פרטי הטיול
ברזיל כולל מצעד המנצחות

ברזיל כולל מצעד המנצחות

ברזיל, ארגנטינה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • הר ריו דה ז'נרו

  • קורקובדו

  • יער טיג'וקה

  • שייט לאיים הטרופיים

  • פאבלות

  • סאו פאולו

10
ימים
יום
1

תל אביב – ריו דה ז'נרו

מפגש בנמל התעופה בן-גוריון ובטיסה דרך מדריד נגיע לעיר התוססת ביותר, ריו דה ז'נרו. נחיתה והעברה למלון. לינה- ריו דה ז'נרו.

יום
2

ריו דה ז'נרו- קורקובדו, יער טיג'וקה, פאבלות

לאחר ארוחת בוקר בופה במלון, נצא בנסיעת ג'יפים נצא לביקור באחד מסמליה הידועים של ברזיל- פסלו של ישו הגואל שהוא פסל בטון מרשים בגובה 38 מטר אשר ממוקם בגובה של 710מטרים, בפסגת הקורקובדו. נטפס אל ההר, שם נוכל ליהנות מאחד המראות היפים שיש. נמשיך בנסיעה ליער טיג'וקה, היער היחיד אשר יושב בתוך עיר בעולם...נסיים את היום בביקור באחת מהפאבלות של ריו המונות מיליוני תושבים. הפאבלות, אשר נבנו מסביב לעיר, ממחישות את הפערים הקיימים בין האנשים אשר חיים באותה עיר. אנשים אלו הינם צאצאים של עבדים, אשר לא הצליחו להשתלב בקהילה ועל כן "ממשיכים" את מסורת אבותיהם. נסתובב ברחובות, בסמטאות ונראה את הדרך בה המקומיים חיים ומתנהגים. בתום הסיור העברה למלון. ערב חופשי. מדריך הקבוצה ישמח להמליץ על מקומות בילוי ומסעדות מומלצות.

יום
3

: יום חופשי (פטרופוליס) :

היום נהנה מיום חופשי בעיר נפלאה זו. המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לסיור עם המדריך לעיר פטרופוליס. הקיסר דון פדרו השני הפך אותה לעיר הקיט שלו, ולכן היא זכתה לפופולאריות רבה.

יום
4

יום חופשי (מצעד המנצחות):

היום נהנה מיום חופשי בעיר נפלאה זו. המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לסיור עם המדריך בהתאם להמלצתו. בערב יערך מצעד המנצחות אליו נצא (בתוספת תשלום- המחירים מופיעים מעלה) ונחווה את אחד מרגעי השיא של הקרנבל של ברזיל.

יום
5

יום חופשי (הר הסוכר):

היום נהנה מיום חופשי בעיר נפלאה זו. המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לסיור עם המדריך להר הסוכר המפורסם, המהווה יחד עם הקורקובדו אחד מסמליה המוכרים ביותר של העיר.

יום
6

יום חופשי:

היום נהנה מיום חופשי בעיר נפלאה זו. המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לסיור עם המדריך בהתאם להמלצתו.

יום
7

יום טיול לאיים הטרופיים:

הבוקר נצא לאחד מהמפרצים היפים ועוצרי הנשימה שיש. נבלה בשייט מיוחד ובלתי נשכח לאיים הטרופיים. במהלך השייט נוכל להירגע ולהתרווח בסירה כאשר מסביבנו איים טרופיים עם חול לבן ומים שקופים. ארוחת צהריים תוגש במהלך הסיור. עם סיום השייט חזרה לבית המלון. לינה- ריו דה ז'נרו.

יום
8

ריו- סאו פאולו:

ארוחת בוקר במלון ובהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה התעופה. ובטיסת פנים לא ארוכה ננחת בסאו פאולו. העברה למלון.

יום
9

סאו פאולו- מדריד- ת"א

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור וביקור בשוק המקומי ובהתאם לשעת הטיסה, העברה לשדה ואנו יוצאים בחזרה לת"א.

יום
10

תל אביב

נחיתה בת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים