פרטי הטיול

קרנבלים באיטליה

קרנבלים באיטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • כיכר קאבור
  • גשר הריאלטו
  • גטו היהודי
  • הרי הדולומיטים
  • העיירה סאפאדה
5
ימים
יום
1

תל אביב – ונציה – פאדובה

מנמל התעופה בן גוריון, נצא בטיסה לונציה. עם ההגעה ניסע לביקור בפאדובה שהיתה עיר מדינה עצמאית במאה ה- 14 ובה שכנה גם קהילה יהודית משגשגת. מרכזה ההיסטורי הוא מוקד עליה לרגל לחובבי אומנות: כיכר קאבור בה שוכן קפה פדרוקי המפורסם. נראה את האוניברסיטה אשר נוסדה בשנת 1222, השניה שנוסדה באיטליה ומהאוניברסיטאות העתיקות באירופה.

יום
2

ונציה

ונציה נחשבת לאחת מהערים הרומנטיות בעולם. את העיר חוצה התעלה הגדולה לאורכה שוכנים ארמונות מפוארים בהם גרו בעבר משפחות האצולה של העיר. סה"כ בונציה כ-400 גשרים, המפורסם שביניהם הוא גשר הריאלטו, המוכר ממחזהו של שייקספיר "הסוחר מונציה". נבקר בגטו היהודי, בו התקיימה קהילה יהודית עוד בתקופת ימי הביניים. נטייל בסמטאות ונחצה גשרים, נסייר בכיכר סן מרקו נראה את בזיליקת סן מרקו, ארמון הדודג'ים ומגדל הפעמונים ונטעם מאווירתה המיוחדת של העיר. תוך שאנו מטיילים בעיר, נזכה לטעום מאוירת הקרנבל – מופעי רחוב, נשפים, מופעי אש ופנטומימה ובעיקר – מסכות ותלבושות ייחודיות.

יום
3

דולומיטים – קרנבל סאפאדה

נצא ליום טיול בדולומיטים. נטפס למרומי הרי הדולומיטים השוכנים על גבול אוסטריה. ניסע בדרכים עקלקלות למול נופים מרהיבים. נחצה את מעבר ההרים "הפאסו “ ונגלוש לעמק ”הוואלה" . נמשיך בנסיעה בין יערות מוריקים, עמקים פורחים ונחלים זורמים. במסגרת הטיול נבקר בעיירה סאפאדה (SAPPADA) בה נערך קרנבל טיפוסי, מסורתי ולא ממוסחר בו יוצאים תושבי העיירה לבושים בתחפושות המעלות את הווי האיכרים

יום
4

ורונה

היום ניסע לורונה עירם של רומיאו ויוליה, זוג האוהבים הרומנטי-טראגי. נראה את הארנה, כיכר השוק הרומי, קברי משפחת האצולה סקליג'רי ונצפה אל המרפסת המפורסמת בחצר ביתה של יוליה. בשעות אחה"צ נצטרף לחוגגים בקרנבל של ורונה, בעל המסורת הארוכה אשר שורשיו נעוצים עוד במאה ה-16. המצעד מתפרש על פני שישה ק"מ, מתאפיין באוכל מסורתי והרבה צבע. כולם מוזמנים להתחפש ולהלך לצד תושבי העיר המחופשים בשלל בגדים ומסיכות ססגוניים המככבים במצעד שלהם.

יום
5

– ונציה – תל אביב

בהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה של ונציה לטיסה חזרה לתל-אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים