פרטי הטיול
כיף משפחתי בארץ האגמים

כיף משפחתי בארץ האגמים

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • פארק השעשועים גראדלנד

  • ארמון הדודג'ים

  • כיכר סאן מרקו

  • גשר הריאלטו

  • הכנסיה הביזנטית בונציה

  • הארנה של ורונה

  • המרפסת של יוליה

  • פארק מים

  • פארק הסרטים

7
ימים
יום
1

ת"א – צפון איטליה

ניפגש בשדה התעופה על שם דוד בן גוריון לטיסה "לארץ האגמים" של צפון איטליה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמאליים נתחיל את סיורנו באזור העיר הקסומה סרמיונה. עיר ציורית הבנויה על לשון יבשה באגם גרדה. נסייר בסמטאות הצרות של העיר, נראה את המצודה והחומות העתיקות ולאחר מכן נמשיך לעיר וורונה. וורונה, עירם של רומיאו ויוליה וסיפור אהבתם הבלתי נשכח ממחזהו של שייקספיר, הקנה לעיר את פרסומה הרב. נסייר בכיכר המרכזית ונראה את הארנה וכמובן שלא נוותר על תצפית על ביתה של יוליה שם נראה את המרפסת המפורסמת. בתום הסיור נמשיך למלוננו שבאזור.

יום
2

ונציה

יום נפלא מחכה לנו ובו נבקר בעיר ששמה הולך לפניה כיפה והרומנטית שבערי העולם – ונציה. העיר הבנויה על תעלות מים המעניקים לה מראה מיוחד. נשוט בסירה פרטית אל תוך העיר ונתחיל את ביקורנו ברובע היהודי העתיק. נצפה על בית הכנסת היפה ונשמע את סיפורה של אחת מהקהילות היהודיות החשובות באירופה. נמשיך את סיורנו ונצעד לעבר כיכר סן מרקו ובדרכנו נראה את גשר הריאלטו המפורסם, נצפה על ארמון הדודג'ים והכנסייה הביזנטית. את הסיור נסיים בכיכר סאן מרקו, נתרשם מאומנות ואדריכלות הרנסנס וכמובן ממאות היונים שיקיפו אותנו. בהמשך היום המעונינים יוכלו לצאת לשייט גונדולות בתעלות העיר (בתוספת תשלום). בתום היום נחזור למלוננו.

יום
3

גראדלנד

יום של כיף והנאה בפארק השעשועים הגדול באיטליה- הגראדלנד. הפארק ממוקם בקרבת אגם גרדה המפורסם ובו מגוון רב של מתקני שעשועים לילדים ומבוגרים, רכבת הרים, מכוניות מתנגשות ועוד שלל אטרקציות ופעילויות.

יום
4

עולם המים - העיירות סביב אגם גראדה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור מרתק בעולם המים למעלה מ-5,000 יוצרים תת ימיים יחודים ומרתקים נלמד על עולם התת ימי המרתק ולאחר נמשיך את סיורנו אותו לאגם הגדול בצפון איטליה – אגם גראדה. מסביב לאגם פזורות עיירות ציוריות רבות שכל אחת מהן היא חוויה בפני עצמה. ניסע בדרך היפה המקיפה את האגם כשאת הדרך ילוו תמונות הנוף של ההרים העצומים והאגם הקסום נעצור לתצפית באחת מנקודות הדרך ולביקורים בכמה מן העיירות (עד כמה שהזמן יאפשר לנו ). לאחר מכן נוכל לצאת לשייט באגם וביקור במפלי ורונה ( בתוספת תשלום).

יום
5

הרי הדולומיטים

לאחר ארוחת בוקר נצא ליום טיול באזור הטבע הנחשב ליפה ביותר באיטליה הרי הדולומיטים. ניסע דרך מעברי הרים ונטייל בין אגמים הממוקמים בלב מעברים אלו. נעצור לתצפיות על הנוף עוצר הנשימה ואף נערוך סיור רגלי בתוך הטבע המרשים והייחודי להרים אלו. נעצור לביקור בכמה מן העיירות הקסומות השוכנות על המדרונים של רכסי הדולומיטים ולאחר מכן נחזור למלוננו.

יום
6

פארק המים – פארק הסרטים

יום נוסף של אטרקציות ופעילות לפנינו. נתחיל את היום בפארק הסרטים MOVIE STUDIOS ולאחר מכן נמשיך לפארק המים CANEVAWORLD עם שלל האטרקציות והפעילות (יש להצטייד בבגדי ים).

יום
7

מנטובה - איל בורגטו - ת"א

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור מרתק, נתחיל את ביקורנו. בעיירה מנטובה השוכנת בעמק יפיפה ומוקפת בשלושה אגמים. העיר ידועה בזכות מגדל השעון העתיק של העיר שהפך לסמלה. נסייר בין סמטאותיה של העיר ונותיר מעט זמן חופשי לסיור במדרחוב הססגוני של העיר. נמשיך לביקור בעיירה הקסומה איל בורגטו השוכנת על גדת נהר המינצ'ו נסייר ברחובותיה הציוריים ונספוג מעט מן האווירה שבה. את יומנו נסיים בביקור במרכז קניות גדול. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים