פרטי הטיול
בואנוס איירס, ברזיל והג'ונגל

בואנוס איירס, ברזיל והג'ונגל

ארגנטינה, ברזיל

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כיכר מאיו

  • בית הורוד

  • ערבות הפאמפאס

  • נהר האיגואסו

  • תצפית למפרץ "כל הקדושים"

  • רובע "פלוריניו"

  • סמבודרומו

13
ימים
יום
1

ת"א – בואנוס איירס

פגישה בנמל התעופה וטיסות דרך אירופה לבואנוס איירס,

יום
2

בואנוס איירס

עם ההגעה נצא לסיור בבואנוס איירס – בירת ארגנטינה כ-13 מיליון תושבים! העיר תיחשף לעינינו במהלך הסיור. ניסע לאורך שדרת ה - 9 ביולי החוצה את העיר ונחשבת לרחבה ביותר בעולם (לפחות עפ"י דעתם של הארגנטינאים), נבקר בין היתר בכיכר מאיו (ככר האמהות), נראה את הבית הורוד המשמש כבית הנשיא, הקונגרס. נטייל בשכונת הנמל "פוארטו מדירו" וב"לה בוקה", רובע המהגרים האיטלקים הידוע כאזור צבעוני ומלא חיים ונהלך אף ברחוב קמיניטו. נטייל בשכונת סן-טלמו, כיכר שגרירות ישראל, נראה את היכל המשפט ואת בית האופרה הראשי של בואנוס איירס, תיאטרון קולון הנחשב לאחד מחמשת בתי האופרה הידועים והמעולים בעולם כולו. נראה את בית הכנסת הגדול והאנדרטה לזכר ההרוגים בבניין הקהילה היהודית. נראה את גני פלרמו ונבקר בקתדרלה בה נמצא המוזאולאום של סן מרטין, נבקר ברובע ריקולטה היוקרתי ובו בית הקברות העתיק בו קבורים כל גדולי ומכובדי העיר כולל אוויטה פרון, נעבור באזור היהודי וכמובן נמצא לנו זמן לטייל במדרחוב פלורידה. עם סיום הסיור העברה לבית המלון. הלילה נצא לארוחת ערב בליווי מופע טנגו.

יום
3

בואנוס איירס – שמורת הפאמפאס:

נצא ליום טיול לערבות הפאמפאס. נראה את עדרי הבקר והגאוצ'וס, ניתן יהיה לרכב על הסוסים ו/או כרכרות הסוסים. נבקר באחוזה המשפחתית שם, בנוסף לאורח החיים נאכל ארוחת צהריים אסאדו בסגנון של 'אכול כפי יכולתך' כולל יין ושתייה קלה, לפתיחת התיאבון אמפנדס חם מהתנור ובסוף הארוחה אף נצפה במופע פולקלור גאוצ'ו. משם נעבור לצפייה בתצוגה של שעות הפנאי של הגאוצ'וס. בתום היום בו יצאנו למסע עקב התרבות והאוכל הארגנטינאי נחזור לבואנוס-איירס

יום
4

בואנוס איירס – איגואסו- טיול ושייט בין המפלים

לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה וטיסה אל איגואסו. נהר האיגואסו מהווה את הגבול בין ארגנטינה לברזיל. המפלים הגדולים בשטחם בעולם והוכרזו אף כאחד משבעת פלאי עולם. זרמי המים האדירים ניגרים מכל עבר מתוך ג'ונגל בראשיתי. 275 מפלים ואשדות יוצרים חזית מים ברוחב של כ - 3 ק"מ. גובה המפל הגדול, "גרון השטן" – מעל ל-80 מטרים. כל אלה תוצר השפך הגיאולוגי של נהר האיגואסו. הנמצא מספר ק"מ לפני חיבורו אל נהר פרנה (PARANA) הגדול. עם ההגעה ניסע ברכבת התיירותית בג'ונגל של הפארק הלאומי ונצפה בבעלי החיים הייחודיים לשמורה, נערוך סיור במפלים בצד הארגנטינאי כולל מפל גרון השטן ונשוט בתחתית בין המפלים-חוויה בלתי נשכחת. בתום הסיור נמשיך למלוננו.

יום
5

הפארק הלאומי ומפלי האיגואסו – איטאייפו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בצד הברזילאי של המפלים.זהו אחד המחזות המדהימים של הטבע. היום נצפה ברצף של 2700 מטרים (!!!!!!) של המפלים אשר ספיקת המים שלהם היא כ - 6 מיליון קוב בשעה! ללא ספק זוהי חווייה פנורמית ייחודית. נהלך בין צמחייה טרופה ענפה, נצפה במגוון רחב של בעלי חיים, ציפורים ועוד. ההליכה הנינוחה היא באמצעות גשרים ושבילים בהם נהלך ובסופם נעלה למגדל תצפית בו ניתן להתבונן בנוף המרהיב. נתרשם מגודלם ומעוצמתם. אח"כ נהלך בשביל הצופה אל שלל המפלים. בהמשך היום נבקר בסכר האיטאייפו – המיזם ההנדסי הגדול ביותר שנעשה באמריקה הדרומית. היום המפעל הידרואלקטרי נחשב לשני בגודלו בעולם המספק חשמל לדרום ברזיל ופרגוואי. נטייל במתחם ונתרשם מגודלו: כ - 8000 מטרים לאורך וכ - 200 מטרים לגובה. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
6

איגואסו - מנאוס

היום נצא בטיסה ממפלי האיגואסו אל הג'ונגל האמזוני - מנאוס השוכנת במרכז של אגן הניקוז של הנהר הגדול בעולם –האמזונס, בעיר עצמה: נראה את הנמל הברזילאי. בית המכס (הסקוטי...) השוק (הצרפתי...) ובית האופרה.

יום
7

מנאוס- הג'ונגל האמזוני - כולל לינה בלודג' ופנסיון מלא

גולת הכותרת במנאוס תהיה השייט באמזונס - בה נשוט ל"מפגש הנהרות" שם נפגוש את ה'ריו נגרו': נקודת המפגש בין הסולימוס לנהר השחור שבו נצפה מצד אחד של הספינה במים השחורים ובצד השני נצפה במימי האמזונס הירוקים - תכולים. הנהרות זורמים זה לצד זה לאורך קילומטרים רבים ובסופו של דבר הם יוצרים את האמזונאס - ג'ונגל טרופי בו מתגלה פראיותו של הטבע במלוא עוצמתו. נראה את התעלות הקטנות היוצרות את האיים וכמובן נרד גם כדי להכיר ולחוש את הצמחייה והחיים ביער הטרופי. בסיום היום נצא לספארי לילה נצא לצפות ולשמוע את בעלי החיים באזור. אי יתמזל מזלנו נוכל אף לצפות בקאימן הלוא הוא הקרוקודיל המקומי. הלינה בלודג'.

יום
8

מנאוס - סלוודור

היום ניפרד ממנאוס ונטוס אל סלבדור, בירתה העתיקה של ברזיל ובירת מדינת באהיה, או כפי שהיא מכונה "הנשמה של ברזיל" ומוקד התרבות האפרו - ברזילאית. העיר הייתה בעבר מרכז לסחר עבדים הגדול בברזיל ומקור הפולקלור הברזילאי. סלבדור היא עיר ענקית בה מתגוררים 2.5 מיליון תושבי. העיר הגדולה עם הנשמה בה לוקחים חלק עיקרי מאפייני התרבות וביניהם המוזיקה, ריקודים וקפואירה. העיר בעלת הניגודים מהווה מפגש תרבויות מרתק בין אירופה לאפריקה. עם ההגעה העברה למלון. לאחר התארגנות נצא להכרות ראשונית עם אנשי סלבדור לובשי הביגוד הצבעוני שאותם אפשר לראות רק שם. ארוחה במסעדה מקומית.

יום
9

סלוודור מקיף

היום נקדיש לביקור בעיר: נתחיל את סיורנו בתצפית למפרץ "כל הקדושים", ניסע לאורך חופי האוקיינוס ונתרשם מהעיר הכי אפריקאית בברזיל שבה ניתן למצוא בכל פינת רחוב מתופפים, מעגלי קפוארה, דוכני אקארז'ה (כופתאות מטוגנות עם שרימפס), ילדים משחקים כדורגל וכולם שמחים ורוקדים. נבקר ברובע "פלוריניו" העתיק והאותנטי של סלבדור, המקום ששימש בעבר מקום מסחר לעבדים ובו היו נוהגים להכות אותם. הרובע בנוי בסגנון קולוניאלי, נפסע דרך המרכז הישן אשר מוכרז ע"י אונסקו כאתר מורשת היסטורי ונמשיך לביקור בשוק מלאכת היד הסלבדרוני המרקדו מודלו, נתפעל מהכנסיות ובעיקר מהאנשים. נראה את ביתו של הסופר הדגול שחי בעיר למעלה מ - 50 שנה: ז'רז' אמדאו אשר כתב בין היתר את הספר הנודע דונה פלורה נשואה לשניים. ארוחה תוגש במשך היום. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
10

סלוודור - ריו

עם סיום הטיול הנפלא בסלוודור היום אנו וטסים אל ריו או כפי שמכנים אותה הברזילאים "סיודד מרביוזה" (העיר המופלאה) - אכן היפה שבערי העולם. ריו בנויה משכונות ציוריות, דחוקות בין חמוקיהן המיוערים של גבעות שחורות ולשונות ים החודרות לתוך צוקי גרניט. העיר משובצת בפארקים ירוקים, מרכזי מסחר, שווקים הומים, חופי ים נהדרים, בתי קפה ומועדוני לילה. תושבי ריו, המכונים "קריוקש" לא יקבלו מדליה על חריצות, אך הם חביבים, עליזים ונהנתנים. עם הגעתנו לריו נצא לסיור רגלי להיכרות עם הקופאקבנה וחופי ריו התוססים. ארוחת ערב במסעדה מקומית.

יום
11

ריו דה ז'נירו - הר הסוכר - קורקובדו ויער טיז'וקה ,אצטדיון מרקנה

לאחר ארוחת בוקר נתחיל את סיורנו בריו נטייל ברובעים השונים של העיר, נראה את ה"סמבודרומו" - האיצטדיון בו נערך מצעד המנצחות בתקופת הקרנבל, נראה את החופים המדהימים של איפנמה, לבלון וקופאקבאנה. נעלה ברכבל אל הר הסוכר המתרומם מן המפרץ והים. ובצדה השני של העיר נצא ברכבת חשמלית דרך היער "טיז'וקה" אל פסגת ה"קורקובדו" אותו הר נישא ממנו משקיף פסלו הענק של ישו אל העיר ואל מפרץ גואנברה. לאחר מכן נבקר במרכז העיר של ריו בשכונות ובחופים וכמובן נחלוף על פני אצטדיון הכדורגל המפורסם מכולם ה"מרקנה" הסגור לשיפוצים בימים אלו לרגל המונדיאל שיתקיים בריו וכמובן האולימפיאדה ב - 2016. ארוחה תינתן במהלך היום. לינה בריו.

יום
12

האיים הטרופים

בבוקר ניסע ליום מהנה של סוף הטיול. נצא לשייט באיים הטרופים שבמהלכה תעגון האונייה ונוכל לשחות במימי גן העדן הטרופי. בהמשך נגיע לאי לארוחת צהרים בסגנון בופה וכמובן להמשך טבילה במימי האי.. בשעות אחה"צ המאוחרות נגיע למלוננו בריו.

יום
13

ריו - תל-אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה דרך אירופה אל תל-אביב – הנחיתה ביום ה- 14.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים