פרטי הטיול
טיול הפארקים המקיף

טיול הפארקים המקיף

הולנד, בלגיה, צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • מדורודם

  • וולנדם - כפר הדייגים הציורי

  • זאנזסחאן – כפר טחנות הרוח

  • קוקנהוף – הפריחה המרהיבה והצבעונית בפארק הפרחים

  • פארק אפטלינג

  • פארק וואליבי

  • אקוואליבי – פארק המים

  • הרי הארדנים – מערות הנטיפים

  • פארק דיסנילנד

8
ימים
יום
1

תל אביב – בריסל, מדורודם, קוקנהוף, וולנדם

ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לבריסל. עם הנחיתה ניסע צפונה ונגיע לביקור במדורודם - אחת האטרקציות המדהימות שהולנד מציעה לילדים ומבוגרים ומציגים את המקומות היפים ביותר בהולנד - טחנות רוח, ארמונות, נמלי תעופה, מבנים מיוחדים והכול בגודל מיניאטורי. נמשיך לביקור בקוקנהוף*, שם נהנה מהפריחה המרהיבה והצבעונית בפארק הפרחים המדהים ביופיו. הלאה לוולנדם, כפר דייגים השוכן על גדות אגם אייסלמייר, שם נלמד על יצור הגבינות ההולנדיות וכיצד מייצרים את קבקבי העץ הטיפוסיים.לינה באזור רוטרדם.

יום
2

פארק אפטלינג

הבוקר פנינו מועדות לבילוי משפחתי בפארק האגדות והשעשועים - פארק אפטלינג. נבקר בעולם האגדות המוכרות כמו שלגיה וסינדרלה, נדהר ברכבות הרים, נשוט בסירת פיראטים או באבובים, נבקר ב"מבוך", ב"בית המכושף" ועוד. בתום הבילוי בפארק. לכת ערב נחזור למלון.

יום
3

אמסטרדם, חיטהורן

ניסע דרך שטחי הים שיובשו ע"י ההולנדים והפכו ליבשה לחיטהורן, עיירת תעלות מים ציורית מתקופת ימי הביניים. נשוט בסירות בתעלות המים המהוות את רחובות העיירה ונמשיך לסיור באמסטרדם. נבקר בכיכר הדאם בה נראה את הארמון המלכותי והאנדרטה לזכרם של קרבנות מלחמת העולם השנייה ובהמדרחוב התוסס. נראה את הבית בו הסתתרה אנה פרנק (אין ביקור בבית אנה פרנק), את כיכר המוזיאונים, בה מוזיאון ואן גוך והמוזיאון הלאומי. בערב נחזור למלון.

יום
4

אמסטרדם, חיטהורן

פנינו מועדות לדרום-מזרח בלגיה בדרכנו לביקור במערת הנטיפים בהאן סור לס שבהרי הארדנים (כלול במחיר). ניסע ברכבת עתיקה לפתח המערה, שם ימתין לנו מדריך מיוחד שייקחנו לסיור מעניין באולמות השונים, במהלכו נתפעל מיצירות הפיסול שיצר הטבע ונהנה מהמופע האור קולי. נסיים את היום במלון באזור דיסנילנד.

יום
5

פארק דיסנילנד

יום של חגיגה – דיסנילנד מצפה לנו! דמויותיו של וולט דיסני יקבלו את פנינו ליום של חוויות בלתי נשכחות. נבקר בארץ המערב הפרוע, ניסע ברכבת כורים, בארץ ההרפתקאות נשוט כמו פיראטים ונפגוש את אינדיאנה ג'ונס. נטוס לחלל ברכבת ה-Space Mountain, נבלה בארץ התגליות ובארץ החלומות, שם נפגוש את דמויותיהם של רובינזון קרוזו ומיקי מאוס, ונצפה בפסטיבל דיסני – התהלוכה המרהיבה של דמויותיו המפורסמות של וולט דיסני. חזרה למלון.

יום
6

פריס, שייט בנהר הסיין

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לפריס ונעלה לתצפית ממגדל מונפרנאס, המתנשא לגובה של 210 מ'. בכיכר הקונקורד נראה את האובליסק העתיק בן אלפי השנים, נמשיך לשדרות שאנז אליזה ונראה את שער הניצחון המרשים. נצפה אל מגדל אייפל, נראה את בית האקדמיה הצבאית וארמון האינווליד - בו קבור ה"קיסר" בונפרטה. הלאה לרובע הלטיני, בו שוכנת אוניברסיטת הסורבון ונראה את הפנתיאון, את גני לוקסמבורג ונבקר בקתדראלת הנוטרדאם העתיקה, ששימשה השראה לסופר ויקטור הוגו ("הגיבן מנוטרדאם"). בערב - אפשרות (בתשלום) לצאת לסיור באתריה המרשימים והמוארים של העיר, כולל שייט בנהר הסיין.

יום
7

ברוז', בריסל

ניסע בנופיה החקלאיים של צפון צרפת, נחזור לבלגיה ונגיע לברוז', עיר מקסימה וציורית. נטייל בסמטאות העיר ובין חנויות השוקולד, רקמות התחרה ובכיכר השוק. נמשיך לבריסל, בירת בלגיה וסיור שיכלול את כיכר ה"גראנד פלאס", פסל הילד המפורסם ה"מניקן פיס" וכמובן האטומיום, מבנה מולקולרי אשר נבנה לכבוד התערוכה העולמית שהתקיימה בבריסל בשנת 1958. עם ערב נגיע למלון באזור בריסל.

יום
8

פארק וואליבי, פארק אקוואליבי

יום נוסף של חוויות משפחתיות בפארק וואליבי, בו נשתעשע, מבוגרים כילדים, במתקנים כגון "העטלף", "ספינת הפיראטים", רכבת ההרים, הגלגל הענק ועוד. כמו כן, לרשותנו פארק המים אקוואליבי, בו מגלשות מים, בריכות גלים ועוד (יש להצטייד בבגדי ים צמודים). אחה"צ – ניסע לנמל התעופה של בריסל לטיסת הערב חזרה ארצה, לנמל התעופה ע"ש בן גוריון.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים