פרטי הטיול
פורטוגל התוססת

פורטוגל התוססת

פורטוגל

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • יער בוסאקו

  • עיר הנמל פורטו

  • בלמונט וטרנקוזו

  • אובידוש

  • מנזר פטימה

8
ימים
יום
1

ת"א- ליסבון

פגישה בשדה התעופה וטיסה לליסבון, עיר הבירה של פורטוגל ששמרה על צביונה הישן, והיא יעד תיירות פופולארי. העיר נבנתה מחדש לאחר רעידת אדמה גדולה בשנת 3600 .היא מתפרשת על שבע גבעות )בדומה לרומא, עמאן ואיסטנבול(. לינה בליסבון.

יום
2

ליסבון

הבוקר יוקדש לביקור באתריה המרכזיים של ליסבון: מנזר ז'ירונימו )כניסה לחלק של הכנסייה(, מקום קבורתו של וסקו דה גמה, נמשיך ונראה את מגדל בלם )בית לחם) שהיה חלק מהמעגן, אנדרטת המגלים ועוד. נבקר בעיר התחתית בכיכרות קומרסיו ורוסיו, בגבעת אלפאמה, בה ניתן לחוש את "נשמת אפה" של ליסבון העממית והחמה. נגיע אל גשר 20 באפריל ממנו נשקף נוף מרהיב של העיר וסביבותיה. בערב, נוכל )בתוספת תשלום( לצאת לארוחה הכוללת מופע פאדו מסורתי. לינה בליסבון.

יום
3

קוימברה- פורטו

הבוקר נצא בדרכנו צפונה, ניסע אל קוימברה, מהעיירות האוניברסיטאיות העתיקות באירופה, שהייתה בירת פורטוגל העתיקה. נצא לסיור בקמפוס העתיק ונוכל לבקר )בתוספת תשלום( בספרייה המפוארת, המכילה מאות אלפי כרכים של כתבי יד עתיקים, חלקם בני מאות שנים. מכאן - לפורטו היפה, עיר הנמל הצבעונית ששוכנת לגדותיו של שפך נהר הדורו. היא העיר השנייה בגודלה בפורטוגל, מפורסמת בעיקר בזכות יין הפורט המיוצר בה. העיר בעלת צביון עתיק. במאה ה-33 הייתה העיר פורטו נסיכות עצמאית, אך כיום שוררת בה אוירה צעירה, עם ההגעה העברה למלוננו בפורטו ללינה.

יום
4

פורטו

הבוקר נצא לסיור מקיף בעיר: רובע ריביירה הציורי, גשר דום לואיש, כיכר העיר, שוק בולייחו, רחוב סנטה קתרינה. נערוך תצפית על ארמון הבולסה ועל הקתדראלה הענקית והמרשימה בארכיטקטורה שלה- כנסיית סן פרנציסקו המקושטת בפאר בסגנון בארוק ורוקוקו עם גילופי עץ וציפוי זהב ומגדל קלריגוס. המעוניינים יוכלו )בתוספת תשלום( לעלות על סירה ולערוך שייט על נהר הדורו, החוצה את העיר פורטו ונזכה לנקודת מבט שונה על העיר פורטו. לינה בפורטו.

יום
5

יום חופשי )עמק הדואורו: למגו- רגואה( פורטו

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף )בתוספת תשלום( ליום טיול לעמק הדואורו אשר הוכרז ע"י אונסקו כאתר מורשת ייחודי. נבקר בעיירה למגו ונשקיף עליה ממרומי המדרגות הברוקיות המובילות לכנסיית "גברתנו של הדמעות", נבקר בבירת העמק פסו דה רגואה, בליבו של העמק – כאן מקורותיו של יין הפורט המפורסם. חזרה לפורטו ללינה.

יום
6

נאזרה- אובידוש- ליסבון

הבוקר נצא בדרכנו דרומה. ניסע לביקור בכפר דייגים קטן ומקסים נאזארה השוכן לחוף האוקיינוס האטלנטי. מקור השם בעולה רגל שנסע לארץ ישראל והביא עמו פסל של מריה הקדושה מנצרת. נמשיך בדרך ונבקר באובידוש,עיירת ימי ביניים, שנבנתה בימי הביניים ונתנה כמתנה במאה ה- 30 ע"י המלך דיניש למלכתו דונה איזבלה, מאז התמיד לעשות זאת כל מלך למלכתו. העיירה מוקפת חומות עליהן ניתן לסייר. מכאן ניסע חזרה אל בירת פורטוגל- ליסבון. לינה בעיר או בסביבותיה.

יום
7

יום חופשי )באטאלה- פטימה( ליסבון

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף )בתוספת תשלום( ליום טיול בבאטאלה שם ממוקם מנזר באטאלה המעוטר להפליא, צירוף של סגנונות גותי ומַנּואֵלי ַאני. נמשיך לאתר עליה לרגל – פטימה, אתר הצליינות המפורסם בו התרחש נס ההתגלות של מרים הקדושה, נצפה במאות עולי רגל מכל רחבי העולם הנופלים על ברכיהם וצועדים מאות מטרים עד למתחם הקדוש, על ברכיים זבות מדם, זוחלים אל הקתדראלה היפה, בבקשה למזור או תרופה. בתום הביקור נשוב לליסבון ללינה.

יום
8

יום חופשי )סינטרה- קאבו דה רוקה- קאשקאיש ואשטוריל( ליסבון- ת"א

יום חופשי. המעוניינים יוכלו להצטרף )בתוספת תשלום( ליום טיול באזור הסמוך לליסבון. נתחיל בסינטרה - עיר קטנה משופעת במבנים הצבועים ורוד. העיר ידועה גם ביין המיוחד שלה ובעוגיות הגבינה האופייניות למקום. נראה את ארמון נשיונל העתיק בו שילוב סגנונות אדריכליים ונסייר בין סמטאות קסומות. נמשיך אל מצוקי האוקיאנוס הדרמטיים של קאבו דה רוקה- הנקודה המערבית ביותר ביבשת אירופה. מכאן ניסע לקאשקאיש ואשטוריל, במקור עיירות דייגים וכיום עיירות קיט לעשירים שבנו להם בתי קיץ מפוארים. בהתאם לשעת הטיסה נצא אל שדה התעופה של ליסבון לטיסה חזרה לתל אביב.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים