירונה- עיר אלף הכיבושים ועיר הולדתו של הרמב"ן, למסע במנהרת הזמן, להתחקות אחר עקבותיה של הקהילה היהודית, אשר חיה ופעלה במשך 600 שנים והייתה הלב הפועם של העם היהודי בגולה. נתחיל את סיורנו בעיר העתיקה ברחוב פורסה, נתרשם ונתרגש מהממצאים והיופי של המקום. נמשיך לעיר פיגרס, עיר הולדתו של סלוואדור דאלי- האמן הסוריאליסטי המפורסם אשר נולד בעיר. נבקר במוזיאון דאלי השוכן במבנה מעניין. המבנה משנת 1850 ששימש כתיאטרון עלה באש בעת מלחמת האזרחים, ושופץ לאחריה על מנת להכשירו כמוזיאון. במקום אוסף נרחב של יצירות העוקב אחר הקריירה האמנותית של "מלך הסוריאליזם" על פני תקופותיה השונות. דאלי קבור במקום בקריפטה מתחת לבמה של התיאטרון. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
4

קוסטה ברווה- מטארו

היום נערוך טיול לאורך החוף של קוסטה בראווה- רצועת החוף המשתרעת לאורך כ-150 ק"מ. פירוש השם קוסטה בראווה הוא "החוף הפראי" על שם הסלעים והדרכים המפותלות שעל קו החוף. שלוחות הרי הפירנאים מגיעות עד לקו המים ולשונות ים כחולות חודרות לתוך היבשה. בין המפרצים הזעירים ממוקמים כפרי דייגים. בזכות המים הצלולים, האווירה המיוחדת והמזג הספרדי זכתה רצועת החוף הזו לפופולאריות רבה. נבקר בבלנס ושוק הדייגים )במידה ופתוח(, יורט דל מאר, טוסה דל מאר ועיירות נוספות ככל שהזמן יאפשר. נמשיך למרכז המסחרי הענק "מטארו פארק" המשתרע על כ- 000,140 מ"ר ובו מיטב התוצרת של ספרד ואירופה ונוכל לטייל להנאתנו. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
5

בסלו – הפירינאים - ול דה נוריה

היום נערוך טיול לבסלו, עיירה קטנה שהוקמה במאה ה-6 לספירה והפכה בשיאה למרכז כלכלי ושלטוני של צפון קטלוניה הודות למיקומה האסטרטגי בדרך לפירינאים. נעבור בגשר העתיק בכניסה לעיירה, נראה שרידים המעידים על חיי היהודים באזור. נמשיך לול דה נוריה ) NURIA DE VAL.)בין ספרד לצרפת, בתוך טבע ירוק ועוצר נשימה, מתנשאים הרי הפירנאים העצומים והמרשימים. הרכס היפה הוא בית למסלולי הליכה מעניינים, פסגות מרהיבות ונוף שהוא כמעט יפה מדי. אחת מפסגות הרכס המופלא נקראת ואל דה נוריה )עמק נוריה( ומי שמחפש חוויה אמיתית יבחר נכון אם יחליט לטייל שם. בעמק היפה תמצאו בתי מלון, אגמים, כנסיה עתיקה ואת אתר סקי משגשג. אל ואל דה נוריה לא ניתן להגיע עם רכב אלא רק ברכבת והמסע המקסים אל המקום שווה את כל הנסיעה, כאשר הפסגות המושלגות והנופים הירוקים נשקפים מבין כל אחד מחלונות הרכבת הגדולים והשקופים. חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
6

יום בחירה\חופשי – צרפת-קויור- אמפוריה ברווה ושייט

אלה שירצו יוכלו לצאת לטיול )בתשלום(. יציאה לאמפוריה ברווה – הוונציה של קוסטה ברווה והעיירה קויור שבדרום צרפת – Collioure ,על גבול ספרד, באחד המיקומים הקסומים ביותר באירופה, שוכנת העיירה הקטנה קויור, הנקראת גם "החוף הפראי". טיול יומי בעיירה הוא חוויה בה לא תשתעממו לרגע. סיירו אל המבצר העתיק והמרשים, משם אל חוף הים הכחול, אל הצוקים הגבוהים ואל הסירות השטות על פני המים. טיילו בכפר הציורי המציע סמטאות מלאות קסם, פסעו בשבילי המקום ואם תרצו תוכלו לטעום ממאכלי המקום . חזרה למלון לארוחת ערב ולינה.

יום
7

מונטסרט- תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במונטסרט, מנזר ענק המתנשא מעל צוקים תלולים. זהו המרכז הדתי והתרבותי החשוב ביותר בקטלוניה ואחד המנזרים הבנדיקטיים החשובים בעולם. במקום נמצא פסל המדונה השחורה, פטרוניתה של קטלוניה. בטיול נעבור בפנדס, אחד האזורים המפורסמים ביותר ליצירת המשקה המזוהה עם חבל קטלוניה, הקווה. בהמשך זמן חושפי ונסיעה לשד"ת לטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים