פרטי הטיול
אתונה והסביבה של טברנות

אתונה והסביבה של טברנות

יוון

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • אתונה: סיור עיר

  • מופעים וארוחות בטברנות

  • פלופונסוס: תעלת קורינתוס

  • נאפפליו

  • קייפ סוניון

5
ימים
יום 1, יום חמישי: תל אביב אתונה ובילוי בטברנה
יום
1

יום 1, יום חמישי: תל אביב אתונה ובילוי בטברנה

טיסת בוקר לאתונה בירת יוון. נחיתה, התארגנות ויציאה לסיור פנורמי מקיף בבירת יוון. נתרשם ממרכז העיר ורבעיה מכיכרות סינדגמה ושומרי הפרלמנט האווזוניים, כיכר אומוניה ורחובות סטדיו, פנפסטמיו ואקדמיאס, משם נצפה על מתחם האוניברסיטה, נמשיך לאצטדיון האולימפי העתיק ומשם לארמון הנשיאות. לא נפסח על רובע פלאקה הציורי. לאחר התארגנות במלון ומנוחה קצרה נצא לבילוי בטברנה ברובע הבילויים פסירי שבעיר העתיקה של אתונה נסעד ארוחת ערב ונרקוד לצלילי מוסיקת הרמבטיקו המלהיבה.

יום 2, יום שישי: אתונה
יום
2

יום 2, יום שישי: אתונה

את היום נקדיש לסיור רגלי בעיר אתונה. נטייל ברחובות המרכזיים של העיר וניזולו בו נצפה בבנייני האוניברסיטה היפים, נבקר במרכז הקניות היוקרתי אתיקה, נמשיך לרובע הפלאקה הרובע העתיק של אתונה ולרחובות אאולו והרמו. נשוב למלון למנוחה – קצרה כי בערב נצא למופע של אחד מגדולי זמרי יוון , במופע נסעד ארוחת ערב.

יום 3, יום שבת: אתונה
יום
3

יום 3, יום שבת: אתונה

לאחר השכמה מאוחרת, לסיור רגלי באזוריה היפים של אתונה. נבקר ברחוב אתנס וניכנס לתוך שוק הבשר, הדגים והגבינות הגדול והמרשים, נסייר ברחובות החנויות היפים אאולו והרמו. בכיכר מונוסטרקי ושוק הפשפשים שבו . משם נמשיך לכיכר קולונאקי הטרנדית אחד מאזוריה היוקרתיים של אתונה. – בשעות אחה"צ המאוחרות נצא לבילוי במועדון הרבטיקה " STOA ” הממוקם בלב שוק הבשר האתונאי שם נהנה מארוחה מלווה במוזיקת רמבטיקה המבוצעת ע"י להקה מקצועית המתמחה במוזיקה זו.

יום 4, יום ראשון: אתונה - תעלת קורינתוס - נאפפליו  -מופע ערב.
יום
4

יום 4, יום ראשון: אתונה - תעלת קורינתוס - נאפפליו -מופע ערב.

לאחר ארוחת הבוקר מעט מאוחרת, נצא לביקור בתעלת קורינתוס שבנייתה החלה כבר בשנת 000 לפנה"ס אך הסתיימה רק ב- 1288 . נחצה את התעלה לחצי האי הפלופונס בדרכנו לביקור במיקנה עירו של אגממנון מלך מיקנה שהוביל את היוונים במלחמת טרויה נצפה על האתר הארכיאולוגי ונמשיך לנאפפליו שהייתה בירתה הראשונה של יוון העצמאית ונחשבת ליפה בעריה. נעלה לתצפית על העיר ועל מפרץ ארגוליס מגבעת מצודת פלמידיס שנבנתה על ידי הוונציאנים ונסייר בסמטאותיה הציוריות של העיר שבנייניה בנויים במגוון סגנונות בניה. בתום הסיור נשוב לאתונה ובערב נצא למופע נוסף של אחד מגדולי זמרי יוון שם גם נסעד ארוחת ערב.

יום 5, יום שני: אתונה קייפ סוניון ומרכז קניות.
יום
5

יום 5, יום שני: אתונה קייפ סוניון ומרכז קניות.

לאחר קימה מאוחרת, בעקבות לילה סוער, נצא ממלוננו ליום סיור נוסף במהלכו נצא מאתונה דרך שכונת גליפדה היוקרתית לקייפ סוניון, מפרץ הנמצא בקצה הדרומי של יוון. לאחר שנצפה על הנוף היפה נעצור במרכז קניות בו נוכל לקנות ממיטב מוצרי יוון. בתום הסיור העברה לשדה התעופה לטיסה ארצה לאחר סופשבוע ארוך בו טעמנו ממטעמי יוון, רקדנו את ריקודיה, שרנו את שיריה, האזנו לזמריה ועשינו חיים משוגעים.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים