פרטי הטיול

טיול הפארקים המקיף

טיול הפארקים המקיף

הולנד, בלגיה, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • מדורודם
  • וולנדם - כפר הדייגים הציורי
  • זאנזסחאן – כפר טחנות הרוח
  • קוקנהוף – הפריחה המרהיבה והצבעונית בפארק הפרחים
  • פארק אפטלינג
  • פארק וואליבי
  • אקוואליבי – פארק המים
  • הרי הארדנים – מערות הנטיפים
  • פארק דיסנילנד
8
ימים
יום
1

תל אביב – בריסל, מדורודם, וולנדם

ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונטוס לבריסל. עם ההגעה ניסע למדורודם - הולנד המיניאטורית. נטייל בין הדגמים המוקטנים של טחנות הרוח, תחנת רכבת, נמל תעופה, כפרים ועיירות. נמשיך לוולנדם, כפר דייגים השוכן על גדות אגם אייסלמייר, בו ניתן לצפות על מערכת הסכרים שבאגם. הלאה לזאנזסחאן – שם נלמד כיצד פועלות טחנות הרוח כפי שהיו לפני 300 שנה, ואף ניכנס לבקר באחת מטחנות הרוח. כמו כן, נתרשם מתהליך יצור הגבינות ההולנדיות המשובחות ונלמד כיצד מייצרים את קבקבי העץ הטיפוסיים. לינה באזור אמסטרדם או דן האג.

יום
2

אמסטרדם, חיטהורן

נצא לסיור בוקר באמסטרדם שיכלול ביקור בבית אנה פרנק, כיכר הדאם בה נראה את הארמון המלכותי והאנדרטה לזכרם של קרבנות מלחמת העולם השנייה, המדרחוב התוסס וכיכר המוזיאונים, בה מוזיאון ואן גוך והמוזיאון הלאומי. אחה"צ – ניסע לחיטהורן, עיירת תעלות מים מקסימה, ציורית ועתיקה מימי הביניים, בה נשוט בסירות בתעלות המים המהוות את רחובות העיירה. בערב – אפשרות להצטרף לסיור לילי באמסטרדם המוארת.

יום
3

פארק אפטלינג

נצא לבילוי משפחתי בפארק האגדות והשעשועים - פארק אפטלינג. נבקר בעולם האגדות המוכרות כמו שלגיה וסינדרלה, נדהר ברכבות הרים, נשוט בסירת פיראטים או באבובים, נבקר ב"מבוך", ב"בית המכושף" ועוד. בתום הבילוי בפארק, "נחצה" את הגבול לבלגיה בדרכנו למלון באזור בריסל.

יום
4

פארק וואליבי, פארק המים אקוואליבי

עם בוקר נצא ליהנות ולבלות בפארק וואליבי, אחד הפארקים המפורסמים והאטרקטיביים במרכז אירופה. נשתעשע, מבוגרים כילדים במתקנים כגון "העטלף", "ספינת הפיראטים", רכבת ההרים, הגלגל הענק ועוד. כמו כן, לרשותנו פארק המים אקוואליבי, בו מגלשות מים, בריכות גלים ועוד (יש להצטייד בבגדי ים צמודים). אחה"צ – ניסע לבריסל, בירת בלגיה וסיור שיכלול את כיכר ה"גראנד פלאס", פסל הילד המפורסם ה"מניקן פיס" וכמובן האטומיום, מבנה מולקולרי אשר נבנה לכבוד התערוכה העולמית שהתקיימה בבריסל בשנת 1958. חזרה למלון.

יום
5

הרי הארדנים ומערות הנטיפים, דיסנילנד

פנינו מועדות לחבל נאמור בדרום-מזרח בלגיה. נגיע להרי הארדנים, נבקר במערות הנטיפים המרשימים ונתפעל מיצירות הפיסול שיצר הטבע. נמשיך לפריס ולקראת ערב נגיע למלון באזור דיסנילנד

יום
6

פארק דיסנילנד

יום של חגיגה – דיסנילנד מצפה לנו! דמויותיו של וולט דיסני יקבלו את פנינו ליום של חוויות בלתי נשכחות. נבקר בארץ המערב הפרוע ובארץ ההרפתקאות, שם נפגוש את אינדיאנה ג'ונס. נבלה בארץ התגליות ובארץ החלומות, שם נפגוש את דמויותיהם של רובינזון קרוזו ומיקי מאוס, ונצפה בפסטיבל דיסני – התהלוכה המרהיבה של דמויותיו המפורסמות של וולט דיסני. חזרה למלון לאחר התהלוכה המסיימת ותצוגת מופעי זיקוקי הדינור.

יום
7

פריס

בשעות הבוקר ניסע לפריס הקסומה. נערוך סיור בו נראה את שער הניצחון, כיכר הקונקורד, גני הטיולרי, בית האופרה, הרובע הלטיני בו שוכנת אוניברסיטת הסורבון ואת קתדראלת הנוטרדאם, אותה הנציח ויקטור הוגו בספרו "הגיבן מנוטרדאם". נגיע גם למגדל מונפרנאס, גורד השחקים ברובע מונפרנאס המתנשא לגובה של 210 מ'. נעלה במעלית מהירה לקומה ה-56 בה נמצא המצפה וברגל נגיע לקומה ה-59, שם נמצאת מרפסת התצפית על כל פריס והאזור. אחה"צ – פנאי לספוג מהאווירה הנפלאה של העיר או אולי להצטרף לסיור מודרך בורסאי וביקור בארמונו של "מלך השמש", לואי ה-14 ובגנים היפהפיים. בערב - אפשרות לצאת לסיור לילי בפריס המוארת והמרשימה ביופייה.

יום
8

ברוז', בריסל – תל אביב

ביומנו האחרון לטיול ניסע בנופיה החקלאיים של צפון צרפת, נחזור לבלגיה ונגיע לברוז', עיר מקסימה וציורית בה נטייל בסמטאות העיר ובכיכר השוק. אחה"צ – נגיע חזרה לבריסל ובטיסת ערב נטוס חזרה ארצה, לנמל התעופה ע"ש בן גוריון.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים