פרטי הטיול
פריז - שווקים בעיר האורות

פריז - שווקים בעיר האורות

צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • כיכר הקונקורד

  • הרובע הלטיני

  • שדרות האליזה

  • בית האופרה

  • שער הניצחון

  • רובע לה דפאנס

5
ימים
יום
1

תל אביב - פריז

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס לעיר היפה בעולם - פריז.

יום
2

פריז

נצא לסיור פנורמי ראשוני להכרת העיר נעבור בין הכיכרות המפורסמות הקונקורד ושער הנצחון ונחצה את הגשרים היפים של פריז מעל נהר הסיין, נעצור להתרשם ממתחם האינווליד וכנסית הדום בה קבור נפוליאון, נגיע לתצפית ממרפסת הטרוקדרו ונתרשם מסמלה המובהק של פריז-מגדל אייפל לסיום נגיע לשדרות השאנז אליזה נספוג את אווירת החג, ונהנה מיופיה המואר באווירת חג המולד. בערב ניתן לצאת (בתשלום) ולראות את פריז בחג המולד מזווית אחרת נתחיל בשייט על הסיין ונסיים בשיטוט באזור היפה של פריז הרובע הלטיני על שלל הסמטאות והמסעדות ובתי הקפה

יום
3

פריז

בבוקרו של יום נסייר בשווקים החגיגיים והססגוניים, ובחנויות המקושטות להפליא, נחוש באווירה המיוחדת לקראת חג המולד. לקראת צהריים נגיע לכיכר האופרה, זמן חופשי לארוחת צהרים ולביקור בגאלרי לאפייט, על שלל חלונותיה המקושטים והדוכנים ונספוג את אווירת החג. לקראת אחר הצהריים נערוך סיור קסום בגבעת מונמרטר בכנסיית הסקרה קאר בין סמטאות ציוריות, כיכרות זעירות, בתים כפריים וגלריות של אמנים המשמרים עד היום ניחוח והווי פריזאי. תכנית הערב (בתשלום): ארוחת ערב ובילוי במועדון ייחודי פארדי לטיין ברובע הלטיני (המבנה פרי יצירתו של גוסטב אייפל)

יום
4

יום חופשי

יום חופשי - להנות מיופייה של העיר היפה בעולם ! ניתן להצטרף לביקור וסיור מודרך (בתשלום) בארמון פונטנבלו הנמצא במרחק 55 ק"מ דרום מזרח לפריז, בארמון התגוררו שליטיה של צרפת החל מהמאה ה 12 ועד נפוליאון בונפרטה.

יום
5

פריז – תל אביב

נתחיל את היום בביקור בכנסיית הנוטרדם המפורסמת אשר היוותה השראה לספר והסרט "הגיבן מנוטרדם"של הסופר הצרפתי, ויקטור הוגו משם נמשיך דרך בית העירייה, הוטל דה וויל (Hotel de ville), תוך הדגשת אירועים מרכזיים בתולדות העיר הקשורים למבנה. נמשיך לביקור ברובע לה אל ולמרכז פומפידו,. ומשם נמשיך לשער הניצחון החדש שברובע לה דפאנס, (המנהטן של פריז) נראה את מרכז העסקים והמגורים המודרני של פריז, נראה ארכיטקטורה שונה, וחדשנית, זמן חופשי בין דוכני הכריסמס ומרכז הקניות הגדול "ארבע העונות". לאחר יום גדוש הנאות ניסע לכיוון שדה התעופה, וניפרד מפריז היפה, עד לפעם הבאה..

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים