פרטי הטיול
סין כולל הונג קונג ומקאו

סין כולל הונג קונג ומקאו

סין

האטרקציות העיקריות בטיול:
 • כיכר טיננמן

 • העיר האסורה

 • החומה הסינית

 • ארמון הקיץ

 • המוזיאון לתרבות יהודית בשנגחאי

 • אתר חיילי הטרה קוטה

 • מופע פולקלור

 • ארוחת כופתאות

 • ביקור בשבט ארכות השיער

 • צתפית על טרסות האורז

 • שיט על נהר הלי

 • מופע "התרשמויות"

 • מערת הכסף

 • ויקטוריה פיק

 • מפרץ רפאל

 • כפר הדייגים אברדין

 • בתי הקזינו במקאו

15
ימים
יום
1

תל אביב-הונג קונג

ניפגש בשדה התעופה בן גוריון ונמריא בטיסת אל-על ישירה להונג-קונג.

יום
2

הונג קונג

הגעה להונג- קונג. העברה למלון לקבלת חדרים והתארגנות לאחר מכן נצא לסיבוב ראשוני בקואלון לאורך "נתן רוד", על החנויות והמסעדות הרבות שבו.

יום
3

הונג קונג

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר, באמצעות הקרונית המפורסמת נעלה ל"פסגת ויקטוריה" להתרשמות מיופיו של המטרופולין העצום נראה את נמל ויקטוריה וחצי האי קואלון. משם נמשיך לביקור במפרץ ריפולס, על פסלי הבודהה הצבעונים שבו, נמשיך לנמל הדייגים אברדין שבו נערוך שייט בספינות הסאמפן (סוג של עץ), נעבור על יד הספינות הסיניות המסורתיות שחלקן משמשות עד היום כמגורים למשפחות הדייגים החיות בנמל. בסיום היום נעשה דרכנו חזרה למלוננו ללינה. מי שמעוניין יכול לנצל את הזמן ולטייל ברחוב בנתן- רוד. למעוניינים ניתן לצאת בתוספת תשלום לסיור לילה בעיר. לינה בהונג קונג .

יום
4

מקאו

ארוחת בוקר ולאחריה נעשה דרכנו באמצעות סירה למעבר הגבול על מקאו לאחר המעבר נתחיל את סיורנו בעיר נבקר בגני לו לים לוק, נבקר ובמוזיאון המתנות לאחר מכן נגיע למצודה שבאי לתצפית מרהיבה על המקום. נמשיך בסיורנו ונראה את שרידי כנסיית סנט פול, משם נגיע למרכז העיר - לרגו דה סנאדו, נסיים את הסיור במלון וונציה המפורסם והמפואר יינתן זמן חופשי לקראת ערב הגעה למלוננו לינה במקאו.

יום
5

מקאו-גואנדז'או-גווילין

לאחר ארוחת הבוקר נצא באוטובוס לעבר מעבר הגבול לסין, נמשיך באוטובוס לעיר גואנדז'ואו (קנטון). משם נמשיך ברכבת הבולט המהירה הנסיעה לגווילין . לאחר ההגעה באם יתאפשר נצא לסיור ראשוני להכרת העיר לאחר מכן העברה למלון לקבלת חדרים ויציאה לארוחת ערב ולינה.

יום
6

גווילין-יאנגשו

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בגבעת חדק הפיל אחד מסמליה הבולטים של העיר, נמשיך למערת הנטיפים המרשימה "מערת חליל קנה הסוף" Reed Flute Cave ונטייל בתוך המערה הגדולה והמרשימה על שלל הצבעים שמעטרים אותה. משם ניסע לרציף "פולי" ונעלה על סירה לשייט חוויתי על נהר ה "לי" במהלך השייט נתרשם מההרים שמסביב ונופיה המרשימים של גווילין. לאחר מכן ניסע ליאנגשו נצא לטיול בשוק הססגוני ויינתן זמן חופשי למנוחה וקניות. לאחר מכן נסע למסעדה מקומית לארוחת ערב שלאחריה נסע לאחת האטרקציות שיש לגווילין להציע- מופע "רשמים" ייחודיהנערך כולו על המים בהשתתפות של כ-600 איש. לינה בגווילין. יש מקרים שהנהר עולה על גדותיו ולכן המופע לא יכול להתקיים דבר שאינו בשליטתנו

יום
7

גווילין-לונגשאנג-גווילין (שבט ארוכות הצוואר)

ארוחת בוקר במלון ולאחריה נצא לאזור מטעי התה של גווילין שם נתרשם מהגידולים השונים ונצפה במטעי התה, במהלך הביקור נחזה בטקס תה סיני מסורתי ונלמד כיצד הסינים שותים סוגים שונים של תה, בנוסף נטעם מסוגי התה השונים . נמשיך לכיוון לונגשאנג, אזור טרסות האורז בו מתגוררים בני השבטים יאו והמיאו. נשות היאו נוהגות לגדל את שיער ראש מבלי לגזור אותו ולכרוך אותו סביב ראשן. תחילה נסע למרכז המבקרים של לואנגשנג שם נעלה על מיניבוס לכיוון הכפר עצירה ראשונה תיהיה בשבט ארוכות השיער שם נצפה במופע של בנות הכפר. לאחר מכן נמשיך במיניבוס לנקודה השנייה שם נצפה בטרסות האורז המפורסמות של האזור. לקראת ערב חזרה למלון לארוחת ערב לינה בגווילין.

יום
8

גווילין- שיאן (חיילי הטרקוטה)

לאחר ארוחת הבוקר נצא בטיסה לעיר העתיקה שיאן, לאחר ההגעה נסע לאתר המרשים של צבא חיילי הטרה-קוטה , צבא המונה כ- 7000 פסלי חיילים עשויים חימר (טרה - קוטה) בגודל טבעי שנבנו בפקודת הקיסר צ'ין שה חואנג די שנודע בעריצותו ובאכזריותו, לצד מפעלי הבניה הגדולים שיזם. לאחר מכן נמשיך לביקור ברובע המוסלמי נטייל בשוק המקומי ונראה את המסגד הגדול שבמקום. נמשיך ונבקר בשוק פנינים מקומי. לאחר מכן נמשיך לארוחת ערב שלאחריה נצפה במופע מרהיב של שושלת טאנג. מופע המלווה בריקודים שירה ותלבושות מרהיבות. לינה בשיאן.

יום
9

שיאן - שאנגחאי

לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורנו בעיר במהלך הסיור נראה את חומות העיר העתיקה מתקופת שושלת מינג, ונבקר באתר פגודת אווז הבר. לאחר מכן נסע לשדה התעופה לטיסה לעיר שנגחאי לאחר הנחיתה נצא לסיור ראשוני בעיר נעשה דרכנו לביקור בבית הכנסת אוהל משה, נראה גם את האנדרטה שנבנתה לזכר היהודים שחיו בגטו היהודי במהלך מלחמת העולם השניי ה ונבקר באזור בו חיו היהודים בעיר. נמשיך למרכזה התוסס של העיר ורחוב הקניות ה"נאנגינג רוד" ונסיים בטיילת ה"בונד" נטייל ויינתן זמן חופשי לינה בשנגחאי. בערב נצא למופע אקרובטיקה מרהיב

יום
10

שאנגחאי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בחלקה העתיק של העיר נשוטט בסמטאות השונות נלמד על ההיסטוריה של העיר ונתרשם מקסמו של מקום זה, בהמשך נגיע לגני יו-יואן גן סיני מרהיב מהיפים שבגנים הסינים הפרטים, נמשיך למפעל מקומי לייצור משי שם נתרשם משיטות העבודה הייחודיות לסינים נלמד על הפקת המשי ונתרשם מהמוצרים השונים שניתן להכין ממנו. לאחר מכן נסע למוזיאון שנגחאי ונסיים את היום באזור Xin Tian Di Bar Area העיר של והקניות הבילויים לינה בשנחאי. בערב ניתן לצאת בתוספת תשלום לשייט על נהר החנגפו

יום
11

שאנגחאי-בייג'ינג

לאחר ארוחת הבוקר נשלים את סיורנו בעיר משם נסע לתחנת הרכבת לנסיעה חווייתי ת ברכבת ה"בולט" המהירה במהירות של כ 300 קמ"ש לעיר בייג'ינג. לאחר ההגעה נסע לרחוב הקניות והאוכל המפורסם של בייג'ינג וואנג פו ג'ינג לסיור והתרשמות מהמקום ההומה אדם משם נסיעה למלוננו לינה בבייג'ינג.

יום
12

בייג'ינג- ארמון הקיץ

נתחיל את יומנו בביקור בארמון הקיץ הגדול והיפה שבגנים הקיסרים הקיימי ם בסין אשר שימש מקום מפלט לקיסרים בימי הקיץ החמים שבעיר. עם סיום הביקור נמשיך לסיור בתעשיי ת הפנינים המפורסמת בסין ונראה כיצד מפיקים פנינים ולאיזה שימושים הם משמשים. נמשיך לחנות משקפיים גדולה בא נמצא את כל סוגי המשקפיים במחירים מפתיעים נמשיך לארוחת ערב וסיור באחד משווקי העיר. לינה בבייג'ינג. בערב ניתן לצאת למופע מסכת הזהב בתוספת תשלום.

יום
13

בייג'ינג החומה הסינית הגדולה

בשעות הבוקר נצא בטיסה/ רכבת מהירה לסנגיאן/ גואנגזו ומשם במעבר היבשתי/ מעבורת להונג קונג. הונג קונג הינה אזור מנהלי מיוחד של הרפובליקה העממית של סין ופירוש שמה הוא "הנמל הריחני". הונג קונג מורכבת מהאי הונג קונג, קאולון והטריטוריות החדשות, כאשר חצי האי קאולון מחובר לטריטוריות החדשות בצפון המתחברות לשטח סין גופא מעבר לנהר צ'ון. בסך הכול, כולל שטח הונג קונג 236 איים קטנים שהגדול בהם הוא לנטאו והשני בגודלו והמאוכלס ביותר הוא האי הונג קונג. אחר הצהרים נצא לטיול בהונג קונג, המטרופולין העצום המתפתח בקצב מסחרר, גורדי שחקים ענקיים, תנועה סואנת ואתרי תיירות רבים. את הטיול נתחיל בתצפית מ"ויקטוריה פיק" משם נצפה על הונג קונג ועל קאולון הסמוכה. נבקר בכפר הדייגים אברדין ובמפרץ רפולס ונצא לסיור בשדרת הכוכבים. בלילה נצא ברגל לשוקי הלילה של העיר. לינה בהונג קונג.

יום
14

בייג'ינג כיכר טיאנמן והעיר האסורה

ארוחת בוקר במלון, אחריה נצא לביקור בכיכר טיאנאנמן, נמשיך לעיר האסורה ארמונם של קיסרי סין שנקראה כך משום שמשך כ-500 שנים נאסרה הכניסה אליה למעט למשפחות הקיסרים נשוטט ונסייר בעיר נעבור בין המבינים השונים, נלמד על עיצובו של המקום וכיצד התנהלו החיים במקום בתקופת הקייסרים . אחר הצהרים נבקר בשווקי העיר. לינה בבייג'ינג. ארוחת ערב בסגנון פקין דאק.

יום
15

בייג'ינג-תל אביב

יומנו האחרון בטיולנו נתחיל את היום בביקור במקדש השמיים של קייסרי סין זהו המבנה הרוחני דאואיסטי הגדול בסין הפארק מוכר על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. נטייל המקום בפארק הצמוד אליו בו נוכל לראות את זקני העיר מתרגלים טאי צי , נמשיך לביקור בבית חולים סיני מקומי שם נלמד על שיטות הריפוי המסורתיות לסינים נסיים באחר משווקי העיר לקניות אחרונות בהתאם לשעת הטיסה נעשה דרכנו לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים