פרטי הטיול
"לה ראמבלס "

"לה ראמבלס "

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קאזה מילה

  • קאזה בטיו

  • השכונה היהודית בברצלונה

  • מנזר מונסראט

  • אגם בניולאס

  • טוסה דל מר

8
ימים
יום
1

תל אביב – ברצלונה

עם הנחיתה בברצלונה נצא לסיור הכרות בשדרת הרמבלס של ברצלונה וכיכר קטלוניה העורק הראשי של העיר יינתן זמן חופשי להפסקת צהריים במרכז העיר ברצלונה ובסיום נעשה את דרכנו למלון להתארגנות קבלת חדרים ומנוחה.

יום
2

סיור עיר ברצלונה

יום טיול בברצלונה נפתח את ביקורנו בהר היהודים לתצפית מהארמון הלאומי לאחר מכן נבקר באצטדיון האולימפי בו נערכה אולימפיאדת 2991 נתצפת על הנמל נבקר בכנסית המשפחה הקדושה פרויקט חייו של אנטוניו גאודי,ניסע לאורך פסיאו דה גרסיה ונצפה בקאזה מילה וקאזה באטיו – בתיו המדהימים של גאודי, נערוך סיור רגלי ברובע הגותי נצפה על הקתדרלה ע"ש סנטה אולליה ,ככר סנט חיימה ,בית העירייה בית הממשלה,נהלך בסמטאות הרובע היהודי ונסיים ברמבלס – עורק החיים המרכזי של העיר בו שוק הבוקריה המיוחד.

יום
3

סיור בחירה יום טיול חירונה פיגראס

יום טיול לחלק הצפון מזרחי של קטאלוניה לעיר אלף הכיבושים חירונה למסע במנהרת הזמן להתחקות אחר עקבותיה של הקהילה היהודית, אשר חיה ופעלה במשך 066 שנים והייתה הלב הפועם של העם היהודי בגולה , נתחיל את סיורנו בעיר העתיקה ברחוב פורסה לביקור במוזיאון היהודי ע"ש רבי יצחק שגיא נהור אשר הקים את מרכז הקבלה הראשון בספרד נתרשם ונתרגש מהממצאים והיופי של המקום. מחירונה נמשיך בנסיעה לעיר פיגראס נבקר במוזיאון תיאטרון המיוחד והמדהים של גדול אמני הסוריאליזם סלבאדור דאלי. מופע פלמנקו מקצועי , , CASTILIO MEDIVAL " במבנה " MEDIVAL FLAMENCO SHOWE מופע פלמנקו במועדון פלמנקו סיבליאני עם שלל תלבושות מרהיבות , תזמורת נגנים .מופע מדהים של סוסים אצילים מרקדים את ריקוד הפלמנקו , מופע מדהים כולל משקה ראשון אשר יוגש לאורחים ,במהלך ההופעה סנגריה

יום
4

סיור בחירה הרי פירנאים ועמק ואל דה נוריה

עם בקר נעשה דרכנו לעבר שמורת טבע מיוחדת במינה השוכנת על רכס הרי הפירנאים ,המתנשאים לגבהים של 0166 מטר מעל נערוך הפסקה קצרה ומתחנת הרכבת נטפס ברכבת "RIVES DE FRIZER" פני הים.נתחיל את סיורנו בעיירה העתיקה והציורית הרים מיוחדת לשמורת הטבע "עמק נוריה" עם ההגעה נערוך סיור רגלי בשבילי הטיפוס המיוחדים,נהנה ממפלי מים גועשים נהנה משלל אטרקציות בלב השמורה זמן לארוחת הצהריים וחזרה לקוסטה לעת ערב.

יום
5

עיירות הקוסטה בראבה בלאנס טוסה דה מאר

יום סיור למפרצי הקוסטה בראבה. לאחר ארוחת הבוקר נעשה את דרכנו לעיירה " טוסה דה מאר" אשר כונתה גן עדן הכחול בפי האומן מארק שאגל, נסייר במצודה העתיקה , נערוך תצפית על המפרץ הכחול, ויינתן זמן חופשי לשוטטות עצמאית בסמטאות הציוריות של העיר.נערוך שייט בתשלום מהעיירה בלנס לעבר העיירה"טוסה דה מאר" . סיור בחירה "המזרקות המנגנות" יציאה 20:15 סיור לילה בברצלונה,המוארת נערוך סיור לילי באתריה המוארים של העיר נבקר באטרקציה של העיר המזרקות המנגנות של ברצלונה ומשם נמשיך לצפות על הסגרדה פמיליה של אנטוני גאודי נעבור בכיכר קטלוניה ונצפה על בתיו של גאודי, לאחר מכן ניסע לאזור הבילוי של ברצלונה הנמל האולימפי נבלה בזמן חופשי בנמל –מסעדות בארים מועדונים וקזינו.

יום
6

סיור בחירה קויור צרפת , אמפוריה בראבה

נצא צפונה למעבר הגבול בין ספרד לצרפת נחצה את הגבול ונעשה דרכנו לעיירה הציורית קויור השוכנת על חוף הים של מפרץ לאון נערוך סיור בעיר העתיקה מעגן היכטות ונבלה בזמן חופשי בסמטאותיה הציוריות של העיירה לאחר הביקור נמשיך בנסיעה לביקור בוונציה של הקוסטה בראבה העיירה "אמפוריה בראבה" מרינה מאוכלסת אשר נבנתה סביב תעלות מלאכותית היוצאות דרך הנמל אל הים התיכון הכל מעשה ידי אדם ,נערוך שייט בתעלות ונתרשם מסגנון החיים הראוותני ווילות מרשימות.

יום
7

סיור בחירה יום נוסף ברצלונה וביקור באצטדיון הקאמפנואו יציאה

לאחר ארוחת הבוקר נעשה את דרכנו לעיר ברצלונה לסיור רגלי ברובע הבורנה ] רובע האומנים של ברצלונה [ נצפה על ארמון המוסיקה הקטאלנית , נצפה בקתדרלה שליד הים . ונהלך בסימטאות הציוריות נמשיך לביקור לאצטדיון המפורסם בברצלונה נמשיך לביקור לאצטדיון המפורסם "הקאמפנואו " המעונינים יוכלו לבקר בתשלום במוזאון של קבוצת הכדורגל ברצלונה , יינתן זמן חופשי במרכז הקניות "דיאגונל מאר " ובסיום נחזור למלון .

יום
8

מונסראט זמן חופשי העברה לשדה התעופה בברצלונה

אאוטלט מדהים לחגיגה של קניות משם LA ROCA DE VIALGE לאחר ארוחת הבוקר נעשה את דרכנו מערבה לעבר העיירה נעשה את דרכנו בדרך מיוחדת ,אל עבר רכס המונטסראט ]ההר הקדוש [ טיול שכולו יופי ונופים עוצרי נשימה כאשר הטבע לוקח לעצמו את תפקיד האומן והפסל ויוצר לנו יצירה נפלאה, רכס המונסראט שימש מקור השראה ליצרותיו של אנטוניו גאודי ,מנזר המונסראט משמש כמוקד עליה לרגל לדת הנוצרית , נבקר בקתדרלת המנזר אשר נבנתה על שרידי המנזר הבנדיקטי ונראה את הפסל ” המדונה השחורה ". יינתן זמן חופשי במרכז העיר ובסיום נעשה את דרכנו לעבר שדה התעופה של ברצלונה .

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים