פרטי הטיול
ברזיל צ'ילה ארגנטינה

ברזיל צ'ילה ארגנטינה

ארגנטינה, ברזיל, צ'ילה

האטרקציות העיקריות בטיול:
 • RAFAIN SHOW

 • עיר השוקולד והגלידות ברילוצ'ה

 • שייט אגמים

 • מפלי PETROHUE

 • חוות הפינגווינים

 • טורס דל פיינה

 • פארק הקרחונים

 • אל קלפטה

 • מפלי האיגוואסו

 • ריו דה ז'נרו

 • עיר השוקולד והגלידות ברילוצ'ה

16
ימים
יום
1

תל אביב-אירופה-בואנוס איירס

נפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא בטיסה דרך יעד ביניים (אירופה) לבואנוס איירס בירת ארגנטינה. בואנוס איירס – פירוש השם בספרדית "אוויר טוב" ההשערה אומרת שהשם הזה הגיע כנראה בזה שהרוחות סייעו בניווט האוניות להגיע אל העיר.

יום
2

תל אביב-אירופה-בואנוס איירס

לאחר הנחיתה וההתארגנות נצא לסיור הכרות עם העיר בין היתר נסייר בשדרה המרכזית בעיר שדרת ה- 9 ביולי וגם בכיכר מאיו – כיכר האימהות. נראה בין היתר את בית הקונגרס, בית הנשיא – הבית הוורוד נמשיך את סיורנו בשכונות הנמל המרכזיות פורטו מדירו ולה בוקה. המשך זמן חופשי. העברה למלון. לינה בבואנוס איירס.

יום
3

בואנוס איירס - טיגרה

לאחר ארוחת הבוקר נצפין מאזור בואנוס איירס לאזור ריו דה לה פלטה נעבור דרך שכונת סאן איסדרו – אחד מהאזורים העשרים ביותר בעיר נראה את הארכיטקטורה הקולינרית. נמשיך צפונה לעבר העיר טיגרה – זהו אזור אקולוגי יוצא דופן בעל יופי מרהיב שם נוכל לראות את הדלתה של נהר פארנה – נסייר ונבקר בתוך האיים על גבי סירות קטנות (השייט על גבי הסירות תלוי בתנאי מזג האוויר והגאות). בשובנו חזרה לבואנוס איירס והעברה למסעדה מקומית שם נוכל ארוחת ערב בסגנון מקומי המלווה במופע טנגו. לינה בבואנוס איירס.

יום
4

בואנוס איירס – ברילוצ'ה

לאחר ארוחת הבוקר במוקדמת נצא לכיוון שדה התעופה ונמריא לברילוצ'ה – עיר השוקולדים והגלידות. עיר השוכנת על שפתו של אגם לאואל הואפי . לאחר הנחיתה וההתארגנות נצא לסייר בעיר נראה את האגם הגדול והמרהיב, נסייר לאורך הרחוב הראשי. נמשיך לסיור על גדות האגם. נוכל לעצור בכמה תצפיות כמו מפרץ לופז או פונטו שם יתגלה בפנינו נוף מרהיב. נמשיך ונעפיל לראש הגבעה – קמפרינו ברכבל (הביקור במקום הנ"ל ועלייה על הרכבל כפופים לתנאי מזג האוויר והוא נ ות ן להחלטת מפעילי האתר עצמו) המשך העברה למלון. לינה בברילוצ'ה.

יום
5

ברילוצ'ה – שייט אגמים – פוארטו מונט/ווראס

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשייט קסום לפוארטו מונט שם נבקר ב מפלי PETROHUE שם נראה את זרימת המים המרשימה והאדירה ושלל צבעי המים מטורקיז ועד ירוק. במידה ומזג האוויר יאפשר נוכל לראות את הפסגה המושלגת של הר הגעש OSORNO .העברה לפוארטו מונט או פוארטו ווראס. ארוחת ערב. לינה באזור לפוארטו מונט או פוארטו ווראס.

יום
6

פוארטו מונט/ווראס – פואנטה ארנס

לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא לפואנטה מונט לביקור בשוק אנג'למו – שוק פירות הים שם נוכל לראות את תוצרת הים הטרייה ביותר נערות סיור בפוארטו מונט ובפארטו ווראס. בהמשך העברה לשדה התעופה ומשם נטוס לפואנטה ארנס העיר הכי דרומית בצ'ילה ואחת הערים הדרומיות ביותר בעולם זוהי עיר נמל המתקיימת בעיקר מהים ומגידולי צאן. העיר פואנטה ארנס יושבת על ציר סחר מרכזי ומפורסם המחבר בין האוקיאנו ס האטלנטי לבין האוקיאנו ס השקט. העברה למלון. ארוחת ערב. לינה באזור פואנטה ארנס.

יום
7

פואנטה ארנס – טורס דל פיינה

ארוחת בוקר במלון ולאחריה נצא לביקור מהמהם וחווית י בחוות הפינגווינים באי מגדלנה אשר שם חיות מושבות רבות של פינגווינים הגדולות ביותר בחצי הכדור בדרומי המונה למעלה מ-000,130 פינגווינים. נמשיך את היום בביקור בפראק הלאומי של טורס דל פיינה הנמצא בפטגוניה הצ'יליאנית. זהו פארק ענק המשתרע על כ-2400 קמ"ר האזור מכיל צוקי גרניט, קרחונים, ואגמים. מקורו של השם משלושה צוקי גרניט גדולים הנראים במגדלים (בספרדית TORRES .(בפראק ניתן לראות מגוון רחב של ציפורים ביניהן הדורס הגדול בעולם אלו הוא הקונדור הדרום אמריקאי. בנוסף ניתן לראות פלמינגו, יענים ועוד מבחר ענק של יונקים המפורסם מבניהם הינו הגוואנקו (סוג של אנטילופה השייכת למשפחת הגמלים). העברה למלון. ארוחת ערב. לינה באזור דל פיינה.

יום
8

טורס דל פיינה – אל קלפטה

ארוחת בוקר במלון ולאחריה נעצה את דרכנו צפונה בדרכינו נחצה את הגבול ונעבור לארגנטינה בדרכנו לאל קלפטה בדרך יתגלה לעברנו נוף קסום ובתולי של מרחבי ארגנטינה. (יום זה כרוך בנסיעות רבות) באם הזמן יאפשר נבקר במוזיאון הקרח. העברה למלון. ארוחת ערב. לינה באזור אל קלפטה.

יום
9

אל קלפטה

ארוחת בוקר במלון ולאחריה נצא לשייט קרחונים בלוס גלסייראס. נעלה על גבי ספינה ונפליג לעבר הקרחון אופסלה. זהו הקרחון הגדול בקרחונים של שדה הקרח הפטגוני. השם אופסלה הינו על שמה של אוניברסיטת אופסלה המצטיינת בחקר הקרחונים. נמשיך ונפליג לעבר הקרחון ספגציני. העברה למלון. ארוחה ערב. לינה באזור אל קלפטה.

יום
10

אל קלפטה – בואנוס איירס

ארוחת בוקר ואחריה נעשה את דרכנו לעבר הקרחון פריטו מורנו "הקרחון המתנפץ". הקרחון נמצא בליבו של הפארק על שפת אגם ארגנטינו. רוחבו כקילומטר וגובהו כ 40 -מטר. יתגלה לפנינו מראה עוצר נשימה ומרשים שבו גושי הקרח הגדולים מתנפצים אל תוך האגם ומשמיעים רעש עצום ויוצרים גלים גבוהים. בתום הביקור ובהתאם לשעת הטיסה נטוס לבואנוס איירס. העברה למלון. ארוחת ערב. לינה באזור בואנוס איירס.

יום
11

בואנוס איירס – איגוואסו (הצד הארגנטינאי)

ארוחת בוקר במלון ולאחריה טיסה לאיגוואסו. האיגוואסו הינו הנהר החוצה את ברזיל וארגנטינה והוא מהווה את הגבול בין שתי המדינות ההלו. מפלי האיגוואסו הינם המפלים הגדולים ביותר בעולם ויחידים שנפרשים על שתי מדינות בנוסף הוכרזו המפלים כאתר מורשת עולמית ואחד משבעת פלאי עולם. לאחר הנחיתה וההתארגנות נערוך סיור במפלים ובשמורה עצמה. נערוך שייט בין המפלים (השייט כפוף לתאי מזג האוויר והגאות). העברה למלון. ארוחת ערב. לינה באזור איגוואסו.

יום
12

איגוואסו (הצד הברזילאי)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים לפנינו יתגלה נוף מדהים עם עוצמת מים מרשימה במיוחד כ- 2700 מטר. נסייר באזור של הצמחייה ובעלי החיים השוכנים באזור. כל זה לאורכם של גשרים יפים שבסופו של דבר נגיע למגדל תצפית שם נתצפת על כל האזור הקסום הזה. נוכל לראות את שכר איטאייפו אשר נחשב למבנה הנדסי הגדול באזור דרום אמריקה. ארוחת ערב ב"ראפאין שואו" בו נחזה בהופעה ברזילאית. לינה באזור האיגוואסו.

יום
13

איגוואסו – ריו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון שדה התעופה ונמריא לריו עיר הסמבה, הקרנבלים והחופים המדהימים. שם ניתן לראות את העיר עם הצד החדש והיפה ולעומת זאת את אזור העוני (פבלות). בהתאם לטיסה ובאם הזמן יאפשר נערוך סיור הכרות ראשוני עם העיר. ארוחת ערב בסגנון ברזילאי. העברה למלון. לינה באזור בריו

יום
14

ריו – יער הגשם טיג'וקה – הר קורקובדו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור באזור הכניסה לפבלות - אזור העוני (ביקור זה מותנה באישור המשטרה המקומית וחייב בליווי משטרתי). נראה את חיי המקומיים באזור זה. נמשיך לעבר יער טיג'וקה – זהו יער גשם באזור ריו שם ניתקל במגוון הרחב והעצום של הצומח והחי אשר ייחודים למקום זה. נמשיך לכיוון הר קורקובדו זהו הר הנמצא בגובה של כ-710 מטר. אגד תיור ונופש מגשימים לכם חלומות ההר התפרסם כמובן בפסלו העצום של ישו הגואל הנמצא בראשו. נגיע לתצפית מראש ההר ושם יתגלה בפנינו נוף עוצר נשימה. יש האומרים שאם אתה נמצא בריו ולא רואה אותה מלמעלה כאילו לא היית בריו – פה אנחנו נהיה די קרובים לאמרה הנ"ל. העברה למלון. ארוחת ערב. לינה בריו.

יום
15

ריו – הר הסוכר

לאחר ארוחת הבוקר נצא לראות את ריו – נראה את אזור הסומבררו – זהו האזור שבו נערך מצעד המנצחות בתקופת הקרנבל. נראה את אצטדיון המרקנה. זהו האצטדיון הגדול ביותר בעולם ומסוגל לאכלס בתוכו כ- 000,200 אוהדים. המשך ביקור בהר הסוכר אשר עשוי מכמה וכמה גבעות של גרניט מקוורץ אשר עלו מהמים ויצרו את האתר המרהיב הזה. מקורו של השם נתבע מהמאה ה- 16 ע"י הפורטוגלים בתקופת השיא של קני הסוכר בברזיל. נעשה את דרכינו לעבר הפסגה באמצעות הרכבל בהגיענו לראש ההר ישתקף לנו הנוף היפיפה של האזור. (העלייה ברכבל מותנת בגורמים המפעילים את האתר). ארוחת צהריים. לאחר מכן ייתנן זמן חופשי. לינה בריו.

יום
16

ריו – אירופה – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בחופיה המרהיבים של ריו בניהם איפנמה, לבלון וכמובן קופקבאנה. המשך זמן חופשי לקניות אחרונות והתרשמות מהעיר. העברה לשדה התעופה וטיסה דרך אירופה לתל אביב

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים