פרטי הטיול
חגיגה משפחתית בלונדון

חגיגה משפחתית בלונדון

בריטניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בנין הפרלמנט

  • "לונדון איי"

  • מוזיאון מדאם טוסו

  • ארמון

  • מוזיאון הנטוראל היסטורי

6
ימים
יום
1

ת"א-לונדון

ניפגש עם מדריך מילניום בנמל התעופה בן גוריון לפני הטיסה ללונדון. לאחר הנחיתה נעבור למלוננו ללינה.

יום
2

"צעצועים, שוקולד וווילאם הכובש"

סיור בלונדון ובמהלכו נראה את האטרקציות המרכזיות בעיר, הייד פארק, אזור קנסינגטון, בניין הפרלמנט, רחוב דאונינג והביג בן. נמשיך לאזור חדש שנבנה לכבוד המילניום ונצפה בלונדון איי המתנשא לגובה 135 מטר ובו 32 "קבינות" שקופות המסמלות את 32 המחוזות. נערוך שייט על התמזה לכיוון גשר המגדל TOWER BRIDGE היפה ביותר מכל גשרי לונדון ואולי אפילו יזדמן לנו לראותו נפתח לשניים לכבוד סירה גבוהה. נראה את מצודת לונדון שנבנה על ידי וויליאם הכובש בשנת 1066 ומשמש היום בית לאוסף התכשיטים המלכותיים היקרים (יש האומרים שהם שווים כעשרים מיליארד דולר!!) של המלכה. נראה את הקתדראלה המרשימה סנט פול הבנויה על פי קתדראלת סנט פטר ברומא והזכורה לנו מהחתונה המתוקשרת בכל העולם צ'ארלס ודיאנה בשנת 1981. נשמע סיפורים על משפחת המלוכה ונמשיך לתור את לונדון. נגיע לכיכר פיקדילי הגדוש מסעדות, כיכר לסטר וחנות M&M המרהיבה בה כל מכור לשוקולד ימצא את מבוקשו, כיכר טרפלגר עם מזרקות הענק ואדמירל נלסון הצופה בנו מלמעלה. נלך לאורך רחוב ריג'נט ונגיע לחנות "המליס" - חנות צעצועים בת חמש קומות שהיא הגדולה בלונדון. ובה נמצא למכירה כל צעצוע אפשרי ובקומה העליונה מבחר "קאפקייקס" נפלאים וממתקים מכל הסוגים בתצוגה מרהיבה.

יום
3

ארמון בקינגהאם – החלפת המשמרות, והמפורסמים של מוזיאון מאדם טוסו

היום נגיע לארמון בקינגהאם המרשים ונצפה בטקס בריטי טיפוסי המתנהל בסדר מופתי ותוך הקפדה על כל פרט מאז שנת 1660. בסיום הטקס נגיע למוזיאון מדאם טוסו ונהנה מפגישה עם מפורסמים רבים החל מדיוויד בקהאם, אנג'לינה ג'ולי, חברי להקת הביטלס ומשפחת המלוכה. נהנה מסרט תלת ממדי ומ- "נסיעה" במונית לונדונית טיפוסית תוך צפייה בסצנות מההיסטוריה של לונדון. חוויה לכל הגילאים.. בערב ניתן לבקר במחזמר באחד מתיאטראות לונדון.

יום
4

המוזיאון הבריטי וקובנט גרדן ושוק קמדן

הבוקר נצא לביקור במוזיאון ההיסטוריה של הטבע הידוע של לונדון. במוזיאון נמצא תשובות לכל השאלות המסקרנות הנוגעות לקיומנו מהמפץ הגדול ועד לחקר החלל. לאחר הביקור נמשיך לאזור קובנט גרדן ונהנה מהשוק היפהפה הישן ומסביבו חנויות בוטיק פאבים ומסעדות וגם אומני רחוב המופיעים להנאתנו. נמשיך לאזור קאמדן בה נפגוש את לונדון האחרת. מקבץ של ששה שווקים מרכיבים את האזור הזה שמשלב אומנות רחוב ססגונית עם דוכנים על גבי דוכנים של מזכרות, ביגוד ופריטים אופנתיים לכל טעם. נוכל לקנות מאחד מהדוכנים גם מטעמים מכל העולם ולשבת ליד הנהר בצהריים, להתבונן בסירות העולות ויורדות בסכר וליהנות מהאווירה הקסומה.

יום
5

סוף סוף קניות

לא ניתן לבקר בבירת הקניות העולמית ללא יום קניות היות ולונדון כן מחכה לכם. נתחיל את יומנו, כמו תיירים מהעולם כולו, בקניית מציאות בחנות PRIMARK המפורסמת עם שתי קומות גדושות בגדים לכל המשפחה במחירים ללא תחרות. אפשר לבקר גם בחנות SELFRIDGES הענקית. נמשיך לאורך רחוב אוקספורד ונפגוש מותגים לכל טעם מהעולם כולו. מדריך הטיול ייתן לכם טיפים לקראת קניותיכם.

יום
6

לונדון- ת"א

בהתאם לשעות הטיסה זמן פנוי בלונדון להשלמת ביקורים וקניות העברה לשדה התעופה וטיסה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים