פרטי הטיול
טיול מאורגן לסקנדינביה דרך ארבע מדינות

טיול מאורגן לסקנדינביה דרך ארבע מדינות

פינלנד, דנמרק, נורווגיה, שבדיה

האטרקציות העיקריות בטיול:
 • הלסינקי סיור מקיף במרכז העיר

 • ביקור בכנסיית הסלע

 • ביקור בקתדרלה אוספינסקי.

 • מוזיאון הואסה

 • גמלא סטן

 • פארק ויגלאנד

 • מוזיאון הויקינגים

 • דרך הטרולים

 • שייט בגיירנגרפיורד

 • מפלי ההינומה

 • קרחון בריקסדאל

 • אתר האולימפיאדה

11
ימים
יום
1

ת``א- הלסינקי

טיסה מנתב"ג להלסינקי בירת פינלנד. עם ההגעה ובהתאם לשעות הטיסה ,נצא לסיור בעיר החדשה, נבקר בכיכר הסנאט, ונבקר בכנסיית טמפליאוקו החצובה בסלע. נבקר בפארק הזיכרון והאנדרטה לזכר המלחין הלאומי של פינלנד סיבליוס, נמשיך לביקור ברובע ה"רוסי" של העיר, נבקר בקתדראלת אוספנסקי וברחבת האוניברסיטה עם סגנונות הבנייה המרשימים. לינה בהלסינקי.

יום
2

הלסינקי – שייט לילי לשטוקהולם

בשעות הבוקר נמשיך את סיורינו בהלסינקי; נבקר בשוק הדייגים והאיכרים הססגוני (חלקו מקורה), נראה את שדרות מנהיים ונוכל להקדיש מעט זמן איכות במדרחוב המודרני. אחר הצהריים ניסע לנמל ונעלה על מעבורת אשר תיקח אותנו בשייט לילי לשטוקהולם בירת שוודיה.

יום
3

שטוקהולם – טיול מקיף בעיר וביקור בגן הפסלים מילסגארדו

בשעות הבוקר נגיע אל שטוקהולם בירת שבדיה, העיר בנויה על רצף של איים במקום בו נשפך אגם מלרן אל הים הבלטי. עם הנחיתה נצא לסיור פנורמי בעיר, נראה את העיר החדשה ,נערוך סיור מודרך בבית העירייה המפורסם, נבקר ברובע המסחרי ובעיר העתיקה. נראה את כנסיית סטור ונחלוף על פני ארמון המלוכה. נבקר במוזיאון ה``וואסה`` בו מוצגת ספינה שטבעה ב-1628 ונמשתה לפני למעלה מ -300 שנה, ב``גמלא סטן``, במרכז העיר ובמדרחוב המסחרי. בסיום הסיור נעבור למלוננו באזור.

יום
4

שטוקהולם-קופנהגן

בבוקר נצא דרומה לכוון דנמרק. ניסע על גשר אורסונד, מופת הנדסי המחבר בין שוודיה לגרמניה הגשר הארוך בעולם הגשר מככב בסדרת המתח הסקנדינבית עטורת השבחים The Bridge. הגעה לקופנהגן ללינה. לאחר התארגנות במלון נצא לביקור בגני טיבולי אתר התיירות הכיפי ביותר בעיר. זהו פארק שעשועים עירוני וקומפקטי, מלא בהמון קסם בייחוד בזכות מרבדי הפרחים, רבבות הנוריות המאירות אותו והמבנים הציוריים ויש גם מתקנים מפחידים ומהנים... בסיום הביקור נשוב למלוננו.

יום
5

קופנהגן – מעבורת לילה לאוסלו

בבוקר נצא לסייר בקופנהגן היפה בירת דנמרק באתריה החשובים של העיר. נתרשם מהפסל המפורסם של בת הים הקטנה- פרי דמיונו של הסופר הידוע הנס כריסטיאן אנדרסון,נראה את מזרקת גפיון המפורסמת, הקתדרלה ובית העירייה. נמשיך דרך הנמל הישן. נערוך סיור רגלי במרכז העיר, ברחובות ולאורך המדרחוב. לאחר הצהרים נעבור לנמל ונפליג בשייט לילה מהנה לכוון נורווגיה "אוסלו". כולל ארוחת ערב.

יום
6

אוסלו – לילהאמר

בלילה כאשר ישנו ,התקדמנו בהפלגה לכיוון נורבגיה והגענו לבירתה אוסלו. לאחר ארוחת הבוקר במעבורת נצא בדרכנו לכיוון אגם מיוסה וללילהאמר, עיר הידועה בעברה כמארחת אולימפיאדת החורף. לאחר ביקור בעיר נמשיך לארוחת ערב ולינה באזור.

יום
7

דרך הנשרים, דרך הטרולים וגיירנגר- פיורד

פתח את יומנו כשאנו משקיפים על נופים מדהימים ועוצרי נשימה ובמהלך היום הנוף עוד משתפר ! נצא לביקור בחבל הפיורדים הנורווגיים כאשר לאורך כל הדרך כבישים מתפתלים, אגמים שקופים כמראה, רקע של הרים מושלגים. נגיע אל אנדלסנס היושב על קצה הרי מסדלפיורד ונסע דרך הטרולים אשר מביאה אותנו לדרך מתפתלת עם נוף הררי. נחצה בשייט מלינגה לאיידסדל וכמובן נערוך שייט בפיורד המפורסם מכולם ה"גיירנגר פיורד" הנחשב גם ליפה בעולם. במהלך היום נראה גם את מפלי 7 האחיות ומפלי הינומה.

יום
8

ארץ הפיורדים – אולדן- בריקסדאל – ברגן

בבוקר נמשיך עם יום נוסף בפיורדים . נתחיל דרך אולדן אל בריקסדאל , המהווה חלק מהקרחון האירופי הגדול. נטפס ברגל לחזות מקרוב בתופעה המרתקת. צבעו הכחלחל של הקרחון משתלב בנוף המדהים שמסביב בצורה מושלמת. נמשיך לביקור במפלי טווינדה ודרך ווס עיירת נופש וקיץ ואתר סקי מפורסם. בערב נגיע ללינה באזור ברגן.

יום
9

ברגן – גיילו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בברגן עיר הבירה של חבל ארץ הפיורדים וביתו של אדוארד גרייג המפורסם. נטייל במרכז העיר, נבקר בשוק הדגים המפורסם נחלוף על פני ביתו של המלחין הנודע אדוארד גרייג, נבקר ברובע ההנזה המשוחזר ובעיר העתיקה, אחר הצהרים נמשיך דרך ההארדנגר פיורד ונבקר במפלי וארונגרפוסן לעיירת הנופש גיילו ושם נלון. ארוחת ערב במלון.

יום
10

גיילו- אוסלו

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך דרך נופים קסומים ומיוחדים במינם של אגמים והרים לכוון אוסלו בהגעה נצא לסיור מרתק באוסלו. נבקר במרכז העיר, נראה את פסלי ויגלאנד ונשמע את סיפורם המרתק. נמשיך לביקור בבית העירייה ובמוזיאון הוויקנגים שם נראה את אוניית הויקינגים המפורסמת ביותר בעולם. נחלוף על פני הארמון המלכותי ובנייני הפרלמנט. הגענו לסיומו של הטיול הנפלא נעבור למלוננו ללינה.

יום
11

אוסלו – ת``א

לאחר ארוחת הבוקר. בהתאם לשעת הטיסה, נעבור לשדה התעופה ונטוס דרך אירופה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים