פרטי הטיול

גלגל ענק

גלגל ענק

צרפת, בלגיה, הולנד

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • גבעת המונמארטר
  • פארק דיסנילנד
  • כיכר ה"גראנד פלאס" ופסל ה"מניקן פיס" בבריסל
  • פארק אפטלינג
  • בית אנה פרנק
  • פארק הפרחים
  • מדורודם – הולנד המיניאטורית
8
ימים
יום
1

תל אביב- פריס

נמריא מנמל התעופה ע"ש בן גוריון לפריס. לאחר הנחיתה ניסע לפריס ונבקר בגבעת המונמארטר, ההומה בציירי פורטרטים, קריקטוריסטים ואמני רחוב. נמשיך דרך פלאס ואנדום היפהפייה לכיכר הקונקורד ושאנז אליזה ונגיע למלון. בערב – אפשרות לצאת לסיור לילי בפריס המוארת והיפה.

יום
2

פארק דיסנילנד

יום של חגיגה – דיסנילנד מצפה לנו! דמויותיו של וולט דיסני יקבלו את פנינו ליום של חוויות בלתי נשכחות. נבקר בארץ המערב הפרוע ובארץ ההרפתקאות, שם נפגוש את אינדיאנה ג'ונס. נבלה בארץ התגליות ובארץ החלומות, שם נפגוש את דמויותיהם של רובינזון קרוזו ומיקי מאוס, ונצפה בפסטיבל דיסני – התהלוכה המרהיבה של דמויותיו המפורסמות של וולט דיסני. חזרה למלון לאחר התהלוכה המסיימת ותצוגת מופעי זיקוקי הדינור.

יום
3

פריס

סיור בפריס הקסומה. נראה את שער הניצחון, כיכר הקונקורד, גני הטיולרי, בית האופרה, הרובע הלטיני בו שוכנת אוניברסיטת הסורבון ואת קתדראלת נוטרדאם, אותה הנציח ויקטור הוגו בספרו "הגיבן מנוטרדאם". נגיע גם למגדל אייפל – סימלה של פריס ונעלה לקומתו השנייה של מגדל אייפל לתצפית על העיר. אחה"צ – פנאי לספוג מהאווירה הנפלאה של העיר או אולי להצטרף לסיור מודרך בורסאי וביקור בארמונו של "מלך השמש", לואי ה-14 ובגנים היפהפיים. בערב – במולדת הקברט והקאן-קאן, ניתן לצאת לבילוי מהנה במועדון המפורסם "פאראדי לאטין".

יום
4

הרי הארדנים ומערות הנטיפים, בריסל

ניסע צפונה דרך האזורים החקלאיים הפוריים של צפון צרפת, "נחצה" את הגבול לבלגיה בדרכנו לאזור הרי הארדנים במזרח בלגיה. נבקר במערות הנטיפים של האן סור לס, מהמפורסמות באירופה ונמשיך לבריסל, בירת בלגיה ובירת השוק האירופאי. נצא לסיור שיכלול את כיכר "הגרנד פלאס" המיוחדת בתפאורת מבניה, פסל הילד המפורסם - ה"מניקן פיס" וכמובן האטומיום, מבנה מולקולרי אשר נבנה לכבוד התערוכה העולמית שהתקיימה בבריסל בשנת 1958. לינה באזור.

יום
5

ברוז', מדורודם

ניסע לברוז', עיר בלגית ציורית ומקסימה. נטייל בסמטאות העיר ובכיכר השוק והמעוניינים יוכלו לשכור כרכרה רתומה לסוסים וליהנות מאוירת העיר. נמשיך צפונה, ניכנס להולנד עד הגיענו למדורודם - הולנד המיניאטורית. נטייל בין הדגמים המוקטנים של טחנות הרוח, תחנת רכבת, נמל תעופה, כפרים ועיירות. לינה באזור אמסטרדם או באזור דן האג.

יום
6

אמסטרדם

סיור באמסטרדם שיכלול ביקור בבית אנה פרנק, כיכר הדאם בה נראה את הארמון המלכותי והאנדרטה לזכרם של קרבנות מלחמת העולם השנייה, המדרחוב התוסס וכיכר המוזיאונים, בה מוזיאון ואן גוך והמוזיאון הלאומי. אחה"צ – אפשרות להצטרף לטיול לחיטהורן, עיירת תעלות מים מקסימה וציורית, בה נשוט בסירות בתעלות המים המהוות את רחובות העיירה. בערב – אפשרות להצטרף לסיור לילי באמסטרדם המוארת.

יום
7

פארק אפטלינג

ניסע ליום של בילוי משפחתי מהנה בפארק האגדות והשעשועים הקסום – פארק אפטלינג. נבקר בעולם האגדות המוכרות כמו שלגיה וסינדרלה, נדהר ברכבות הרים מסתחררות, נשוט בסירת פיראטים או באבובים, נבקר ב"מבוך", ב"בית המכושף" ועוד. בתום הביקור בפארק נחזור למלון.

יום
8

וולנדם, זאנזסחאן – תל אביב

נתחיל את היום בוולנדם, כפר דייגים השוכן על גדות אגם אייסלמייר, בו ניתן לראות את הדייגים מכינים את הרשתות לדייג וכן לצפות על מערכת הסכרים שבאגם. נמשיך לביקור בזאנזסחאן - שם נלמד כיצד פועלות טחנות הרוח כפי שהיו לפני 300 שנה, ואף ניכנס לבקר באחת הטחנות. כמו כן, נתרשם מתהליך ייצור הגבינה ההולנדית המשובחת ונלמד כיצד מייצרים את קבקבי העץ האופייניים. בתום הביקורים ניסע לנמל התעופה של קלן לטיסת הערב חזרה ארצה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים