פרטי הטיול
צפון איטליה והריווירה האיטלקית

צפון איטליה והריווירה האיטלקית

צרפת, איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ניס, בירת הריווירה הצרפתית

  • ביתו של קולומבוס בגנואה

  • כיכר פרארי בגנואה

  • כיכר ויטוריה בגנואה

  • אגם גארדה

  • צ'ינקווה טרה" כפר הדייגים"

8
ימים
יום
1

תל אביב - ניס

נפגש בשדה התעופה ונצא בטיסה לניס, בירת הריווירה הצרפתית, הבירה האולטימטיבית לחופש, נופש והחיים הטובים. עם הנחיתה פגישה עם מלווה הקבוצה ונסיעה לכיוון בית המלון באיטליה.

יום
2

גנואה - פורטופינו

הבוקר נצא לעיירת הדייגים, פורטופינו. נבקר בעיירה המקסימה ונהנה. לאחר הסיור נחזור לגנואה ונערוך בה סיור. נראה את ביתו של קולומבוס, כיכר פרארי, כיכר ויטוריה ואת העיר העתיקה על ארמונותיה.

יום
3

סן רמו - מונטה קרלו (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום נפלא. נבקר בעיירת הפסטיבלים - סן רמו ונגיע לנסיכות מונקו. נבקר במונטה קרלו היוקרתית, נראה את ארמון משפחת המלוכה, נשקיף אל עבר נסיכות מונקו המרהיבה, נראה את הקזינו הידוע והמפרסם ונהנה מניחוח אוויר מלכותי...

יום
4

אגם גרדה

יום קסום לפנינו... ביקור באגם גרדה, פנינת טבע יפהפיה, והגדול באגמי איטליה. נעצור בעיירות הציוריות של האגם, נשוטט בטיילת, בסימטאות בין חנויות מזכרות ומוצרי עור, בתי קפה ובתי אוכל איטלקים. נתרשם מיופיו של האזור הקסום זה.

יום
5

מילנו – ברגמו (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום קסום בעיר הגדולה, בירת האופנה, האדריכלות, המסחר – מילנו. נבקר בכיכר המרכזית ובה ה'דומו' המרהים של העיר. בגלרייה ויטורויו עימנואל, נשוטט במדרחוב של העיר נוכל לערוך קניות בבירת האופנה ומשם נמשיך לעיר העתיקה של ברגמו – העיר העלית. בה נהלך בסמטאות הקסומות של העיר העתיקה ונחווה חוויות עיר ימי ביניים טיפוסית.

יום
6

"צ'ינקווה טרה" - חמשת האדמות

יום טיול מיוחד לאזור כפרי דייגים צבעוניים וציוריים הממוקמים על צוק לאורך חופי הים התיכון. נצא לכיוון עיר הנמל, לה ספצייה. המעוניינים יוכלו (בתשלום) לסוע ברכבת מיוחדת המגיעה עד לכפרי הדייגים הנסתרים.

יום
7

אזור אגם קומו לוגאנו ו.. נגיעה בשוויץ (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום קסום באזור האגמים של קומו ולוגנו. נבקר באגם המפורסם קומו, וובעיירה קומו, משם ניסע לעבר העיר לוגאנו השוכנת על גדות אגם לוגאנו במובלעת של שוויץ וחודרת אל תוך אזור האגמים של איטליה. נסייר בסמטאות המיוחדות המאפיינות את העיר ואשר מהוות דוגמא נועזת לעבודה של אדריכלים מהעבר ומההווה. המעוניינים יוכלו (בתשלום נוסף באופן עצמאי) להעפיל ברכבל לסאן סלבטורה לתצפית מרהיבה של נוף עוצר נשימה של האגם והעיירה.

יום
8

ניס - תל אביב

טיולנו מגיע כאן לסיומו. עמוסי חוויות ורשמים ניסע לנמל התעופה בניס ממנו נמריא בחזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים