פרטי הטיול
ברצלונה, קוסטה ברווה ודרום צרפת

ברצלונה, קוסטה ברווה ודרום צרפת

ספרד, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
7
ימים
תל אביב – ברצלונה
יום
1

תל אביב – ברצלונה

המראה מנתב"ג ונחיתה לברצלונה לאחר פגישה עם המדריך נצא לסיור פנורמי בעיר. היום נכיר את ברצלונה מקרוב. נתחיל מסיפור חייו של האמן הקטלאני אנטוניו גאודי. נתרשם מה"סגרדה פמיליה"- הכנסייה המשפחתית הקדושה. נעבור ליד קאזה בטיו וקאזה מילה המפורסמים ומשם נמשיך לכיכר קטלוניה להסבר על האזור שוקק החיים של העיר. נמשיך לרובע הגותי ולרובע היהודי, לפלסה חיימה שם נראה את בניין העירייה ואת הג'נרליטאט מיקומו של השלטון הקטלאני. בתום הסיור יינתן זמן חופשי לארוחת צהריים וחזרה למלון.

מונטסראט – ברצלונה
יום
2

מונטסראט – ברצלונה

היום נבקר במנזר מונסראט, השוכן בלב תופעת טבע ייחודית ונישא לגובה של כ-1200 מטר. נהנה מדרך מיוחדת ומפותלת. נבקר במנזר ונראה את "המדונה שחורה" הפטרונית של חבל קטלוניה. לאוהבי הגבינות- זה המקום לטעום ולקנות גבינות זולות ואיכותית. בתום הסיור נשוב לברצלונה להשלמת ביקורים.

קוסטה ברווה- הטיול שמשלב הכל! (יום בחירה)
יום
3

קוסטה ברווה- הטיול שמשלב הכל! (יום בחירה)

המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום שמגבש בתוכו הכל באזור קוסטה ברווה. נתחיל באגם בניולס הגדול ביותר בקטלוניה ויושב על שפת אגם בדומה לכנרת. לאחר מכן נמשיך ל"עיר הגאונים" חירונה, העיר בה שגשגה קהילה יהודית מן החשובות בספרד של תקופת ימי הביניים והשאירה את חותמה עד היום. נלמד להכיר את ההיסטוריה של חירונה בדרכים מעניינות ומשעשעות. נשמע את סיפורו של הרמב"ן ונבקר ברובע היהודי שם נוכל לראות את סימני המזוזות שנשארו מיום הבריחה ונסיים ברמבלאס של חירונה. משם נמשיך לטוסה דה מאר, ,"גן העדן הכחול ."נעלה אל המצודה הרומית ונצפה אל הצוקים עוצרי הנשימה המקיפים את העיירה. לקינוח נבקר ביקב בו נוכל לטעום סוגים שונים של יינות מקומיים, גבינות ונקניקים תוצרת המקום.

אמפוריה ברווה ומוזיאון דאלי (יום בחירה)
יום
4

אמפוריה ברווה ומוזיאון דאלי (יום בחירה)

הבוקר נצא (בתשלום) לאמפוריה ברווה, "וונציה הספרדית". על פני 35 ק"מ של תעלות מלאכותיות גרים עשירי אירופה בווילות יוקרתיות. נשוט בין התעלות ונתרשם מהחיים הטובים. משם נמשיך לעיירה פיגארס ,עיר הולדתו של האומן הסוריאליסטי, סלבדור דאלי .נבקר במוזיאון הגדול ביותר בעולם בו נמצאות כל היצירות המקוריות של האמן הדגול. דאלי היה ידוע בפיצול האישיות שלו ובאהבתו המופרעת לחיי מין מוזרים, דברים אלו ניכרים באומנות שלו

קרקסון- צרפת
יום
5

קרקסון- צרפת

יום מרתק לפנינו. היום נחצה את הגבול לעבר העיר העתיקה קרקסון, עיר ימי ביניים מבוצרת ועטורת צריחים שכאילו עצרה מלכת. העיר המשוחזרת היא אתר מורשת תרבות עולמית מרשים של אונסק"ו. נסייר בין החומות ונרגיש כאבירים בימי הביניים. בסוף היום נחזור למלון.

עמק לוט וקאהור (יום בחירה)
יום
6

עמק לוט וקאהור (יום בחירה)

יום קסום (בתשלום). ניסע לעמק לוט. נתחיל את היום בשייט על נהר לוט ונמשיך לביקור בעיירה סנט סירק לאפופי שנבחרה ב 2012 לעיירה הפופולארית ביותר בצרפת. נשקיף אל נוף העמק, נטייל בסמטאות הצרות בין בתי ימי הביניים, סדנאות האומנים והחנויות. נהנה מאווירה קסומה של עיירת ימי ביניים קטנה ויפה. נמשיך לביקור במערת האדם הקדמון Pech Merle כדי ליהנות מאומנות בת כ 20,000 שנה. נמשיך לעיירה קאהור, בירת מחוז לוט, המוקפת בנהר לוט משלושה צדדים. נבקר בגשר וולנטרה המפורסם ונטעם את יינות קאהור.

פירנאים – קטלוניה- תל אביב
יום
7

פירנאים – קטלוניה- תל אביב

היום ניסע לקטלוניה בספרד דרך הפירנאים הצרפתיים. ניהנה מנופים, אתרי טבע, מבצרים ועיירות. נחצה את הגבול ליד העיירה Perpignan. לאחר התרשמות מהאזור נעשה את דרכינו חזרה לעבר קטלוניה ולעבר שדה התעופה לטיסה לתל אביב

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים