פרטי הטיול
גלגל ענק

גלגל ענק

צרפת, בלגיה, הולנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • גבעת המונמארטר

  • פארק דיסנילנד

  • כיכר ה"גראנד פלאס" ופסל ה"מניקן פיס" בבריסל

  • פארק אפטלינג

  • בית אנה פרנק

  • פארק הפרחים

  • מדורודם – הולנד המיניאטורית

8
ימים
יום
1

תל אביב – בריסל, קוקנהוף, וולנדם

יפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לבריסל (בטיולי הקיץ נטוס לקלן). עם הנחיתה ניסע צפונה, "נחצה"את הגבול להולנד ונגיע לביקור בקוקנהוף*, שם נהנה מהפריחה המרהיבה והצבעונית בפארק הפרחים המדהים ביופיו. הלאה לוולנדם, כפר דייגים השוכן על גדות אגם אייסלמייר, שם נלמד על יצור הגבינות ההולנדיות וכיצד מייצרים את קבקבי העץ הטיפוסיים.לינה באזור רוטרדם.

יום
2

אמסטרדם, חיטהורן

ניסע דרך שטחי הים שיובשו ע"י ההולנדים והפכו ליבשה לחיטהורן, עיירת תעלות מים ציורית מתקופת ימי הביניים. נשוט בסירות בתעלות המים המהוות את רחובות העיירה ונמשיך לסיור באמסטרדם. נבקר בכיכר הדאם בה נראה את הארמון המלכותי והאנדרטה לזכרם של קרבנות מלחמת העולם השנייה ובהמדרחוב התוסס. נראה את הבית בו הסתתרה אנה פרנק (אין ביקור בבית אנה פרנק), את כיכר המוזיאונים, בה מוזיאון ואן גוך והמוזיאון הלאומי. בערב נחזור למלון.

יום
3

פארק אפטלינג, בריסל

הבוקר פנינו מועדות לבילוי משפחתי בפארק האגדות והשעשועים - פארק אפטלינג. נבקר בעולם האגדות המוכרות כמו שלגיה וסינדרלה, נדהר ברכבות הרים, נשוט בסירת פיראטים או באבובים, נבקר ב"מבוך", ב"בית המכושף" ועוד. בתום הבילוי בפארק, ניסע למלון באזור בריסל.

יום
4

בריסל, פארק "מיני אירופה", מערת הנטיפים

לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור שיכלול את כיכר "הגרנד פלאס" המיוחדת בתפאורת מבניה, פסל הילד המפורסם - ה"מניקן פיס" וכמובן האטומיום, מבנה מולקולרי אשר נבנה לכבוד התערוכה העולמית שהתקיימה בבריסל בשנת 1958. נבקר בפארק המיניאטורות "מיני אירופה", בו מוצגים מבנים ואתרים מפורסמים ממרחבי אירופה - מגדל אייפל, מגדל פיזה, שער הניצחון ועוד. אחה"צ - ניסע לביקור במערת הנטיפים שבהרי הארדנים. ברכבת עתיקה נגיע לפתח המערה, שם ימתין לנו מדריך מיוחד שייקחנו לסיור מעניין באולמות השונים, במהלכו נתפעל מיצירות הפיסול שיצר הטבע ונהנה מהמופע האורקולי. לעת ערב נחזור למלון.

יום
5

ברוז', פריס

לאחר ארוחת הבוקר נעשה דרכנו לברוז', עיר מקסימה וציורית. נטייל בסמטאות העיר, בין חנויות השוקולד, רקמות התחרה ובכיכר השוק. נמשיך לנופיה החקלאיים של צפון צרפת עד שנגיע למלון בפריס. בערב - אפשרות לצאת (בתשלום) לסיור באתריה המרשימים והמוארים של העיר, כולל שייט בנהר הסיין.

יום
6

פארק דיסנילנד

יום של חגיגה – דיסנילנד מצפה לנו! דמויותיו של וולט דיסני יקבלו את פנינו ליום של חוויות בלתי נשכחות. נבקר בארץ המערב הפרוע ניסע ברכבת כורים, בארץ ההרפתקאות נשוט כמו פיראטים ונפגוש את אינדיאנה ג'ונס. נטוס לחלל ברכבת ה-Space Mountain, נבלה בארץ התגליות ובארץ החלומות, שם נפגוש את דמויותיהם של רובינזון קרוזו ומיקי מאוס, ונצפה בפסטיבל דיסני – התהלוכה המרהיבה של דמויותיו המפורסמות של וולט דיסני. חזרה למלון.

יום
7

פריס

נצא לסיור מקיף בפריס הנפלאה. בכיכר הקונקורד נראה את האובליסק העתיק בן אלפי השנים, נמשיך לשדרות שאנז אליזה ונראה את שער הניצחון המרשים. נצפה אל מגדל אייפל, נראה את בית האקדמיה הצבאית וארמון האינווליד - בו קבור ה"קיסר" בונפרטה. הלאה לרובע הלטיני, בו שוכנת אוניברסיטת הסורבון ונראה את הפנתיאון, את גני לוקסמבורג ונבקר בקתדראלת הנוטרדאם העתיקה, ששימשה השראה לסופר ויקטור הוגו ("הגיבן מנוטרדאם"). אחה"צ - המעוניינים יוכלו להצטרף (בתשלום) לסיור בארמון המלכים פונטנבלו, אותו הפך המלך פרנסואה הראשון לארמון מפואר בסגנון הרנסאנס ובו גנים מרהיבים ואולמות מפוארים.

יום
8

פריס, בריסל – תל אביב

יום אחרון בפריס בו נגיע תחילה למגדל מונפרנאס, גורד השחקים ברובע מונפרנאס המתנשא לגובה של 210 מ'. נעלה במעלית מהירה לקומה ה-56 בה נמצא המצפה וברגל נגיע לקומה ה-59, שם נמצאת מרפסת התצפית על כל פריס והאזור. בהמשך נראה ארמון האינווליד - בו קבור ה"קיסר" בונפרטה כמו גם את בית האקדמיה הצבאית ונצפה אל מגדל אייפל, סמלה המסחרי של פריס. אחה"צ – ניסע חזרה לבלגיה ולנמל התעופה של בריסל, לטיסת הלילה חזרה ארצה (בטיולי הקיץ טיסת החזרה תהיה מפריס).

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים