פרטי הטיול
לפארקים הגדולים באירופה

לפארקים הגדולים באירופה

בלגיה, הולנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בית אנה פרנק

  • כיכר דאם

  • ברוז' עיר השוקולד הבלגית

  • ארמון השלום בהאג

  • מדורדם

  • זאכנסה סאכאנס

  • פארק אפטלינג

8
ימים
יום
1

תל אביב-פריס

ניפגש בשדב בתעופה לטיסה לפריס, בירת צרפת. לאחר הנחיתה נצא לסיור ראשון בעיר. נתחיל את הסיור בתצפית על שער הניצחון ובסיור בשדרה האלגנטית וההדורה-שאנז אליזה. נמשיך את סיורנו ונגיע אל חצר הלובר, ובה, בין היתר, פירמידת הזכוכית המפורסמת, שמהווה את הכניסה הייחודית למוזיאון המרתק. לא נפסח על תצפית מרהיבה אל מגדל אייפל והגנים היפהפיים שמקיפים אותו, ונותיר זמן ל"שוטטות" בכיכרות העיר ובין סמטאותיה ורחובותיה הייחודיים שלהעיר אשר העניקו לה את קסמה המיוחד. בתום הסיור נמשיך למלוננו.

יום
2

פריס

נצא לסיור ראשון בעיר. נתחיל את הסיור בתצפית על שער הניצחון ובסיור בשדרה האלגנטית וההדורה - שאנז אליזה. נמשיך את סיורנו ונגיע אל חצר הלובר, ובה, בין היתר, פירמידת הזכוכית המפורסמת, שמהווה את הכניסה הייחודית למוזיאון המרתק. לא נפסח על תצפית מרהיבה אל מגדל אייפל והגנים היפהפיים שמקיפים אותו, ונותיר זמן ל"שוטטות" בכיכרות העיר ובין סמטאותיה ורחובותיה הייחודיים של העיר אשר העניקו לה את קסמה המיוחד.

יום
3

יורו דיסני

יום של כיף לפנינו בפארק השעשועים הידוע בעולם – היורודיסני. עולם האגדות של וולט דיסני המוכר לנו מהסרטים המצוירים, מתעורר לחיים בפארק הקסום בו נוכל לפגוש את הדמויות האהובות משלגיה ועד מיקי מאוס. נותיר זמן ל"השתוללות" כיפית על המתקנים הרבים והמטורפים שבפארק.

יום
4

פריז – ברוז' - בריסל

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בעיר ברוז' "עיר השוקולד" של בלגיה, הנחשבת לאחת הערים היפות ביותר באירופה. במהלך הסיור בעיר, אשר נבנתה בימי הביניים, נוכל לחוש את האווירה ההיסטורית המיוחדת, נטייל בין הגשרים הרבים, תעלות המים הציוריות וסמטאות העיר, וכמובן שנותיר מעט זמן חופשי לקניות בחנויות השוקולד הרבות.עמוסים בשוקולדים משובחים נמשיך את דרכנו לבריסל בירתה של בלגיה. עם הגעתנו לעיר נצא לסיור באתרי העיר, בכיכר המרכזית ובפסלו של "הילד המשתין" סמל העיר.

יום
5

חבל הארדנים - מערות האן סור לס

יום של טבע קסום לפנינו, לאחר ארוחת הבוקר נחל בנסיעה אל חבל הארדנים, שבדרומה של בלגיה. האזור המיוער זכור בהיסטוריה העולמית בשל "קרב הארדנים" שהתרחש בו בשלהי מלחמת העולם השנייה. כיום זהו חבל ארץ פסטורלי ופנינת טבע אמיתית. ניסע בין הנופים הקסומים, דרך העמקים מז ולס, נראה את הכפרים הציוריים השוכנים לאורך הנהרות ולמורדות הגבעות. נעצור לביקור בעיירה נאמור הממוקמת על מפגש הנהרות סמברה ומז ונצפה אל המבצר העתיק של העיר. נמשיך ונבקר בעיירה דינאן. עיירה ציורית זו שוכנת לאורך נהר המז. נלך לאורך הטיילת שעל גדת הנהר. נראה את המצודה הבנויה על שפת המצוק וצופה על העיר והאזור. נמשיך את יומנו בביקור במערות האן-סור-לס. באמצעות רכבת תיירים קטנה נגיע לאתר, שם נבקר במערת הנטיפים המפורסמת במקום. נראה זקיפים בצורות "פסל החירות" ו"גביע היין". נטפס על מדרגות, נתהלך בין עליות, מורדות וגשרים. נחתום את ביקורנו במופע אורקולי.

יום
6

פארק אפטלינג

לאחר ארוחת הבוקר נצא, לעוד יום של כיף בפארק אפטלינג, פארק השעשועים הגדול בהולנד: 720 דונם של טירות אבירים ואגדות המתעוררות לחיים בפארק, ובנוסף, מתקני שעשועים רבים,רכבות הרים, מסלולי אבובים, מופעים ועוד... לאחר שנהנה מהמתקנים הרבים נחזור למלוננו/

יום
7

אמסטרדם – זאנסה סכאנס וחיטהורן

את יומנו נקדיש לביקור בסמליה של הולנד. נתחיל בביקור בהולנד העתיקה ובכפר זאנסה סכאנס, המשחזר את החיים כפי שהתנהלו במאה ה-17 בהולנד הכפרית. נראה את טחנות הרוח, בתים כפריים, חנויות לממכר גבינות שמיוצרות בדרך הולנדית מסורתית, וכמובן חנויות של כפכפי העץ ההולנדיים. נבקר בכפר הדייגים המסורתי וולנדם ולאחר מכן ניסע לכיוון הכפר חיטהורן. הכפר הציורי שוכן כולו על תעלות ובתיו המסורתיים מעוטרים בגגות קש. נסייר בכפר נצא לשייט בין תעלות הכפר ועד האגם.

יום
8

אמסטרדם

היום יוקדש לעיר אמסטרדם. נערוך סיור באמסטרדם ונספוג את האווירה המדהימה של העיר: תעלות המים הרבות החוצות אותה, גשרים רבים ובתים צרים. נצפה על ארמון המלכה, תחנת הרכבת המרשימה, המדרחוב על שפע החנויות וכיכר הדאם המפורסמת. עוד נסייר בכיכר רמברנט ושוק הפרחים. נצפה על בבית הכנסת הפורטוגזי של קהילת יוצאי ספרד ופורטוגל, ונשמע את סיפור הקהילה היהודית הפורטוגזית של אמסטרדם. באם הזמן יאפשר זאת נותיר זמן חופשי לקניות במרכז העיר. המעוניינים יוכלו להיכנס (בתוספת תשלום) למוזיאון השעווה מדאם טוסו. בתום היום ובהתאם לשעות הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים