פרטי הטיול
מסע תרבותי אל סנט פטרסבורג הקסומה

מסע תרבותי אל סנט פטרסבורג הקסומה

רוסיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • שדרת נייבסקי

  • מצודת פיטר ופול

  • קתדרלת סנט אייזק

  • כנסיית התחיה

  • מוזיאון ההרמיטאז'

5
ימים
יום
1

ת"א - סנט פטרסבורג

פגישה בנתב"ג והמראה בטיסה ישירה לסנט פטרסבורג, המכונה "ונציה של הצפון", העיר השנייה בגודלה ברוסיה, שנוסדה במאה ה- 18 על ידי הצאר פטר הגדול. נצא לסיור היכרות מעמיק בעיר, נתרשם מהשדרה המרכזית, שער הימיה, קתדראלת קזן, ארמון החורף ועוד. נראה את פסלו של פטר הגדול ואת כנסיית ה"תחייה" היפהפייה. נבקר במצודת פיטר ופול, מקום קבורת שושלת רומנוב. בתום הסיור ניסע למלונינו. לינה בסנט פטרסבורג.

יום
2

סנט פטרסבורג- מוזיאון הרמיטאז'

גולת הכותרת של הביקור בעיר סנט-פטרסבורג היא ביקור במוזיאון הגדול בעולם- ההרמיטאז'. המוזיאון שימש כארמון החורף של צארי רוסיה ומכיל כיום למעלה מ- 3 מליון יצירות אמנות מכל העולם ומכל התקופות. נראה את כיכר הארמון ואת קתדראלת איזאק, שאף היא משמשת כיום כמוזיאון, כמו כן, נצפה באניית המלחמה אורורה אשר בירי פגז בודד, נתנה את האות לפרוץ מהפכת אוקטובר 1917. בתום הסיור נחזור אל בית המלון. לינה בסנט פטרסבורג.

יום
3

סנט פטרסבורג

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור פנוראמי ומרשים ברחבי סנט. פטרסבורג- ששימשה במשך כ-300 שנים כבירתה של רוסיה הקיסרית. נתרשם מהכיכרות, המצודות, הקתדרלות והארמונות. נטייל בשדרה המרכזית "נבסקיי" ובשוקיה. נמשיך ונבקר בכנסיית "הדמים" הנקראת גם התחייה, זו כנסייה המדהימה ביופייה ובעלת ארכיטקטורה מיוחדת. בשעות הערב נצא לבילוי מהנה בארמון "ניקולייבסקי" של להקת הפולקלור המקומית בשילוב קוקטייל. לינה בסנט פטרסבורג.

יום
4

סנט פטרסבורג

הבוקר נבקר בבית הכנסת של העיר, שהוא השני בגודלו באירופה. ראשיתו בשנת 1893 והוא מייצג את הקהילה היהודית במקום. המבנה מרשים ביופיו ומעוצב בסגנון ביזנטי. נמשיך ונבקר בקתדראלת סנט אייזיק המרשימה. אחר הצהריים יינתן זמן חופשי לטייל ברחבי העיר ובשדרה המרכזית. לינה בסנט פטרסבורג.

יום
5

פטרסבורג-ת"א

לאחר ארוחת הבוקר, עמוסי חוויות ניסע לשדה התעופה ולטיסה לתל-אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים