פרטי הטיול
סין הקיסרית

סין הקיסרית

סין

האטרקציות העיקריות בטיול:
 • החומה הגדולה

 • כיכר טיננמאן

 • ארמון הקיץ

 • המקדש הטיבטי

 • מופע אומניות לחימה

 • היער האסורה

 • נסיעה בריקשות בשכונת חוטונגים, מקדש השמיים

 • אתר חיילי הטרה קוטה

 • מופע פולקלור

 • אתר גידול פנדות

 • הבודהה הגדול באומי שאן

 • מוזיאון לאבן קריסטל

 • ביקור בשבט ארוכות השיער

 • מוזיאון לפניני ים

 • שיט על נהר הלי

 • מופע "התרשמויות" על המים

 • מערת הכסף

 • מקדש הנשמות הנסתרות

 • פגודת שש ההרמוניות

 • תצפית ממגדל הטלויזיה בשנגחאי

 • מוזיאון השעווה

 • הבונד

 • הרובע העתיק בשנגחאי

 • גני יו יואן

12
ימים
יום
1

תל-אביב, בייג'ין

ניפגש בשדה התעופה בן-גוריון ונמריא בטיסת אל על ישירה לבירת סין העממית בייג'ין, בירתה הפוליטית, התרבותית והמנהלתית של סין.

יום
2

בייג'ין, סיור עיר, המדרחוב הלילי

נחיתה בבייג'ין בירת סין מאז המאה ה-13, עיר בעלת אתרי קיסרות היסטוריים עתיקים לצד מבני ממשלי מודרניים. מכאן יתחיל מסענו בחשיפת קסמיה של סין. לאחר הנחיתה נצא לסיור בכרך האדיר. נבקר במתחם הכפר האולימפי ונצפה ב"קן הציפור"- האצטדיון בעל המראה המיוחד בו נערכו טקסי הפתיחה והסיום של אולימפיאדת בייג'ין 2008 ותחרויות האתלטיקה. נמשיך בסיור ההיכרות שלנו בעיר ובתום הביקור נגיע למלון. בערב נצא למדרחוב המפורסם וואנג-פו- ג'ין ולשוק האוכל שלצידו. נתנסה במטעמי המטבח הצפוני בארוחת ערב.

יום
3

בייג'ין, העיר האסורה, ככר טיאן אן מן, בית חולים לרפואה סינית, מקדש השמים

סיור מודרך יובילנו לכיכר טיאן-אן-מן, כיכר "שער השלום השמימי", הגדולה בעולם ובה המאוזוליאום של היו"ר מאו צה טונג ואנדרטת הגיבורים הניצבים בכיכר. נמשיך אל העולם הקסום של הארמון הקיסרי "העיר האסורה". מכאן נמשיך לביקור בבית חולים סיני בו נלמד להכיר את סודות הרפואה המקומית ומגוון התרופות בהן מטפלים הרופאים. נוסיף ונבקר במקדש השמים, התגלמות הארכיטקטורה הסינית במיטבה. כאן פנה הקיסר הסיני אל קיסר השמים בבקשה לשנת שלווה... בערב נצא לאזור הבילויים "חוחאי" ונהנה מהאווירה התוססת לא לפני שנסעד ארוחת "ברווז פקין".

יום
4

בייג'ין, החומה הגדולה, מופע קונג פו

חומת סין הגדולה הינה גולת הכותרת של סיורנו היום. ניסע צפונה אל החומה הגדולה. נעלה לראש החומה אשר נבנתה כדי להגן על הקיסרויות מפני פלישת שבטים צפוניים (אך מעולם לא הצליחה להגן...) ונטייל עליה. נבקר בהמשך היום בקבר שושלת מינג אשר הטביעה את חותמה על ההיסטוריה הסינית! נמשיך ונתוודע היום לעוד מסורות ואומנויות סיניות במיטבן ביניהן הג'ייד המפורסם (אבן הירקן), או מרכז ייצור הקרמים המיוחדים והקלאוזונה. כל אלו ועוד היוו בסיס לשושלות הקיסרים בעת עיצוב ארמונותיהם!. ארוחת צהריים. בערב נצא לחזות במופע קונג-פו, אומנות הלחימה העתיקה של סין .

יום
5

בייג'ין-שנגחאי, רכבת ה"בולט", גני יו, ה"בונד", מדרחוב ננג'ינג, מופע אקרובטיקה

בתום הסיורים בבייג'ין העברה לתחנת הרכבת ונסיעה (מהירה...) לשנגחאי. עם הגעתנו נבקר ברובע העתיק של שנגחאי - ובגני יו והשווקים התוססים שלידו. אחר הצהרים נטייל ב"בונד": אזור חזית הנהר עם הבניינים הקולוניאליים ונטייל ברחוב ננג'ינג -הרחוב ההומה ביותר בסין. בערב מופע אקרובטיקה סיני. ארוחת ערב .

יום
6

שנגחאי,כפר המים ז'וג'יאג'ו, המוזיאון, הרובע היהודי

היום נצא ליהנות מכפר המים השמור ביותר במחוז. גשרים, בתים וחצרות, תעלות המים והסירות הקטנות יחזירו אותנו לאחור מאות בשנים... נשוב לעיר ונבקר במוזיאון הלאומי של שנגחאי. מכאן נמשיך לביקור מרגש ברובע היהודי ובבית הכנסת. נשמע את סיפורן של משפחות כדורי, ששון וחרדון אשר היוו את עמוד השדרה של הקהילה שברובה התרכזה ברובע "הונגקו" (Hongkou). מכאן נמשיך למפעל המשי המפורסם של הכרך התוסס. ארוחת ערב.

יום
7

שנגחאי, גווילין

הבוקר ניסע לנמל התעופה ונטוס לגווילין, אחד מאזורי הנוף והטבע המרשימים ביותר בסין. פסגות ההרים הגירניים אשר יצרו תצורות נוף ייחודיות, ההרים מכוסי צמחיית הבמבוק, הנהר הזורם והערפילים השוררים באזור, העניקו השראה לציירים סיניים במשך מאות שנים. לאחר הנחיתה נבקר במערת "חליל הסוף" ובגבעת "חדק הפיל". נמשיך ונבקר במפעל פנינים אשר העיר מתמחה בהן ונלמד להכיר את דרך ההפקה והייצור. בערב נצא לשיט מהנה באגם הגדול של גווילין. ארוחת ערב.

יום
8

גווילין, שייט על נהר הלי, יאנגשו

לאחר ארוחת הבוקר נשוט ברוגע לאורך נהר הלי. הנהר הירוק מתפתל בין פסגות הקארסט המרהיבות ואפופות הערפל של גווילין וסביבתה. נערוך סיור במכוניות חשמליות מיוחדות בתוך הנוף הקסום שסביבנו. נראה את "עץ הבניאן" הגדול והקדוש אשר מהווה אתר עליה לרגל לכל מבקר כאן. ארוחת צהריים. לאחר השייט והסיור הממונע- זמן חופשי במדרחוב הססגוני. נחזור בנסיעה לגווילין.

יום
9

גווילין-שיאן, המסגד הגדול, מגדל הפעמון, מגדל התוף

הבוקר נטוס לשיאן, בירתה הקדומה של סין בתקופת שושלת טאנג המכונה "עיר השלום הנצחי". משיאן יצאו בעבר שיירות אל דרך המסחר ההיסטורית, "דרך המשי". לאחר הנחיתה נתחיל את ביקורנו בעיר. המסגד הגדול יהיה תחנתנו הראשונה ונלמד על תולדות האסלם באזור. נמשיך ונראה את מגדל הפעמון, מגדל התוף וכמובן את חומת העיר הגדולה. ארוחת ערב והעברה למלון.

יום
10

שיאן, אתר לוחמי ה"טרקוטה"

הבוקר נבקר באתר "לוחמי הטרה קוטה". נראה פסלים של אלפי דמויות חיילים וסוסים בגודל טבעי עשויים חימר, במערך קרבי מלפני 2,200 שנה. נראה את הכרכרות העשויות מברונזה ונבקר במפעל היחידי המתמחה עד היום בייצור ב"טרה קוטה". אחר הצהרים נבקר ברובע המוסלמי. בערב נצא לחזות במופע "שושלת טאנג" וארוחת ערב.

יום
11

שיאן- בייג'ין, רכבת מהירה, ארמון הקיץ, סיור ב"חוטונג"

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לתחנת הרכבת ונעלה לנסיעה מהירה חזרה לעבר הבירה – בייג'ין. עם ההגעה נצא לביקור ב"ארמון הקיץ" ונלמד את אורח חייהם ואופיים של הקיסרים בסין בעת העתיקה. נמשיך לסיור מיוחד בריקשות ברחבי אחד ה"חוטונגים" (שכונות מסורתיות) שנותרו בעיר ונחוש כאילו שבנו מאות שנים לאחור בשעון הזמן... ארוחת ערב.

יום
12

בייג'ין, שווקי העיר, תל-אביב

נשלים את ביקורינו ב"שוק המשי" הגדול ובשוק הפנינים. ארוחת צהרים . העברה לנמל התעופה וטיסה חזרה לארץ הקודש. נחיתה השכם בבוקר של יום מס' 13.

יום
13

שנגחאי – בייג'ינג

שנגחאי, עיר החטאים של המזרח, הממלאת תפקיד בחשיבות עליונה בכלכלה הסינית והעולמית. שַאנְג-חָאי – העיר שמעל רב הים עיר נמל בדרום מזרח סין,אחת מערי הנמל הגדולות בעולם, ממוקמת על נהר חְווַאנְג פּוֹ,פלג של נהר היאנגצ'ה. שנגחאי שולטת בכניסה לאגן נהר היאנגצ'ה,אזור גדול, מאוכלס ופורה מבחינה כלכלית. מנהלית היא מוגדרת כאחת מארבע העיריות במעמד של מחוז.(יחד עם בייג'ינג, טיינג'ין וצ'ונגצ'ינג). השטח שבניהולה מכסה גם כמות נכבדה של פרברים ושטחים חקלאיים. אוכלוסייתו של המחוז העירוני הוא כ-18 מיליון תושבים, כחציים בעיר עצמה. העיר משמשת מרכז מסחרי,תעשייתי ותרבותי.עם הגעתנו נצא לביקור ברובע החדש של העיר שנגחאי בפוטונג השוכן על גדותיו המזרחיים של נהר "חוואנג פו" נעלה לתצפית בגובה 264 מטר בבניין הטלוויזיה –מסמליה של העיר. נבקר במוזיאון השעווה המתאר את ההיסטוריה של העיר. נבקר בבונד על גדות נהר החואנג פו ונצפה לעבר החלק החדש של העיר. לאחר הפסקת צהרים ברובע צ'יינה טאון, הרובע העתיק רובע מקסים באורך 820 מטר הבנוי מבתים סיניים ישנים ומסורתיים. המקום הינו מרכז בידור, קניות ואוכל. נתרשם מתפתחות הבניה מתקופת משושלת המינג ועד היום. המקום נפתח לציבור ב-8 ליוני 1999. לקהל. נבקר בגן היפה עם העיצוב המיוחד והמוקפד –גני יו יואן- שעוצב על ידי מושל צ'נגדו לשעבר בתקופת המינג לפני 500 שנה כאשר באגמים הקטנים שוחים להם דגי זהב כשהכול מוקף חומות דרקוניות. הם הוקמו בתקופת שושלת המינג. הגנים החלו בעצם כגנים פרטיים של פאן יון דוואן שבנה אותם במשך כ-20 שנה על מנת לרצות את הוריו לעת זקנתם. הגנים נבנו בסגנון סיני מתקופת המינג והצ'ינג ודומים מאוד לסגנון הגנים בסוג'ו. גודלו של הגן כ – 20,000 מטר מרובעים ומורכב מ 40 מוקדי נוף שונים אשר מחולקים ל 6 חצרות הגובלות בחומות אחת מהשנייה. כולל חצר גן הסלעים המתוכנן ביותר,מכובד והמהולל מבין הגנים בדרום בסין בכלל, ביתן הפרחים,אולם בשורת האביב, אגם הלוטוס, הגן הפנימי והיכל הג'ייד הקסום. הקירות המפרידים בין החצרות השונים מעוטרים בראשי דרקונים. נבקר ברובע היהודי. העברה לשדה התעופה שם נצא בטיסה לבייגינג. לינה בביגינג.

יום
14

בייג'ינג – החומה הגדולה

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל מחוץ לעיר לביקור בחומה הגדולה – חומה שבנייתה החלה לפני 2200 שנה עם אחדותה של סין ע''י הקיסר צ'ין והמשכה בתקופת שושלת החאן. החומה שאורכה כ- 6700 ק''מ הנה אוסף של קטעים שנבנו ממערבה של סין לכוון מזרח על מנת למנוע חדירת אויב מצפונה של המדינה. החומה לא מנעה את פלישתו של ג'ינג'ס חאן המונגולי ולכבוש את סין ב 1215 לספירה. כיבוש זה הנו הראשון בכיבושים המונגולים והפיכתה של מונגוליה לאחת מהאימפריות היבשתיות הגדולות בהיסטוריה.ב-1260 לספירה נכדו של ג'ינג'ס חאן, קובלי חאן, מקים את שושלת יואן בסין, ששולטת כ 250 שנה לערך (אחריה שולטת שושלת המינג) וקובע את בייג'ינג לבירתה של המדינה. לאחר ארוחת צהרים נמשיך לביקור בשדרת הרוחות של קברי המינג. במהלך היום נבקר בבית מלאכה לעיבוד נחושת ואמייל – קלוזונה ובמוזיאון לתרבות הג'ד. נבקר במרכז לרוקוחת סינית. נבקר באחד משווקי העיר. בערב נוכל לצאת לחגג את סיום הטיול בחוויה יוצאת דופן. לינה בבייג'ינג.

יום
15

בייג'ינג – העיר האסורה

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בכיכר טיננמאן – כיכר "השלום השמימי" כיכר הגדולה בעולם, הכיכר בה הכריז מאו על הקמתה של הרפובליקה העממית של סין , כיכר בה שוכן המוזוליאום של מאו ובצידו היכל העם הגדול , הוא הפרלמנט הסיני והמוזיאון הלאומי, והמשכו, העיר האסורה – מוזיאון הארמון. נמשיך מהכיכר אל תוך העיר האסורה – העיר שנבנתה בתקופת שושלת המינג ושימשה מקום מושבם של הקיסרים של שתי השושלות האחרונות ששלטו בסין – שושלת המינג ושושלת הצ'יאנג. העיר נקראת העיר האסורה משום שהייתה אסורה לכניסתם של אנשים שלא השתייכו למשפחת הקיסר ולמנגנון הפקידים ששרתו בארמון. נבקר בשכונת חוטונגים – צורת מגורים מסורתית סינית – חיים של מספר משפחות בתוך חצר משותפת. ננוע על גבי ריקשות ברחובות הצרים של השכונה ונבקר באחד משווקי העיר. לינה בבייג'ינג.

יום
16

בייג'ינג – ת"א

את יומנו האחרון נצא לביקור במקדש השמיים – מקום תפילותיו של הקיסר בלבד שם הוא מתפלל כדי להודות על יבולי השנה, לכבוד השנה החדשה וכדי לבקש ברכה . . הפארק שבו שוכן המקדש מרכז בתוכו פעילות פנאי רחבה ומגוונת של המוני סינים בשירה, ריקודים תאי צ'י, נגינה ועוד . לאחר מכן נבקר במרכז לרפואה סינית מסורתית. בתום הסיור העברה לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לארץ בה ננחת למחרת בבוקר.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים