פרטי הטיול
חגיגת קרנבלים במלטה

חגיגת קרנבלים במלטה

מלטה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • המערה הכחולה

  • צוקי דינגלי

  • מדינה

  • רבאט

  • מרסהשלוק

  • האי גוזו

4
ימים
יום
1

תל אביב וולטה

מנמל התעופה בן גוריון נמריא לוולטה ,בירת מלטה .עם הנחיתה נעשה דרכנו לעבר אחת האטרקציות המרהיבות של מלטה המערה -הכחולה הידועה בשלל צבעי מי הים המשתקפים כתוצאה מהחזרת קרני השמש בשעות הבוקר המושפעים ממיקומה של המערה . הצבעים הזוהרים המוחזרים על ידי הצמחייה התת ימית ומהמינרלים שעל קרקעית הים כל אלו מעניקים לה את הכינוי" מערת הקשת ."נערוך תצפית מרהיבה במקום .במידה ומזג האוויר יאפשר יוכלו המעוניינים לצאת לשייט בסירות מנוע קטנות אל המערה והנקיקים הסמוכים אליה )בתשלום( משם נצא לסייר בוולטה באירועי הקרנבל הססגוני, המתקיים כבר מאות שנים. מצעדים ברחובות מוסיקה, מסיכות ססגוניות והרבה חיוכים. בתום הסיור העברה למלוננו. המעוניינים יוכלו להצטרף לארוחת ערב מלטזית, מופע פולקלור וריקודים.

יום
2

האי גוזו וחגיגות הקרנבל בנאדור

לקראת צהריים צפונה אל עיר הנמל צ'ירקאייה, ומשם נפליג במעבורת לאי השני של מלטה ,אחד משלושת האיים המרכיבים את הארכיפלג של מלטה – האי גוזו, אשר מרבית מתושביו עוסקים בעבודות אדמה ובדיג, ונבקר בבירת האי היא ויקטוריה. נבקר בכנסיית הניסים ,טה'פינו שהתפרסמה לאחר ביקורו של האפיפיור במקום. ניסע אל אתר הטבע המיוחד במערב האי, מפרץ דווירה, לחזות ב"חלון הכחול" המרהיב ונצפה אל צוק פנגוס שבעבר יוחסו לו סגולות מרפא .נמשיך לביקור בעיירת הדייג והנופש שלנדי לאתנחתא קלה. ממרומי הצוק של מערת קליפסו, אשר לפי המיתולוגיה זהו המקום בו שהה הגיבור היווני אודיסאוס במשך 7 שנים, נצפה אל מפרץ רמלה והחולות האדומים שלו, ונראה את שרידי החומה התת ימית שבנו האבירים כדי למנוע את הפלישה הטורקית בשנת 1111. זה הזמן לצאת לכפר נאדור , מרכז אירועי הקרנבל המקומי. נשתתף ונצהל בחגיגות עם המקומיים. נחזור למלון בשעת לילה מאוחרת.

יום
3

עיירת הדייגים מרסהשלוק, חגיגת הקרנבל בוולטה

בבוקר נצא אל עיירת הדייגים מרסהשלוק, עירה ציורית מתנמנמת השוכנת לחוף מפרץ טבעי קסום, אשר על מימיו התכולים מתנדנדות סירות הלוצו, להן עיניים פקוחות לרווחה ויוצרות תמונה פסטוראלית ורגועה. אחת לשבוע, ביום ראשון, מתעוררת העירה לחיים ודוכנים נפרשים לאורך המזח ובהם כל טוב האי. זו ההזדמנות לארוחת דגים מצוינת. לאחר מכן נחזור לוולטה להשתתף בתהלוכה ובחגיגות הקרנבל. אחר הצהריים נחזור למלון. המעוניינים יוכלו להצטרף לסיור לילה בערים המוארות של מלטה.

יום
4

כפר האומנים טה' עלי מדינה רבאט – -צוקי דינגלי

נתחיל את יומנו בביקור בכפר האומנים טה' עלי מרכז לעבודות יד מסורתיות מקומיות כמו רקמה, קרמיקה, תכשיטנות וניפוח זכוכית. נוכל לחזות באומנים בעבודתם וגם נותיר זמן לקניות למעוניינים בעבודות יד ובמזכרות. נמשיך לביקור בבירתה הקודמת של מלטה ואחת הערים היפות והחשובות באי, מדינה. נטייל ברחובות ה"עיר השקטה" עיר מוזיאון. מבוך של סמטאות ומבנים שמורים. נראה את הקתדראלה בסגנון הבארוק המלטזי ונצפה על הנוף המרהיב מחומות העיר השוכנת בנקודה הגבוהה באי. נמשיך אל רבאט העיר שמחוץ לחומות מדינה ומהווה יחד עם מדינה יחידה ארכיטקטונית מרשימה .נבקר במערת סנט פול הקשורה למסורת של האי על פיה שהה פאולוס במערה זו וממנה הפיץ את הנצרות. בתום הביקור בהתאם לשעת הטיסה, העברה אל שדה התעופה לטיסתנו חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים