פרטי הטיול
טיול מאורגן לגרמניה וטעימה משוויץ

טיול מאורגן לגרמניה וטעימה משוויץ

גרמניה, שוויץ, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • טריברג

  • אגם טיטי

  • מפלי הריין

  • אגם קונסטנץ

  • קולמר

7
ימים
יום
1

ת"א –מינכן -היער השחור

ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא למינכן, בירת בוואריה. לאחר הנחיתה (ובהתאם לשעות הטיסה) נערוך סיור בעיר. נסייר בכיכר מריאן, המהווה את לב העיר העתיקה והמרכז ההיסטורי שלה. נראה את בית העירייה החדש בסגנון ניאו גותי מרהיב, המפורסם במשחק הפעמונים (קלוקן שפיל) הנערך במרפסתו. נמשיך הלאה לכיכר קארל, מהמפורסמות בעיר עם מזרקה במרכזה, במדרחוב הגדול והמפורסם. לינה באזור שטוטגרט.

יום
2

היידלברג – שפייר

היום נבקר בעיר האוניברסיטה העתיקה ביותר בגרמניה - היידלברג - נצפה על העיר ממרומי הטירה , נטייל בסמטאות העיר העתיקה וכיכר השוק. זו נקודת ציון נהדרת במסגרתם של טיולים מאורגנים לגרמניה. משם נמשיך לשפייר , אחת הערים החשובות של יהדות אשכנז נבקר בבית הכנסת והמקווה העתיק וגם בקתדראלה הרומנסקית המרשימה של העיר. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
3

שפהאוזן - מפלי הריין – שטיין אם ריין – אגם קונסטנץ

היום נעזוב את גרמניה וניסע לביקור במפלי הריין בשוויץ, המפלים הגדולים והמרשימים ביותר באירופה לא רק בזכות עוצמתם, אלא גם בזכות הנוף היפהפה סביבם. אח"כ נמשיך ליהלום על גדות הריין: שטיין אם ריין - עיירה קטנה שבמרכזה עיר יפהפייה מימי הביניים, שמורה היטב ומטופחת ואל אגם קונסטנץ, אחד מאתרי הנופש החשובים במרכז אירופה ומקווה מים מתוקים. את סיורנו נסיים בעיר קונסטנץ, העיר הגדולה והמרכזית עם אינספור אתרים למבקרים כדוגמת,האנדרטה לזכר יהודי קונסטנץ, בית הכנסת, מזרקת הקיסרים ובית העירייה . בתום הביקורים נחזור למלוננו.

יום
4

באדן באדן – דרך 500- פרוידנשטאט

לאחר ארוחת בוקר ניסע באחת הדרכים היפות ביותר ביער השחור לכיוון באדן באדן השוכנת על גדות נהר האוס וידועה כעיירה "מרפאת חיים" בזכות המעיינות החמים והמרחצאות המרובים שהוקמו שם. נטייל לאורך הטיילת, נראה את הקזינו קוראהוס ואת בית האופרה היוקרתי של העיר.נמשיך לכיוון המדרחוב היפהפה עם החנויות ובתי הקפה. ניסע בדרך 500 ואגם מומלזה לביקור בעיר פרוידנשטאט – תכשיט אמיתי, מלאת הפתעות ואטרקציות התחומה במבנים היסטוריים מרשימים ובעיקר בבתים יפים בעלי שדרות עמודים. בתום הביקור נגיע למלוננו באזור שטרסבורג.

יום
5

אלזס – שטרסבורג-פרייבורג - דרך היין של אלזס

נבקר בעיר שטרסבורג השוכנת על נהר האיל. שטרסבורג מהווה מרכז בנייה, הנדסה, רפואה ותקשורת וידועה באתרי התיירות הפסטורליים שבה. שם נתרשם מיופייה של העיר העתיקה, קתדראלת נוטרדאם, כיכר קלבר וכיכר גוטנברג. נמשיך אל פרייבורג, הידועה בכינויה כ"עיר החופשייה" – עיר אוניברסיטאית כלל עולמית אשר יצרה לעצמה שם עולמי בתור מרכז תרבותי, שהמסורתי והחדיש מתמזגים בה בהרמוניה מושלמת. נשוטט ברחובות העיר, נראה את בית הכנסת היהודי, הקתדראלה, בית העירייה ובית המסחר, נצפה בבתים "הפסיביים" אשר זיכו את תושבי העיר בפרס 'הדיור הסביבתי' מטעם האו"ם ונלמד שיעור על אקולוגיה עירונית עם כל נשימה של האוויר הנקי. ניסע לקולמר שבחבל אלזס. שם נראה את המרכז העתיק והציורי, המורכב מרחובות צרים ובתי עץ. נמשיך ונסייר בסמטאות העיר ונתרשם מהבתים בסגנון הטיודור לאורך נהר לוש, מהמנזר הדומיניקאני הישן ומבית העירייה. בסופו של יום קסום נשוב למלוננו.

יום
6

טריברג – אגם טיטי

היום נגיע לסיור בעיירה טריברג, עיירה קטנה וציורית בלב ליבו של היער השחור. נוכל להתבונן ברחוב הראשי בעיירה אשר מלא בחנויות שעונים מכל הסוגים והגדלים כולל שעוני ענק המספרים סיפור שלם. ביציאה מהעיירה נעשה מסלול רגלי למפלי הטריברג המרשימים, הנשפכים בנהר גוטך בשבעה מדרונות חדים של 162 מ' ונחשבים לגבוהים ביותר בגרמניה. בסיום המסלול ניסע לאגם טיטי המחמם את הלב ביופיו. האגם מוקף ביערות ומהווה אזור נפלא לנופש, עם אפשרות לרחצה ולשייט באגם וטיולים ביערות שמסביב. בסיום היום נחזור למלון.

יום
7

מינכן - ת"א

לאחר ארוחת הבוקר ניפרד מהיער השחור וניסע לסיור בעיר בשטוטגרט ניתן לבקר (בתשלום) במוזיאון מרצדס. (בכפוף לשעות הטיסה).. העברה לנמל התעופה של מינכן לטיסה חזרה ארצה

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים