פרטי הטיול
ברצלונה וקוסטה ברווה לשומרי מסורת

ברצלונה וקוסטה ברווה לשומרי מסורת

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כפר האולימפי

  • רובע היהודי

  • מוזיאון התיאטרון

  • כנסיית "סגרדה פמילייה

  • כפר הדייגים

  • המונסראט

7
ימים
יום
1

ת"א – ברצלונה

ניפגש בשדה התעופה לטיסה לברצלונה, בירתה של חבל קטלוניה. לאחר סידורים פורמאליים בשדה התעופה נצא לסיור פנוראמי להכרות ראשונה עם העיר (ככל שהזמן יותיר). נתחיל את סיורנו מכיכר קאטלוניה, נראה את פלאזה אספניול, נצפה אל ארמון המלך, הר היהודים וזירת השוורים העתיקה. בתום הסיור העברה למלוננו.

יום
2

ברצלונה של גאודי - הרובע היהודי

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בברצלונה, עירו של גאודי שהותיר את חותמו המובהק על קווי המתאר האדריכלים של העיר. נתחיל את הסיור בעקבות גאודי ונראה את קאזה מילה וקאזה באטיו מהמבנים המפורסמים שתיכנן. נעצור אל מול כנסיית "המשפחה הקדושה" שעבודות הבנייה עדיין נמשכים בה ונתרשם מעוצמת המבנה. בהמשכו של היום נבקר ברובע הגותי של ברצלונה. נסייר לאורך הסמטאות הצרות, נראה את המבנים העתיקים, את חנויות הבוטיק הקטנות, נעצור מול בית העירייה ונראה את כנסיית סנטה אולליה. לאחר מכן נבקר באזור בו שכן הרובע היהודי של העיר נשמע את סיפורה של הקהילה המיוחדת, את הסיור נסיים בשדרות הרמבלס הססגוניות, על שלל מופעי הרחוב המתקיימים בה.

יום
3

ברצלונה

הבוקר נתחיל את סיורנו בעיר בכנסיית "סגרדה פמילייה" המשפחה הקדושה גולת הכותרת של העיר ברצלונה יצירת המופת של אנטוניו גאודי, נבקר "בקזה מילה" ו- "קאזה באטיו" גם היא מיצירותיו של גאודי, משם נעשה דרכנו לפארק גואל בו נראה כמה מיצירותיו של האומן המתחילות מעיצוב טבע ועד עיצוב בית השומר ומגדל המים המיוחד, נראה את הקתדראלה של העיר והרובע היהודי ובו בית הכנסת העתיק, כיכר העירייה, כיכר חיימה ובסיום הסיור חזרה למלון להכנות לקראת השבת.

יום
4

ברצלונה - יום שבת

בשעות הבוקר נלך לבית הכנסת לתפילת שבת משותפת. לאחר מכן יום חופשי בברצלונה , ארוחת צהרים במסעדה כשרה. בערב המעוניינים יוכלו להצטרף בתוספת תשלום לסיור לילה בברצלונה - נהנה יחד ממראה אתריה המפורסמים כשהם מוארים, נצפה במופע המזרקות המפורסם כשהמים נעים לקצב המוסיקה ומוארים באורות צבעוניים, את הערב נסיים באזור הבילויים התוסס של ברצלונה עם המרינה, בתי הקפה, המסעדות, הדיסקוטקים, המועדונים והקזינו.

יום
5

חירונה -עירו של הרמב"ן - הרובע היהודי – פיגארס-מוזיאון דאלי

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בחירונה. נתחיל את סיורנו ברובע העתיק של העיר, ונצפה מהגשר אל בתיה הצבעוניים. נסייר בין הסמטאות הקטנות, נתרשם מהארכיטקטורה הייחודית ונעצור לביקור ברובע היהודי. חירונה היא עירו של הרמב"ן והיוותה לאורך שנים רבות מרכז יהודי חשוב. נבקר בשרידי בית הכנסת היהודי שכיום משמשים כמוזיאון המספר את סיפורה של הקהילה היהודית. נמשיך לטיול מרתק מרגש וצבעוני בצפון קטאלוניה, ונהנה מנופיה המדהימים אשר נושקים לצרפת. סיור מודרך ומרתק בחדרים החשובים ביותר בתיאטרון מוזיאון סלבדור דאלי, דאלי עיצב את המוזיאון כך שלא יראה כמבנה רגיל, אלא כאובייקט סוריאלסטי ענקי, הוא הוסיף לו כיפת זכוכית ענקית ופאטיו נרחב וקישט כל פינה בחפצים הזויים. המוזיאון מציג עולם של גחמות, שמהלך קסם על הצופים.

יום
6

קוסטה בראווה עיירות ומפרצים

יום סיור במפרצים הקסומים והעיירות הציוריות של חוף קוסטה בראווה. נתחיל את יומנו בביקור בעיירה בלאנס, שבראשיתה הייתה עיירת דייגים שהפכה למוקד תיירותי שמושך אליו אלפי מבקרים בכל שנה ונמשיך אל טוסה דל מר היפהפייה, נראה את מצודת העיר ונסייר ברחובותיה הססגוניים. נותיר זמן חופשי לסיור בעיירה המקסימה, ולקראת סוף היום נחזור למלוננו.

יום
7

מונסרט - ברצלונה – ת"א

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לרכס הרי המונסרט. רכס הררי שיש הטוענים שהיה מקור ההשראה ליצירותיו של גאודי. נצא בנסיעה לכיוון רכס ההרים, כבר מרחוק נבחין בשרשרת הצוקים אשר זכו לשם "הר שיני המסור". נראה את מנזר המונסרט אשר מהווה לאורך השנים מוקד עלייה לרגל עבור אלפי מאמינים נוצריים. נעצור לתצפית מרהיבה על האזור ונכנס לביקור בקתדרלה של המנזר, שם נראה את פסל המדונה השחורה. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים