פרטי הטיול
טיול לצרפת - נורמנדי בריטני ועמק הלואר

טיול לצרפת - נורמנדי בריטני ועמק הלואר

צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קאן - מוזיאון השלום

  • ארומאנש- מוזיאון הנחיתה

  • אומהה ביץ'-חופי הנחיתה בית הקברות

  • מונט סאן מישל-המנזר התלת מפלסי

  • סט. מאלו-חומות העיר העתיקה וסמטאותיה

7
ימים
יום
1

תל אביב, רואן, הונפלר, דוביל, טרוביל

פגישה בנתב"ג טיסה לפריס. לאחר הנחיתה והתארגנות ניסע צפונה לרואן , עיר עתיקה היושבת על גדות הסיין והיתה בעבר בירת חבל נורמנדי. כאן הועלתה ז'אן דארק על המוקד ע"י האנגלים. נערוך סיור היכרות ונראה את כיכר השוק העתיק בה הוקם המוקד ונבקר בקתדרלה מהמאה ה- 12. שהייתה מודל והשראה לציורים של הצייר קלוד מונה, נטייל בעיר ונתרשם מהמבנים העתיקים. נמשיך מעל גשר נורמנדי הענק לעיירה הציורית הונפלר עיר נמל קטנה ועתיקה ששמרה על צביונה ומשמשת מזה דורות מקום מושבם של ציירים רבים, נמשיך לעיירות הקייט המקסימות דוביל וטרוביל שכל עשירי צרפת מבלים בהן את חופשת הקיץ . משם ניסע למלון באיזור.

יום
2

חופי הנחיתה, ארומנש, קאן.

את היום נפתח בנסיעה לפוינט דו הוק , מתחם תותחי ענק של הגרמנים שהותקף על ידי קומנדו אמריקאים ערב הפלישה הגדולה. הסוללה מוקמה על מצוקים מעל הים. נמשיך אל איזור חופי הנחיתה של צבאות בנות הברית במלחמת העולם השנייה באומהה . נבקר בבית עלמין ל-9,386 חיילי ארה"ב שנפלו בפלישה, ניסע לנמל המאולתר שנבנה בחופי רומנש שהיה אחד מאתרי הנחיתה הראשונים בפלישה הגדולה לחוף נורמנדי במלחמת העולם השניה ב- 6.6.44 משם לעיר קאן למוזיאון השלום. זה מוזיאון מודרני ומרשים ביותר העוסק במלחמות באיזור נורמנדי. נשלים את ביקורינו בעיר קאן העיר נהרסה ברובה במלחמת העולם השניה אך שוקמה במהירות. נטייל באיזור המצודה שנבנתה בימי ויליאם הכובש בימי הביניים ולאורך המדרחוב ונראה את הכנסיות הרבות והמבנים ששופצו לאחר המלחמה. העברה למלון.

יום
3

לה מונט סן מישל, סט מלו , דינן.

לאחר ארוחת הבקר ניסע לגולת הכותרת לה מונט סן מישל, , גבעת שחם מבוצרת ומוקפת חומות ומגדלים שבה ניבנו בניינים ובעיקר כנסיות. האטרקציה העיקרית היא הגאות והשפל שישנו באזור. נבקר במנזר התלת מפלסי האדיר הבנוי על גבעות סלעי הגרניט מוקף בחומות ומגדלים. נשוב לאוטובוס וניסע לכיוון סנט מאלו עיר המוקפת חומה שביצרה את העיר מימי הביניים. ניכנס בשערי העיר העתיקה לטיול בלתי נשכח לאורך החומה ומגדליה. מצידו האחד –הנמל והמגדלור הצופה אל הספינות ומצדו האחר- הגגות האדומים וסימטאות עיר הנמל ההיסטורית. נמשיך בנסיעה לעיירה העתיקה והיפהפיה דינן בה נבלה את שעות אחר הצהריים. העברה למלון באזור ראן.

יום
4

אנג'ר , סומור, טור

לאחר ארוחת הבקר נצא לכוון עמק הלואר. נעלה על הכביש המהיר עד שנגיע לעיר החשובה אנג'ר נבקר בטירה הענקית שלה , שבה שמורים שטיחים עתיקים המתארים סצנות מהאפוקליפסה של יוחנן. נמשיך אל סומור הבנויה על צוק סלע אדיר , ממנה נצפה על נהר הלואר , העיר ידועה בייצור יינות משובחים. נחווה טעימת יין מקומי מאחד מהיקבים המפורסמים. נסיים בטירת וילנדרי טירה שנבנתה בשנה 1536. הטירה יושבת על גדות הלואר ומוקפת תעלות מים. הטירה ידועה בשל גניה המקסימים הנטועים בשלוש מדרגות , בעלי אופי שונה שבהם נטייל להנאתנו. לסיומו של יום נגיע לטור, בירת עמק הלואר העברה למלון באזור.

יום
5

טירות עמק הלואר

יום טירות לפנינו. נתחיל את ביקורינו בטירת שוננסו היושבת על מי הנהר שר ונבנתה בשנת 1521. היא עומדת על עמודים מקושתים מגדה לגדה והמים זורמים מתחתיה. טירת שוננס ידועה ביופיה ובגניה המרהיבים .נבקר בגנים ובטירה.נמשיך לאמבואז עיירה נחמדה השוכנת על גדת הנהר כשהטירה שלה מזדקרת מעל העיר. גולת הכותרת בטירות הלואר היא שמבור זו הגדולה בטירות הלואר . היא מכילה 440 חדרים , יופיה המיוחד הוא הגג על צריחיו המעוגלים . הטירה כולה בנויה בתוך פארק על שטח עצום וכולה מוקפת חומה באורך של 32 ק"מ. בסיומו של היום נחזור למלון.

יום
6

פריס

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעיר האורות ונראה את כל האתרים המפורסמים, שבהם חיו ופעלו גיבורי ההיסטוריה והספרות. מכנסיית נוטרדאם העתיקה, ששימשה השראה לסופר ויקטור הוגו ("הגיבן מנוטרדאם") , עד לרובע הלטיני היפהפה, המאכלס אומנים רבים. משער הנצחון ושאנז אליזה, כיכר הקונקורד וכיכר האופרה ועד מגדל אייפל, סמלה המסחרי של פריס, הפנתיאון, שדרות סאן ז'רמין ועוד ועוד.העברה למלון.

יום
7

פריס, תל – אביב

הבוקר נמשיך את סיורינו בפריז . העברה לשדה התעופה וטיסה לתל – אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים