פרטי הטיול
קרנבל בטנריף

קרנבל בטנריף

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • תהלוכת הקרנבל הגדולה

  • הר הגעש טיידה

  • טקס קבורת הסרדין

  • פרמידות גווימאר

9
ימים
יום
1

:תל אביב - טנריף וסיור עיר

מנמל התעופה בן גוריון, נצא בטיסה לטנריף דרך יעד ביניים באירופה. עם ההגעה ניסע אל העיר השנייה בגודלה – פוארטו דה לה קרוז. לאחר התארגנות קצרה בבית המלון , נצא אל מתחם Martinez Costa המעוצב הכולל אגם מלאכותי עם מי ים, בריכות למבוגרים ולילדים, צמחייה מקומית ופסלים, בתי קפה, מסעדות, ברים ומועדון לילה הממוקם מתחת לפני הים. עת ערב נחזור אל בית המלון. ארוחת ערב ולינה.

יום
2

הר הגעש טיידה )מותנה במזג אויר(

שמורת הטבע SAL SADANAL NES EEINE ,מוקפת בצמחיה ייחודית ונוף יפהפה. שמורה זו הוכרזה כאתר מורשת עולם ע"י אונסקו ולו קניון באורך של כ-06 ק"מ. ניסע לאורך רכס הרי האספרנצה עד להגיענו לנקודת התצפית מירדור דה אורטונו בגובה 0066 מ'. נמשיך בנסיעה עד להר הגעש טיידה, הר געש פעיל אשר לא התפרץ מזה שנים רבות. הנוף לאורך הנסיעה הוא מגוון, מתחיל במשטחים מכוסים עצי אורן ומסתיים במשטחים של לאבה וסלעים. בפארק גדלים זנים ייחודיים של צמחים ולאורכו סלעים בצבעים שונים ולאורך כל זמן הנסיעה נראה ברקע את פסגתו המושלגת של הר הגעש, הפסגה הגבוהה בספרד המתנשאת לגובה 8103 מ'.

יום
3

סאן קריסטובל דה לה לגונה- סנטה קרוז - תהלוכת הקרנבל הגדולה

הבוקר נתחיל את נסיעתנו אל העיר לה לגונה, בה נוסדה האוניברסיטה הראשונה באיים הקנאריים בשנת 0170 ועד היום היא משמשת כמרכז אקדמי חשוב בספרד. נטייל בעיר ונוכל להתרשם מהאדריכלות העירונית אשר שימשה דגם לערים רבות אחרות בכל דרום אמריקה. אחה"צ ניסע לסנטה קרוז לתהלוכת הקרנבל הגדולה המתרחשת תוך המולה רבה. רבבות אנשים צועדים מחופשים ברחובות העיר, מחלונות הבתים נזרקות קליפות של ביצים, תזמורות עליזות ממלאות את הרחובות ומשלחות ממדינות אחרות צועדות יחד עם תושבי טנריף ביום חגם הגדול. את רחובות העיר ממלאים אלפי אנשים הרוקדים לצלילי מוזיקה קצבית וסוחפת במסיבה ענקית הנמשכת עד לשעות הבוקר.

יום
4

איקוד דה לוס וינוס - מסקה – טקס קבורת הסרדין

ניסע לאזור הצפון לתוך נופים עוצרי נשימה. נבקר בכפר איקוד דה לוס וינוס. נראה את "עץ הדרקון" שגילו מוערך בכאלפי שנים. נסייר במרכז העיירה בה רחובות נחמדים בסגנון ספרדי קולוניאלי, חנויות המוכרות את תבליני האי המפורסמים ובראשם הזעפרן, הליקרים המקומיים, יינות, גבינות ביתיות וריבות מיוחדות. נבקר במסקה העיירה הכי נידחת באי אשר עדיין משמרת את מסורות העבר בצורה מופלאה. בכפר הקטן כמה עשרות משפחות והוא מוסתר בתוך נקיק. הנוף במקום הוא עוצר נשימה. בשעות אחה"צ נחזור לפוארטו דה לה קרוז ובערב, נצפה באחד משני הטקסים המרכזיים של הקרנבל: טקס קבורת הסרדין )SARDINA LA DE ENTIERRO .) עיקר הטקס בתהלוכת לוויה היתולית, בה כל הצועדים לובשים שחורים. התהלוכה חולפת ברחובות העיר כשבראשה נישאת בובה ענקית של סרדין, אחריה צועדות המקוננות ונשים וגברים המחופשות לאלמנות בוכיות. שיאו של הטקס בשריפת הבובה של הסרדין.

יום
5

פרמידות גווימאר – רוראל דה אנייה

היום, נצא בנסיעה לגימאר הממוקמת על צלע הר ושימשה, לפי עדויות רבות, כבירת מלכיהם של הגואנצ'ס. החוקר הנורבגי תור היירדאל חשף בשנות התשעים בעיר מספר מבני פירמידה גדולים, אשר שימשו לטענתו כמקדש של בני הגואנצ'ס. העובדה שהפירמידות האלה בנויות כשצלען הארוכה פונה בדיוק לכיוון זריחת השמש ביום הארוך ביותר בשנה תומכת בתיאוריה של היירדאל. מגימאר נמשיך בדרך המתפתלת על צלעו של ההר, עד להגיענו אל הרכס הצפוני ביותר באי אשר נוצר מהר געש לפני כ- 7 מיליוני שנים. נטייל בתוך יער בראשית, נדיר מסוגו המהווה את אחד היערות היחידים אשר נותרו מתקופת אירופה הקדומה. נתרשם ממגוון הצמחים יוצאי הדופן ובע"ח אנדמיים למקום. בשעות אחר הצהריים חזרה אל בית המלון.

יום
6

לורו פארק (יום חופשי)

היום נוכל להנות מיום חופשי של נופש, חוף ים וקניות. המעוניינים יוכלו לצאת )בתשלום( לביקור בפארק הזואולוגי מהגדולים בעולם. זהו גן עדן של 0666 מינים של תוכים מכל העולם. נצפה מקרוב על גורילות , שימפנזות, יגוארים, אליגטורים וצבי ענק. נבקר בפלנטת הפינגווינים הגדול בעולם. נכנס לאקווריום הענק ובו מעל 8666 מיני בע"ח ימיים ונהנה מהמופעים של דולפינים, ליוויתני ווילי , כלבי ים ועוד.... אחה"צ נצא לצפות במחזה המשעשע – מרתון גברים בנעלי עקב.

יום
7

לה אורוטבה (OROTAVA)- פוארטו דה לה קרוז – חגיגות סיום הקרנבל

הבוקר נצא לעיר לה אורוטבה )OROTAVA )בה מרוכזות כל משפחות האצולה אשר עזרו במימון הכיבוש של הספרדים. נסייר בעיר, נראה את בתי האחוזה היפהפיים. נתעכב על בית ידוע הנקרא "בית המרפסות" על-שם המרפסות עשוית עץ הטיק היפות שלו, לבית פטיו מוצל ויפה, בו מוצגות עבודות ריקמה ומלאכת- יד אופיינית לאזור. לאחר מכן את זמנינו נקדיש לבילוי בתהלוכות והאירועים של קרנבל פוארטו דה לה קרוז המכונה DIA DE CARNAVAL .נצטרף אל ההמון המקומי והזר החוגג במסיבות וריקודים הפזורים על פני העיר. קבוצות והרכבים מוזיקליים מקומיים ובינ"ל משתתפים בחגיגה הססגונית. חוויה אמיתית באוירה שמחה.

יום
8

טנריף – חופשי

היום נוכל להנות מיום חופשי של נופש, חוף ים וקניות

יום
9

טנריף – תל אביב

בשעות הבוקר נצא אל שדה התעופה בטנריף , משם נמריא )דרך יעד ביניים( לתל-אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים