פרטי הטיול

מחול אנדלוסי

מחול אנדלוסי

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:

  • שמורת הקופים ומערת סט. מייקל בגיברלטר
  • הקתדראלה והחיראלדה בסביליה
  • הארמון המלכותי במדריד
  • בית הכנסת דל טרנזיטו וכנסיית סנטו טומה בטולדו
  • ארמון אלהמברה וגני חנרליפה בגרנדה
8
ימים
יום
1

תל אביב, מדריד

מנמל התעופה בן גוריון נטוס דרך יעד ביניים למדריד, בירת ספרד. לאחר הנחיתה נערוך סיור פנורמי בעיר (מותנה בהגעה מוקדמת למדריד). ניסע למלוננו במדריד.

יום
2

מדריד

הבוקר נערוך סיור מודרך בעיר: נעבור בשדרה המרכזית והיפה של העיר – הקסטליינה, בפלאסה סיבלס ורחוב גראן ויה המפורסם, בפוארטה דל סול – לב העיר והעיקר – ביקור בארמון המלכותי של מלכי ספרד. אחה"צ נוכל להעמיק את ביקורנו ולשוטט בעיר או לבקר במוזיאון הפראדו המפורסם, או לצאת לביקור לעמק הנופלים ולהתרשם מהאנדרטה המרשימה בעוצמתה, לחללי מלחמת האזרחים (במידה ופתוח) או לצאת לביקור לאל אסקוריאל, בו נמצא פנתיאון מלכי ספרד המרהיב (בתשלום). בערב - נוכל לצאת לסיור במדריד המוארת (בתשלום).

יום
3

טולדו, גרנדה

היום ניסע לטולדו, בירת חבל קסטיליה ההיסטורית, אשר בה ידע העם היהודי תקופה של שגשוג ופריחה. נבקר ברובע היהודי העתיק ובבית הכנסת שהפך לכנסיה לאחר הגירוש ומשמש היום מוזיאון יהודי – בית הכנסת דל טרנזיטו. לא נחמיץ כמובן את יצירת המופת של אל גרקו בכנסיית סנטו טומה. משם נמשיך בנסיעה לגרנדה – היהלום שבכתר הספרדי, הידועה בהיסטוריה, כמעוזה האחרון של הממלכה המורית. בערב – נוכל לבקר בשכונת הצוענים ולצפות במופע פולקלור צועני (בתשלום).

יום
4

גרנדה, קוסטה דל סול

עם בוקר ניסע לביקור בארמון אלהמברה, משכנם של מלכי גרנדה הערביים בימי הביניים ובגני הקיץ המרשימים של שליטי גרנדה - ה"חנרליפה". בתום הביקור ניסע לריביירה הספרדית, קוסטה דל סול. המעוניינים, יוכלו להצטרף לביקור במיחאס (בתשלום) – כפר היושב בשיפולי הרי נבאדה ומשקיף לעבר המפרצים הנפלאים והכפרים הלבנים, האופייניים כל כך לאנדלוסיה. לינה באזור.

יום
5

גיברלטר, סביליה

יום טיול נפלא לפנינו. ניסע למייצרי גיברלטר, מקום מפגשם של האוקיינוס האטלנטי והים התיכון. נבקר בשמורת הקופים ובמערת סט. מייקל. על פי אגדה מקומית, כל עוד נמצאים הקופים על הצוק בגיברלטר, ימשיך להתקיים שם השלטון הבריטי. לאחר הביקור נמשיך לסביליה – בירת חבל אנדלוסיה . בערב – נוכל לצאת לשיט פנורמי בנהר גואדאלכביר (בתשלום).

יום
6

סביליה

נערוך סיור מודרך בסביליה, נבקר בקתדראלה, בחיראלדה, ברובע סנטה קרוז, הרובע היהודי לשעבר, בפלאסה אספניה ובפארק מריה לואיזה. אחה"צ חופשי. נוכל לטייל להנאתנו ולהתרשם מהעיר הציורית. בערב – נוכל לצאת למופע פלמנקו ובלט ספרדי (בתשלום).

יום
7

קורדובה, מדריד

עם בוקר ניסע לקורדובה, עירו של הרמב"ם. נערוך סיור מודרך בעיר. נבקר ב"חודרייה", הרובע היהודי, נראה את פסל הרמב"ם בכיכר טבריה ואת בית הכנסת העתיק. נבקר במסקיטה, המסגד המורי של קורדובה, מהגדולים והמפוארים בעולם. בתום הסיור ניסע למדריד.

יום
8

מדריד, תל אביב

ניפרד מקסמיה של ספרד וניסע לנמל התעופה של מדריד, ממנו נמריא דרך יעד ביניים, חזרה הביתה.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים