פרטי הטיול
חגיגת פארקים - משפחות

חגיגת פארקים - משפחות

בלגיה, צרפת, הולנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • בלגיה

  • צרפת

  • הולנד

  • גרמניה

7
ימים
יום
1

תל אביב - קלן - אמסטרדם - וולנדם

נפגש בנמל התעופה ע”ש בן גוריון ונמריא לקלן שבגרמניה. ניסע צפונה לכיוון כפרי הדייגים. נבקר בחוות גבינות ואף במפעל לייצור קבקבי עץ מסורתיים הולנדיים. בתום הסיור ניסע ללינה במלוננו.

יום
2

אמסטרדם - חיטהורן

היום נצא לסיור בעיר אמסטרדם שאותו נפתח בביקור בביתה של אנה פרנק, המשמר את מקום מחבואה מפני הנאצים בימיה החשוכים של ההיסטוריה היהודית. משם נמשיך בין הסמטאות ותעלות המים של העיר אמסטרדם הקרויה אף “ונציה של הצפון”, נעבור בכיכר הדאם ושם נצפה בארמון המלכה ונטייל ברובע היהודי ובשוק הפשפשים המפורסם. בצהריים ניתן לנסוע )בתשלום( לעיירה הציורית חיטהורן הבנויה על תעלות מים המשמשים ככבישי העיירה. נשוב ללינה במלוננו.

יום
3

פארק שעשועים - אפטלינג

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום מלא חוויות בפארק השעשועים אפטלינג!!! פארק אפטלינג הוא מהפארקים המובילים והפופולאריים ביותר באירופה, הוא גם אחד היפים ביותר בה. יער האגדות של אפטלינג משתרע על 720 דונם, ומשמש כביתם של גמדים שובבים, פיות מתוקות, מכשפים ואפילו פחי זבל מדברים. העיצוב המדהים של הפארק כולל גם טירות אבירים, מערות גמדים מקסימות, פטריות ענק וגינות מרהיבות של פרחים ססגוניים. בתוך הפארק ישנם חלקים שמוקדשים לאגדות האחים גרים השונות, לסיפורי שדים ורפאים ואפילו לסיפורי אלף לילה ולילה. בפארק גם אגף מרשים של רכבות הרים. אחרי יום מענג זה ניסע ללינה בבריסל.

יום
4

בריסל - ברוז’ - פריז

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעיר הצריחים והמגדלים - ברוז’. עיר ציורית ומקסימה היושבת על תעלות מים, נטייל בסמטאות היפות שנשתמרו להפליא, בין חנויות התחרה לבין יצרני השוקולד המפורסמים של בלגיה. נטייל בכיכרותיה המפורסמים של העיר ונהנה ממיטב חנויותיה. נוכל לטעום ממיטב המאכלים במסעדות הפזורות במרכז העיר. נמשיך לפריז. לאחר התארגנות במלון ניתן לצאת )בתשלום( לסיור לילה שיתחיל בשיט קסום על נהר הסיין ויסתיים בתצפית מרהיבה על מגדל אייפל המואר. לאחר חיזיון מופלא זה נשוב למלוננו בפריז.

יום
5

פריז - דיסנילנד

לאחר ארוחת הבוקר נצא לבקר בעולם האגודת הגדול של וולט דיסני - דיסנילנד, פארק השעשועים הגדול ביותר של חברת דיסני ביבשת אירופה. במהלך היום בפארק המדהים והענק נקפוץ אל 7ימים FBAP טיולי משפחות ארץ האגדות והפנטזיות, נפגוש את הפיראטים של הקאריביים בארץ ההרפתקאות ונגיע לחלל בארץ המחר. נבקר בסמל של דיסני “זה עולם קטן מאוד”, נטוס בספייס מאונטן ונפגוש את מיקי, מיני, דונלד, גופי, פלוטו ושאר דמויותיו המפורסמות של וולט דיסני. נצפה במצעד הלילי המואר והקסום. בלילה נשוב למלוננו עייפים אך מלאי חוויות.

יום
6

פריז - בריסל

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור פנורמי בעיר האורות הרומנטית. נראה את בנין האופרה, שאנז אליזה, שער הנצחון, גני לוקסמבורג, הפנתיאון וניסע לאורך הרובע הלטיני. נתרשם ממרכז פומפידו מוזיאון עדכני על צורתו הייחודית. נחלוף על פני בית העירייה המרשים של פריז ונראה את כנסיית הנוטרדאם. נמשיך אל חצר מוזיאון הלובר ונעבור דרך גני הטולרי המיוחדים את כיכר הקונקורד המרשימה בקצה השאנז אליזה. נמשיך לבריסל. בערב נראה את הכיכר הגדולה המוארת וכן את פסלו של המניקן פיס - סמל בריסל ובלגיה.

יום
7

בריסל - קלן - תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור נוסף בבריסל, ככל שהזמן ירשה לנו. נמשיך לעיר הגרמנית קלן השוכנת על גדות נהר הריין. נראה את הקתדרלה הגדולה, העיר העתיקה ונסייר במדרחוב הססגוני שלה. בשעות אחה”צ ניסע לשדה התעופה של קלן בדרכנו לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים