פרטי הטיול
פראג ברלין

פראג ברלין

צ'כיה, גרמניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • דרזדן

  • ברלין: סיור עיר מקיף: אונטר דאן לינדן

  • ברלין היהודית )כולל כניסה למוזיאון היהודי(

  • המוזיאון הפתוח "הטופוגרפיה של הטרור"

  • צ'ק פוינט צ'ארלי

  • אלכסנדר פלאץ

  • וייטנברג, לייפציג

  • פראג: סיור עיר

7
ימים
יום
1

תל אביב - פראג

בשעות הערב נצא בטיסתנו לפראג, בירת צ'כיה. עם ההגעה נעשה דרכנו לבית המלון ללינה.

יום
2

פראג

היום יוקדש לפראג.נתחיל בסיור פנוראמי לאורך נהר הוולטאבה ומול אתרי פראג המפורסמים על גדות הנהר: גשר מאנס, - גשר קארל, המצודה, הבית המרקד והתיאטרון הלאומי. נתמקם במלוננו נמשיך לסיור רגלי בשדרת ווצלאב ההומה בתיירים, בתי אוכל ובתי מלון. נראה את פסל ווצלאב הקדוש, האיש וסוסו, נספר על יאן פלאך הסטודנט שהצית את עצמו במחאה על פלישה סובייטית, נמשיך למגדל אבק השריפה שהגן על פראג, ומשם לכיכר הדמוקרטיה. נפגוש את יאן הוס מי שהנהיג את המרד נגד הכנסייה ברומא, נצפה בשעון האסטרונומי נביט עם כולם אל על לדמויות היוצאות מהשעון.

יום
3

קארלובי וארי )יום חופשי(

יום חופשי בפראג, המעוניינים יוכלו להצטרף לטיול בקארלובי וארי קאלסברג. קארלובי וארי הינה עיירת מרפא מפוארת – ומפורסמת הידועה במעיינות החמים שלה. נראה את מי הגייזר החמים הפורצים ממעמקי האדמה. נטייל לאורך מבני הקולונדות המלכותיות ונטעם ממי המעיינות. בשעות אחה"צ נשוב למלוננו בפראג.

יום
4

פראג דרזדן - ברלין

הבוקר נעשה דרכנו לדרזדן, עיר יפיפייה שנחרבה במלה"ע 2 והצליחה לשקם את האתרים המרהיבים שלה. נראה את ארמון צווינגר, קתדראלת גבירתינו שנהרסה במלה"ע 2 ושוקמה להפליא, נביט על נהר האלבה ממרפסת ברוהל )מרפסת אירופה(, נשוטט בין הרחובות הצרים והתוססים ונראה את קיר הקרמיקה "תהלוכת האצילים". בתום הביקור נעשה דרכנו למלוננו בברלין.

יום
5

ברלין: עבר, הווה, עתיד

הבוקר נערוך סיור מקיף ברלין. נתחיל בתצפית על בניין הרייכסטאג המחודש. נמשיך אל עבר שער ברנדנבורג המפורסם הנתחם בחומת ברלין, אשר חצתה את העיר לשני עולמות, מזרח ומערב ונראה את אנדרטת הזיכרון לחייל הסובייטי. נעבור בשדרת "תחת עצי התרזה" אונטר דן לינדן המרכזית של העיר לאורכה המבנים של בית האופרה, אוניברסיטת הומבולדט – ועוד. נמשיך ונחלוף על פני כיכר הספרים, בבלפלאץ, שנודעה בשל אירוע שריפת הספרים שהתרחש במקום. נמשיך אל קתדראלת העיר ונחלוף על גדת נהר השפריי שחוצה את אי המוזיאונים, אתר מורשת תרבות עולמי, בדרכנו אל אלכסנדר פלאץ, מרכז החיים השוקקים של מזרח ברלין, טרם נפילת החומה. נצפה על מגדל הטלוויזיה, נתרשם משרידי חומת ברלין ונסיים בכיכר פוטסדאם פרוייקט הדגל של ברלין המודרנית. נערוך ביקור בגלריה המזרח גרמנית. זהו קטע החומה המקורית - - הגדול ביותר שנשאר. נלך לאורך החומה, נספוג קצת מרוח התקופה ונתרשם מכתובות הגרפיטי המעטרים אותה. נמשיך לביקור מיוחד במוזיאון היהודי לתולדות יהדות גרמניה. נמשיך אל צ'ק פוינט צ'ארלי נקודת הביקורת בין ברלין הסובייטית - לבין המערבית, נגיע למוזיאון הפתוח "הטופוגרפיה של הטרור" המתאר את התקופה האיומה, ונתרשם מן האנדרטה אדירת המימדים של האדריכל פיטר אייזנמן, המנציחה את זכר היהודים. נמשיך לרחוב האורנינבורג המפורסם בלב העיר, הגדוש בבתי קפה, חנויות בוטיק, שווקים ופינות חמד. נחתום בתצפית על בית הכנסת הגדול המשוחזר והמרשים.

יום
6

פוטסדאם )יום חופשי(

יום חופשי בברלין המעוניינים יוכלו להצטרף ליום טיול לפוטסדאם, בה התכנסה הועידה לחלוקת ברלין וגרמניה. נראה את ארמון סנסוסי, ארמון המגורים של המלך פרידריך הגדול, ונבקר בגני הארמון. נראה את הארמון החדש, את בית התה הסיני ואת ארמון סיסילנהוף, בו התכנסו מנהיגי המדינות המנצחות במלחמת העולם השנייה ביולי 0101 , כדי לדון בחלוקת גרמניה ובעתידה של אירופה. נבקר ב"וילה ואנזה" בה הוחלט על "הפתרון הסופי" ונחזור לברלין. בדרך נראה את האצטדיון האולימפי שנבנה בתקופת הרייך השלישי ונבקר בכנסיית וילהלם. משם אל מרכז הקניות KDW , חנות הכולבו הגדולה באירופה. בחנות שש קומות ובהן שלושה מיליון מוצרים. האטרקציה הגדולה היא הקומה השישית, קומת האוכל הענקית ובה מעל ל 1/ אלף - סוגי מאכלים, שתייה ותבלינים.

יום
7

ויטנברג - לייפציג פראג - תל אביב

הבוקר נעשה דרכנו לויטנברג, נראה את כנסיית המצודה וכנסיית העיר. בתום הביקור נסע לביקור בלייפציג, העיר הגדולה ביותר במדינת סקסוניה. מלייפציג המכונה גם "עיר הגיבורים", יצאה הקריאה לאיחוד גרמניה והריסת חומת ברלין. נראה את כנסיית תומס בה קבור באך ונבקר בכנסיית ניקולאי בה החלה ההתקוממות נגד השלטון הקומוניסטי. נמשיך לאנדרטה המרשימה לזכר הקהילה היהודית המפוארת שגרה בעיר ונראה את בניין העירייה. משם אל האנדרטה לזכר "קרב העמים" בו הובס נפוליאון ב / 010 . בהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה בפראג לטיסתנו חזרה לישראל.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים