פרטי הטיול
חגיגה משפחתית בברצלונה

חגיגה משפחתית בברצלונה

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
 • תצפית אל ארמון המלך בברצלונה

 • פלאזה אספניול

 • הר היהודים

 • זירת השוורים העתיקה

 • פארק גואל

 • קאזה מילה

 • קאזה באטיו

 • כנסיית "המשפחה הקדושה"

 • הרובע הגותי בברצלונה

 • אצטדיון קאמפ נואו

 • חירונה עירו של הרמב"ן

 • מוזיאון דאלי בפיגראס

 • פארק מים

 • פארק השעשועים פורט אוונטרה

 • פסל המדונה השחורה במונסרט

7
ימים
יום
1

ת"א – ברצלונה

ניפגש בשדה התעופה לטיסה לברצלונה, בירתה של חבל קטלוניה. לאחר סידורים פורמאליים בשדה התעופה נצא לסיור פנוראמי להכרות ראשונה עם העיר )ככל שהזמן יותיר(. נתחיל את סיורנו מכיכר קאטלוניה, נראה את פלאזה אספניול, נצפה אל ארמון המלך, הר היהודים וזירת השוורים העתיקה. בתום הסיור העברה למלוננו.

יום
2

ברצלונה של גאודי- קאמפ נאו

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בברצלונה, עירו של גאודי שהותיר את חותמ המובהק על קווי המתאר האדריכלים של העיר. נתחיל את סיורנו בעיר בביקור בפארק גואל - תוכנית גרנדיוזית של גאודי להקמת שכונת פאר לעשירי ברצלונה. הפרויקט השאפתני לא צלח אך נותר למזכרת פארק יפיפה בו נסייר. נעלה "למרפסת" של הפארק לתצפית מרהיבה על העיר. לאחר הסיור בפארק נמשיך את הסיור בעקבות גאודי ונראה את קאזה מילה וקאזה באטיו מהמבנים המפורסמים שתיכנן. נעצור אל מול כנסיית "המשפחה הקדושה" שעבודות הבנייה עדיין נמשכים בה ונתרשם מעוצמת המבנה. בהמשכו של היום נבקר ברובע הגותי של ברצלונה. נסייר לאורך הסמטאות הצרות, נראה את המבנים העתיקים, את חנויות הבוטיק הקטנות, נעצור מול בית העירייה ונראה את כנסיית סנטה אולליה. נבקר באזור בו שכן הרובע היהודי של העיר, נסייר בשדרות הרמבלס הססגוניות, על שלל מופעי הרחוב המתקיימים בה, ונסיים את היום בביקור באצטדיון הכדורגל המפורסם באירופה, קאמפ נאו, ביתה של קבוצת הכדורגל הטובה בעולם - ברצלונה. נסייר במוזיאון המציג את ההיסטוריה של הקבוצה, ולקראת סוף היום נשוב למלוננו.

יום
3

חירונה ומוזיאון דאלי

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בחירונה. נתחיל את סיורנו ברובע העתיק של העיר, ונצפה מהגשר אל בתיה הצבעוניים. נסייר בין הסמטאות הקטנות, נתרשם מהארכיטקטורה הייחודית ונעצור לביקור ברובע היהודי. חירונה היא עירו של הרמב"ן והיוותה לאורך שנים רבות מרכז יהודי חשוב. נבקר בשרידי בית הכנסת היהודי שכיום משמשים כמוזיאון המספר את סיפורה של הקהילה היהודית. בחלקו השני של היום נבקר בפיגראס – מקום משכנו של מוזיאון דאלי, בעל העיצוב ה"מטורף", המוקדש לאומן הספרדי סלבדור דאלי. נותיר זמן לסיור במוזיאון ולאחר מכן נשוב למלוננו.

יום
4

פארק המים

יום של מים וכיף ... לאחר ארוחת הבוקר ניסע לפארק מים שבאזור קוסטה בראווה. את היום נבלה בין שלל מתקני המים של האתר. בתום היום, עייפים אך מרוצים, נחזור למלוננו.

יום
5

קוסטה בראווה עיירות ומפרצים

יום סיור במפרצים הקסומים והעיירות הציוריות של חוף קוסטה בראווה. נתחיל את יומנו בביקור בעיירה בלאנס, שבראשיתה הייתה עיירת דייגים שהפכה למוקד תיירותי שמושך אליו אלפי מבקרים בכל שנה. משם נמשיך אל טוסה דל מר היפהפייה, נראה את מצודת העיר ונסייר ברחובותיה הססגוניים. נותיר זמן חופשי לסיור בעיירה המקסימה, ולקראת סוף היום נחזור למלוננו. בערב המעוניינים יוכלו להצטרף בתוספת תשלום לסיור לילה לברצלונה ניסע לעיר הגדולה ונהנה יחד ממראה אתריה המפורסמים כשהם מוארים, נצפה במופע המזרקות המפורסם כשהמים נעים לקצב המוסיקה ומוארים באורות צבעוניים, את הערב נסיים באזור הבילויים התוסס של ברצלונה עם המרינה, בתי הקפה, המסעדות, הדיסקוטקים, המועדונים והקזינו.

יום
6

פארק השעשועים – פורט אוונטרה

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום מלא אדרנלין בפארק השעשועים פורט אוונטרה. הפארק מחולק לאזורים שכל אחד מהם מתאר יעד אחר בעולם והמאפיינים שלו, אזור הים התיכון, המערב הפרוע ועוד... נשתולל בפארק בין המתקנים הרבים, נצפה בהופעות ובתום היום מלאים בחוויות ניסע למלוננו.

יום
7

ברצלונה –מונסרט - ת"א

יום אחרון לטיולנו. לאחר ארוחת הבוקר ניסע לרכס הרי המונסרט. רכס הררי שיש הטוענים שהיה מקור ההשראה ליצירותיו של גאודי. נצא בנסיעה לכיוון רכס ההרים, כבר מרחוק נבחין בשרשרת הצוקים אשר זכו לשם "הר שיני המסור". נראה את מנזר המונסרט אשר מהווה לאורך השנים מוקד עלייה לרגל עבור אלפי מאמינים נוצריים. נעצור לתצפית מרהיבה על האזור ונכנס לביקור בקתדרלה של המנזר, שם נראה את פסל המדונה השחורה. בתום הסיור העברה לשדה התעופה, לטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים