פרטי הטיול
צפון איטליה

צפון איטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ורונה

  • סירמיונה

  • פאדובה

  • ונציה

  • אגם גארדה ,ריבה דל גארדה ,מלצ'זינה

  • באסנו דל גראפה

  • מארוסטיקה

  • הרי הדולומיטים

7
ימים
יום
1

תל אביב – ורונה

מנמל התעופה ע”ש בן גוריון נצא בטיסה לצפון איטליה. לאחר הנחיתה ניסע לביקור בעיירת הנופש סירמיונה השוכנת בלשון יבשה בתוך אגם גארדה ומוגנת על ידי חומה ומבצר עתיק .נשוטט בסמטאות העיירה שוקקת התיירים בין ערימות הגלידה המפתות .נמשיך לביקור בורונה עירם של רומיאו ויוליה ,זוג האוהבים הרומנטי- טראגי .נראה את הארנה בה נערכים בקיץ מופעי אופרה תחת כיפת השמיים, את כיכר השוק הרומי ,את קברי משפחת האצולה סקליג’רי ונצפה אל המרפסת המפורסמת בחצר ביתה של יוליה .בתום הביקור ניסע למלוננו.

יום
2

בסאנו דל גראפה - פאדובה

עם בוקר נצא לביקור בעיירות קטנות ומקסימות למרגלות הרי הדולומיטים. נבקר בבסאנו דל גראפה המפורסמת בייצור יין "הגראפה". נסייר בכיכרות המרכזיות של העיר ־ פיאצה ליברטה ופיאצה גאריבלדי . נצפה על נהר הברנטה ונחצה אותו על גבי ה"פונטה וקיו" גשר העץ המקורה והעתיק שבנה פאלאדיו. אחה"צ נבקר בפאדובה שהיתה עיר מדינה עצמאית במאה ה- 41, בשליטת משפחת קרארה ובה שכנה גם קהילה יהודית משגשגת. מרכזה ההיסטורי הוא מוקד עליה לרגל לחובבי אומנות: כיכר קאבור בה שוכן קפה פדרוקי המפורסם, כנסיית הנזירים המתבודדים ועוד.

יום
3

ויצ'נזה - סירמיונה

נצא לביקור בויצ'נזה "עירו של אדם אחד” אדריכל הרנסנס אנדראה פאלאדיו שתכנן מבנים רבים בעיר. נסייר במדרחוב הראשי הנקרא כמובן על שמו ובכיכר המרכזית נפגוש את האדריכל עצמו )או לפחות את פסלו(. נמשיך לסירמיונה, עיר יפהפיה השוכנת אל על חוף אגם גארדה, העיירה היתה ידועה כבר מהמאה הראשונה לפני הספירה בתור אתר נופש החביב על משפחות עשירות מהאזור. חצי האי הציורי מושך אליו בעיקר בחודשי הקיץ אלפי מבקרים, המטיילים בין הרחובות גדושות החנויות, המסעדות והגלידריות המשובחות. נוכל לצאת )בתשלום נוסף( לשייט המקיף את חצי האי ומאפשר נקודת תצפית יפהפיה על האזור כולו.

יום
4

חופשי )הרי הדולומיטים(

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת )בתשלום( ליום מהנה שיביאנו אל מרומי הרי הדולומיטים השוכנים על גבול אוסטריה .ניסע בדרכים עקלקלות למול נופים מרהיבים .נחצה את מעבר ההרים "ה ונגלוש לעמק. נמשיך בנסיעה בין יערות מוריקים ,עמקים פורחים ונחלים זורמים . יום שלם של טבע מדהים במלוא יופיו והדרו.

יום
5

בורגטו - מנטובה

הבוקר נצא לעיירה הזעירה בורגטו הבנויה משני צדיו של נהר המינצ'ו, מתחת לעיירה ואלג'ו סול מינצ'ו. נסייר במקום בין בתי הכפר, כנסיה עתיקה, טחנות מים ישנות ומסעדות. נחצה את הגשרים המקושטים פרחים ונראה את הברבורים השטים לאיטם במי הנהר. נמשיך למנטובה, עיר עשירה ויפה השוכנת במישור המוקף שלושה אגמים. במאות ה-41 וה-41 שלטה בעיר משפחת גונזאגה אשר שימשו פטרונם של אמנים רבים והפכו את מנטובה למרכז תרבותי ואמנותי משגשג. נסייר במרכזה ההסיטורי של העיר ונתרשם מבתיה היפים של העיר, הכנסיות, הכיכרות והחנויות.

יום
6

ונציה

היום נצא לביקור בונציה ,עיר הגשרים והתעלות ,אחת הערים היפות בעולם. נהלך בסמטאות הצרות ,נראה את הגטו היהודי העתיק מהמאה ה -16 ובכיכר סן מרקו - כיכר היונים .נראה את קתדראלת סן מרקו את מגדל הפעמונים – הקמפנילה, את ארמון הדוג’ים ואת גשר האנחות.

יום
7

אגם גארדה – ריבה דל גארדה – מלצ'זינה – תל אביב

היום נצא לביקור בעיירות מקסימות בצפון אגם גארדה .נפתח בריבה סול גארדה ,העיירה הצפונית באגם ,בה ניכרת השפעת השלטון האוסטרי בעבר. נמשיך למלצ’זינה השוכנת במזרח האגם ,למרגלות הר באלדו .נשוטט בסמטאות הצרות מרוצפות האבן בין הבתים , החנויות והתיירים וניהנה מהאווירה הרגועה מול המים .נמשיך בנסיעה בריבה-סטרדה, דרך החוף העוברת בין העיירות במזרח האגם . בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה לטיסה לתל-אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים