פרטי הטיול

ארגנטינה וברזיל

ארגנטינה וברזיל

ארגנטינה, ברזיל

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • שייט חוויתי על גבי נהר לאפלטה כולל ארוחת צהרים (ללא שתייה)
  • ריו דה ז'נירו: הר הקורקובדו, הר הסוכר, סיור חופים, העיר העתיקה, טיול ג'יפים ליער
  • מופע טנגו ומופע גאוצוס
  • ארוחת ברביקיו ייחודית
13
ימים
יום
1

תל אביב-אירופה-בואנוס איירס

נפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא בטיסה דרך יעד ביניים (אירופה) לבואנוס איירס בירת ארגנטינה.

יום
2

תל אביב-אירופה-בואנוס איירס

בואנוס איירס – פירוש השם בספרדית "אוויר טוב" ההשערה אומרת שהשם הזה הגיע כנראה בזה שהרוחות סייעו בניווט האוניות להגיע אל העיר. לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר המרהיבה הידועה בשדרותיה הרחבות ומבניה הקולוניאליים בסגנונות איטלקיים, ספרדים וצרפתים . נעבור בשדרות 9-ה ביולי, מהרחבות בעולם ונראה את האובליסק המפורסם, אחד מסמלי העיר. נמשיך דרך תיאטרון קולון - מ 1908 , אחד מבתי האופרה הגדולים והיפים בעולם. נגיע לשדרות מאי, שם נתעכב בקפה "טורטוני ", מוסד ותיק -מ 1858 בו צמח מוסד הטנגו. הלאה לפלאסה דה מאיו - הכיכר שהתפרסמה בהפגנות האימהות של הנעדרים בימי שלטון הגנרלים. נצפה על הקאסה רוסדה (הבית הוורוד) - משכן נשיאי ארגנטינה וביתה של אוויטה פרון ולא נחמיץ את מדרחוב פלורידה שוקק החיים . העברה למלון להמשך מנוחה וזמן חופשי. לינה בבואנוס איירס. ארוחת ערב.

יום
3

בואנוס איירס

לאחר ארוחת הבוקר במלון נצא לסייר בבואנוס איירס ונבקר בשכונת סן- טלמו. נראה את אזור בית הכנסת היהודי, שגרירות ישראל וכיכר שגרירות ישראל. נמשיך בסיורנו ונראה את גני פלרמו ואת קתדרלת סאן מרטין. נמשיך את סיורנו בשכונות הנמל המרכזיות פורטו מדירו ולה בוקה הצבעונית, בה רוקדים טנגו ברחובות, יש בה בתי קפה ייחודיים ובובות ענק הצופות על העוברים והשבים מהמרפסות. נצעד במדרחוב פלורידה עם החנויות הרבות, נבקר באנדרטה לזכר מלחמת פוקלנד ובאתר השגרירות הישראלית הישנה . ארוחת צהרים במהלך הסיור.

יום
4

בואנוס איירס-פיאסה עם גאוצ'וס

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון אסטנסיה סנטה סוזנה שם נתכבד באמפנדס ויין מקומי במהלך הביקור נבקר במוזאון המקומי. לאחר מכן נמשיך לאטרקציית היום שכוללת מופעי רכיבה ססגוניים ו ארוחת צהרים בסגנון ברביקיו המשלבת מופע אודות לקראת אחה"צ חזרה לבואנוס איירס. העברה למלון.

יום
5

בואנוס איירס-טיגרה

לאחר ארוחת הבוקר,ניסע לאזור ריו דה לה פלטה צפונית לעיר, נעבור דרך שכונת סאן איסדרו – אחד מהאזורים העשרים ביותר בעיר נראה את הארכיטקטורה הקולינרית. נמשיך צפונה לעבר העיר טיגרה – זהו אזור אקולוגי יוצא דופן בעל יופי מרהיב שם נוכל לראות את הדלתה של נהר פארנה – נסייר ונבקר בתוך האיים על גבי סירות . בשובנו חזרה לבואנוס איירס נעצור דרך שוק הפירות המקומי. העברה למלון למנוחה.לינה בבואנוס איירס. ארוחת ערב כולל מופע טנגו.

יום
6

בואנוס איירס-איגוואסו (הצד הארגנטינאי)

ארוחת בוקר במלון ,לאחר מכן העברה לשדה התעופה משם טיסה למפלי האיגוואסו. האיגוואסו הינו הנהר החוצה את ברזיל וארגנטינה והוא מהווה את הגבול בין שתי המדינות ההלו, מפלי האיגוואסו הינם המפלים הגדולים ביותר בעולם ויחידים שנפרשים על שתי מדינות בנוסף הוכרזו המפלים כאתר מורשת עולמית ואחד משבעת פלאי עולם. סיור בצד הארגנטינאי כולל שייט חוויתי ועוצמתי במפלים המרהיבים . לינה באיגוואסו. כולל ארוחת ערב במלון.

יום
7

איגוואסו (הצד הברזילאי)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים לפנינו יתגלה נוף מדהים עם עוצמת מים מרשימה במיוחד כ-2700 מטר. נסייר באזור של הצמחייה ובעלי החיים השוכנים באזור. כל זה לאורכם של גשרים יפים שבסופו של דבר נגיע למגדל תצפית שם נתצפת על כל האזור הקסום הזה. נוכל לראות את סכר איטאייפו אשר נחשב למבנה הנדסי הגדול באזור דרום אמריקה. לינה באזור האיגוואסו. בערב תהיה ארוחת ערב במסעדה שכולל ת מופע.

יום
8

איזוואסו-ריו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון שדה התעופה ונמריא לריו עיר הסמבה, הקרנבלים והחופים המדהימים. שם ניתן לראות את העיר עם הצד החדש והיפה ולעומת זאת את אזור העוני (פבלות). נבקר בהר הסוכר אשר עשוי מכמה וכמה גבעות של גרניט מקוורץ אשר עלו מהמים ויצרו את האתר המרהיב הזה. מקורו של השם נתבע מהמאה ה- 16 ע"י הפורטוגלים בתקופת השיא של קני הסוכר בברזיל. נעשה את דרכינו לעבר הפסגה באמצעות הרכבל בהגיענו לראש ההר ישתקף לנו הנוף היפיפה של האזור. לינה בריו. בערב נצא לארוחת ערב במסעדה.

יום
9

ריו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לראות את ריו – נראה את אזור הסומבררו – זהו האזור שבו נערך מצעד המנצחות בתקופת הקרנבל. נראה את אצטדיון המרקנה (מבחוץ) – אשר אירח את משחקי המונדיאל בברזיל בשנת 2014 והאולימפיאדה שתהיה בשנת 2016. זהו האצטדיון הגדול ביותר בעולם ומסוגל לאכלס בתוכו כ-200000 אוהדים. נמשיך בסיור בעיר עד שנגיע לאזור הגנים הבוטניים המרהיבים ונטייל בהם.לאחר מכן ייתנן זמן חופשי. לינה בריו.ארוחת ערב במסעדה.

יום
10

ריו-פטרופוליס

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון העיר פטרופוליס – עיר קיסרית השוכנת בהרים מעל ריו – נערוך סיור בעיר ונראה בין היתר המוזיאון הקיסרי בו קבורים בני המשפחה הקיסרית האחרונה של ברזיל. ארמון זכוכית הקריסטל אשר נבנה ע"י הצרפתים ב- 1879. זמן חופשי להתרשמות עצמאית מהמקום. חזרה לריו. לינה בריו. ארוחת צהרים במהלך היום.

יום
11

ריו-יער הגשם טיג'וקה-הר קורקבדו--טיול ג'יפים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לאזור הפבלות (שכונות העוני) – (הגעה לאזור הפבלות ללא כניסה לתוך הפבלות. אזור זה אינו מיועד לתיירים). נמשיך לעבר יער טיג'וקה – זהו יער גשם באזור ריו שם ניתקל במגוון הרחב והעצום של הצומח והחי אשר ייחודים למקום זה. נמשיך לכיוון הר קורקובדו זהו הר הנמצא בגובה של כ-710 מטר. ההר התפרסם כמובן בפסלו העצום של ישו הגואל הנמצא בראשו. נגיע לתצפית מראש ההר ושם יתגלה בפנינו נוף עוצר נשימה. יש האומרים שאם אתה נמצא בריו ולא רואה אותה מלמעלה כאילו לא היית בריו – פה אנחנו נהיה די קרובים לאמרה הנ"ל. חצי יום יהיה בנסיעה על ג'יפים. לינה וארוחת ערב בריו.

יום
12

ריו-אירופה-תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בחופיה המרהיבים של ריו בניהם איפנמה וקופקבנה נסייר באזור ונתרשם מהמקומות היפים.

יום
13

ריו-אירופה-תל אביב

בהתאם לשעת הטיסה יינתן זמן חופשי לקניות אחרונות העברה לשדה התעופה וטיסה דרך אירופה לתל אביב. (נחיתה ביום ה 13- בתל אביב)

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים