פרטי הטיול
חגיגה קטאלונית לשומרי מסורת

חגיגה קטאלונית לשומרי מסורת

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • קאזה מילה וקאזה באטיו

  • הקמפ נואו והר היהודים

  • הרובע היהודי בחירונה

  • מוזיאון דאלי

  • מונסראט

7
ימים
יום
1

ת"א – ברצלונה - יום רביעי

ניפגש בשדה התעופה לטיסה לברצלונה, בירתה של חבל קטלוניה. לאחר סידורים פורמאליים בשדה התעופה נצא לסיור פנוראמי להכרות ראשונה עם העיר )ככל שהזמן יותיר(. נתחיל את סיורנו מכיכר קאטלוניה, נראה את פלאזה אספניול, נצפה אל ארמון המלך, הר היהודים וזירת השוורים העתיקה. בתום הסיור העברה למלוננו.

יום
2

ברצלונה של גאודי - הרובע היהודי - יום חמישי

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בברצלונה, עירו של גאודי שהותיר את חותמו המובהק על קווי המתאר האדריכלים של העיר. נתחיל את הסיור בעקבות גאודי ונראה את קאזה מילה וקאזה באטיו מהמבנים המפורסמים שתיכנן. נעצור אל מול כנסיית "המשפחה הקדושה" שעבודות הבנייה עדיין נמשכים בה ונתרשם מעוצמת המבנה. בהמשכו של היום נבקר ברובע הגותי של ברצלונה. נסייר לאורך הסמטאות הצרות, נראה את המבנים העתיקים, את חנויות הבוטיק הקטנות, נעצור מול בית העירייה ונראה את כנסיית סנטה אולליה. לאחר מכן נבקר באזור בו שכן הרובע היהודי של העיר נשמע את סיפורה של הקהילה המיוחדת, את הסיור נסיים בשדרות הרמבלס הססגוניות, על שלל מופעי הרחוב המתקיימים בה.

יום
3

ברצלונה -יום שישי

לאחר אוחת הבוקר נצא ליום סיור בברצלונה, נראה את הר היהודים, נראה את הקמפ נו – איצטדיון הכדורגל של ברצלונה ) המעוניינים יוכלו לבקר במוזיאון המועדון בתוספת תשלום (, נמשיך לביקור פארק סיוטאדלה המרהיב ומשם נמשיך לנמל היפה של העיר, נותיר זמן חופשי לקניות ברמלבס ומרכזי הקניות של העיר ובתום הסיור נחזור למלוננו- להכנות לקראת השבת.

יום
4

ברצלונה - יום שבת

יום חופשי למנוחת השבת - בערב המעוניינים יוכלו להצטרף בתוספת תשלום לסיור לילה בברצלונה - נהנה יחד ממראה אתריה המפורסמים כשהם מוארים, נצפה במופע המזרקות המפורסם כשהמים נעים לקצב המוסיקה ומוארים באורות צבעוניים, את הערב נסיים באזור הבילויים התוסס של ברצלונה עם המרינה, בתי הקפה, המסעדות, הדיסקוטקים, המועדונים והקזינו.

יום
5

חירונה -עירו של הרמב"ן - הרובע היהודי

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום סיור בחירונה. נתחיל את סיורנו ברובע העתיק של העיר, ונצפה מהגשר אל בתיה הצבעוניים. נסייר בין הסמטאות הקטנות, נתרשם מהארכיטקטורה הייחודית ונעצור לביקור ברובע היהודי. חירונה היא עירו של הרמב"ן והיוותה לאורך שנים רבות מרכז יהודי חשוב. נבקר בשרידי בית הכנסת היהודי שכיום משמשים כמוזיאון המספר את סיפורה של הקהילה היהודית. בחלקו השני של היום המעוניינים יוכלו להצטרף בתוספת תשלום לסיור באמפוריה בראבה כולל שייט בתעלות העיר.

יום
6

פיגארס - מוזיאון דאלי

טיול מרתק מרגש וצבעוני בצפון קטאלוניה, ונהנה מנופיה המדהימים אשר נושקים לצרפת. סיור מודרך ומרתק בחדרים החשובים ביותר בתיאטרון מוזיאון סלבדור דאלי, דאלי עיצב את המוזיאון כך שלא יראה כמבנה רגיל, אלא כאובייקט סוריאלסטי ענקי, הוא הוסיף לו כיפת זכוכית ענקית ופאטיו נרחב וקישט כל פינה בחפצים הזויים. המוזיאון מציג עולם של גחמות, שמהלך קסם על הצופים. בהמשך היום במעוניינים יוכלו להצטרף בתוספת תשלום לסיור לעיירה קיור אחד המקומות היפים ביותר בדרום צרפת ,עיירה עם מבצר עתיק ומוקפת סירות ים וצוקים. המפרצונים ציוריים ומים מפתים להפליא בגוונים שונים של כחול יוצרים אוירה יחודית.

יום
7

מונסראט - ברצלונה – ת"א

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לרכס הרי המונסראט. רכס הררי שיש הטוענים שהיה מקור ההשראה ליצירותיו של גאודי. נצא בנסיעה לכיוון רכס ההרים, כבר מרחוק נבחין בשרשרת הצוקים אשר זכו לשם "הר שיני המסור". נראה את מנזר המונסראט אשר מהווה לאורך השנים מוקד עלייה לרגל עבור אלפי מאמינים נוצריים. נעצור לתצפית מרהיבה על האזור ונכנס לביקור בקתדרלה של המנזר, שם נראה את פסל המדונה השחורה. בתום הסיור ניסע לשדה התעופה לטיסה חזרה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים