פרטי הטיול
הפארקים הגדולים באירופה

הפארקים הגדולים באירופה

בלגיה, צרפת, הולנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בית אנה פרנק

  • כיכר דאם

  • ברוז' עיר השוקולד הבלגית

  • ארמון השלום בהאג

  • מדורדם

  • יורודיסני

  • פארק אפטלינג

  • תצפית על מגדל אייפל

7
ימים
יום
1

ת"א – אמסטרדם

ניפגש בשדה התעופה לטיסה לאמסטרדם לאחר הנחיתה נצא לסיור בעיר אמסטרדם, העיר הבנויה על תעלות רבות ועליהן גשרים. נסייר ברחובות העיר ובין המבנים היפים, נראה את שוק הפרחים, כיכר העיר ואף נבקר בביתה של אנה פרנק שהיומן אותו כתבה בזמן השואה הפכו אותה לסמל .אחר הצהרים יינתן זמן חופשי לקניות והמעונינים יוכלו להצטרף בתוספת תשלום לשייט בתעלות העיר.

יום
2

אמסטרדם – זאנסה סכאנס - חיטהורן שייט תעלות

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום של כיף בפארק אפטלינג, פארק השעשועים הגדול בהולנד: 720 דונם של טירות אבירים ואגדות המתעוררות לחיים בפארק, ובנוסף, מתקני שעשועים רבים,רכבות הרים, מסלולי אבובים, מופעים ועוד... לאחר שנהנה מהמתקנים הרבים ניסע חזרה למלון.

יום
3

אמסטרדם – זאנסה סכאנס

את יומנו נקדיש לביקור בסמליה של הולנד. נתחיל בביקור בהולנד העתיקה ובכפר זאנסה סכאנס, המשחזר את החיים כפי שהתנהלו במאה ה- 17 בהולנד הכפרית. נראה את טחנות הרוח, בתים כפריים, חנויות לממכר גבינות שמיוצרות בדרך הולנדית מסורתית, וכמובן חנויות של כפכפי העץ ההולנדיים. ולאחר מכן ניסע לכיוון הכפר חיטהורן. הכפר הציורי שוכן כולו על תעלות ובתיו המסורתיים מעוטרים בגגות קש. נסייר בכפר נצא לשייט בין תעלות הכפר ועד האגם. בתום היום נחזור למלוננו ללינה.

יום
4

בריסל - ברוז' – בריסל

לאחר ארוחת הבוקר נחצה את הגבול בנסיעה אל העיר ברוז' "עיר השוקולד" של בלגיה, הנחשבת לאחת הערים היפות ביותר באירופה. במהלך הסיור בעיר, אשר נבנתה בימי הביניים, נוכל לחוש את האווירה ההיסטורית המיוחדת, נטייל בין הגשרים הרבים, תעלות המים הציוריות וסמטאות העיר, וכמובן שנותיר מעט זמן חופשי לקניות בחנויות השוקולד הרבות.עמוסים בשוקולדים משובחים נמשיך את דרכנו לבריסל בירתה של בלגיה. עם הגעתנו לעיר נצא לסיור באתרי העיר, בכיכר המרכזית ובפסלו של "הילד המשתין" סמל העיר. בתום הסיור ניסע למלוננו

יום
5

האג – מדורדם

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר הבירה של הולנד האג. תחילה נבקר בעיר העתיקה שבמרכזה כיכר הביננהוף והאגם הצמוד לה. סביב כיכר מהודרת זו שוכנים בתי הפרלמנט ההולנדי. כמו כן נצפה אל בית מאוריץ - ארמון מהמאה ה- 17 המשמש כיום כאחד המוזיאונים המהודרים בעולם. נמשיך אל בית הדין הבינלאומי, הוא "ארמון השלום". לאחר מכן נבקר במיני הולנד – פארק מדורודם. הפארק, שנחשב למתקדם מסוגו, מציג עשרות דגמים מוקטנים של מבנים וערים. נראה את שדה התעופה שעל נתיביו עומדים מטוסים קטנים. את טחנות הרוח ואת תעלותיה של אמסטרדם. נמשיך את הסיור בין המוצגים ולאחר מכן ניסע למלוננו.

יום
6

יורו דיסני

יום של כיף לפנינו בפארק השעשועים הידוע בעולם – היורו דיסני. עולם האגדות של וולט דיסני המוכר לנו מהסרטים המצוירים, מתעורר לחיים בפארק הקסום בו נוכל לפגוש את הדמויות האהובות משלגיה ועד מיקי מאוס. נותיר זמן ל"השתוללות" כיפית על המתקנים הרבים והמטורפים שבפארק, ובתום היום ניסע חזרה למלוננו.

יום
7

פריס – ת"א

תם טיולנו הקסום, לאחר ארוחת הבוקר ניסע לפריס לסיור בבירה הצרפתית. נראה את שער הניצחון ו נסייר בשדרה האלגנטית וההדורה - שאנז אליזה. נמשיך את סיורנו ונגיע אל חצר הלובר, ובה, בין היתר, פירמידת הזכוכית המפורסמת, שמהווה את הכניסה הייחודית למוזיאון המרתק. לא נפסח על תצפית מרהיבה אל מגדל אייפל והגנים היפהפיים שמקיפים אותו, ונותיר זמן ל"שוטטות" בכיכרות העיר ובין סמטאותיה ורחובותיה הייחודיים של העיר אשר העניקו לה את קסמה המיוחד . בתום הסיור העברה לשדה התעופה לטיסה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים