פרטי הטיול
חוף התכלת והריווירה האיטלקית

חוף התכלת והריווירה האיטלקית

איטליה, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ניס בירת הריביירה הצרפתית

  • ביתו של קולומבוס בגנואה

  • כיכר פרארי בגנואה

  • הקתדרלה הגותית באקס אן פרובנס

  • שדרות מיראבו באקס אן פרובנס

8
ימים
יום
1

תל אביב - ניס

נפגש בשדה התעופה ונצא בטיסה לניס, בירת הריווירה הצרפתית, הבירה האולטימטיבית לחופש, נופש והחיים הטובים. עם הנחיתה פגישה עם מלווה הקבוצה ונסיעה לכיוון בית המלון.

יום
2

גנואה - פורטופינו

הבוקר נצא לעיירת הדייגים, פורטופינו. נבקר בעיירה המקסימה ונהנה. לאחר הסיור נחזור לגנואה ונערוך בה סיור. נראה את ביתו של קולומבוס, כיכר פרארי, כיכר ויטוריה ואת העיר העתיקה על ארמונותיה.

יום
3

סן רמו - מונטה קרלו (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום נפלא. נבקר בעיירת הפסטיבלים - סן רמו ונגיע לנסיכות מונקו. נבקר במונטה קרלו היוקרתית, נראה את ארמון משפחת המלוכה, נשקיף אל עבר נסיכות מונקו המרהיבה, נראה את הקזינו הידוע והמפרסם ונהנה מניחוח אוויר מלכותי...

יום
4

ניס

היום נבקר בניס, בירת הריווירה הצרפתית. נהלך במדרחוב, ונבקר בעיר העתיקה, נמשיך לטיילת היפה, ממנה המעונינים יוכלו (בתשלום) לעלות לגבעת המצודה. המשך היום יהייה זמן חופי להנות מהעיר האקסלוסיבית, העיר, הטיילת והמדרחוב השוקקים. בערב נוכל לצאת (בתשלום) לבלות במרכזי הבילוי של מונטה קרלו, ולהתחכך בעשירי העולם.

יום
5

עיירות האומנים והבשמים (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום קסום לטובת סן פול אן-וינס עיירת אומנים ציורית המפורסמת והיוקרתית , "קן האוהבים" של איב מונטן וסימון סניורה, נסייר בין סמטאות העיר העתיקה המוקפת חומה בין הגלריות, וחנויות המדוגמות של הכפר. נמשיך לאנטיב, עיר ימי ביניים טיפוסית בעלת ביצורים וחומות עתיקות. נקנח בעיירת הבשמים, ומרכז ייצור הבשמים של צרפת הלא היא גראס.

יום
6

אקס אן פרובנס

יום קסום לפנינו. עם בוקר ניסע לאקס אן פרובנס, בירתו ההיסטורית של חבל פרובנס. נטייל בעיר המשמרת את אופיה כעיר עתיקה עם טיילת רחבה, נטייל לאורכה של שדרת "מיראבו", ובה מזרקות ועצי דולב. נטייל בשדרה העתיקה מהמאה ה-18,ונראה את הקתדרלה הגותית, כיכר בית העירייה,

יום
7

הריווירה הצרפתית (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום יפיפה בריווירה הצרפתית הידועה גם כ"קוט ד'אזור" . נמשיך להשלים את ביקורנו בריוירה הכי מפורסת בעולם. נתחיל בקאן - העיר בה מתקיים פסטיבל הקולנוע המפורסם, נמשיך לסן רפאל וסן טרופז - כולן עיירות נופש נוצצות, בהן נוכל להנות מאווירה אירופיאית ים תיכונית אקסלוסיבית.

ניס - תל אביב
יום
8

ניס - תל אביב

טיולנו מגיע כאן לסיומו. עמוסי חוויות ורשמים ניסע לנמל התעופה ממנו נמריא בחזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים