פרטי הטיול
חלומות מתגשמים

חלומות מתגשמים

צרפת, בלגיה, הולנד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • פריז – שאנז אליזה

  • תצפית למגדל אייפל

  • פארק השעשועים – יורודיסני

  • 'סקרה קאר'

  • רובע לה דפנס

  • בריסל

  • אמסטרדם

  • פארק השעשועים אפטלינג

  • חיטהורן

8
ימים
יום
1

תל אביב – פריז

פגישת הקבוצה בנמל התעופה וטיסה לפריז, בירת צרפת המכונה גם עיר האורות. עם הנחיתה נערוך סיור פנורמי בו נראה את כיכר הקונקורד ובמרכזה האובליסק המרשים, שדרות השאנז אליזה ושער הניצחון המרשים, ונראה את מגדל אייפל. בערב – אפשרות לצאת (בתשלום) לסיור באתרייה המוארים של העיר ולשייט על הסיין.

יום
2

פארק השעשועים "יורודיסני"

שעשועים, רכבות והמון מתקנים, והפעם בממלכתו הקסומה של וולט דיסני. נעוף על כנפי הדמיון בארץ הפנטזיות, נפגוש פיראטים בארץ ההרפתקאות ונטוס לחלל בארץ המחר. נפגוש את דמויותיו המפורסמות של וולט דיסני בתהלוכות המרהיבות ובערב נשוב למלון עייפים אך מלאי חוויות.

יום
3

פריז

בשעות הבוקר נשלים את הביקורים בעיר. נראה את בית העיריה, כנסיית הנוטרדאם ומשם נעלה המדרגות המובילות לתצפית מגבעת ה"סקרה-קאר" מגבעת כנסית "הלב הקדוש", נמשיך לרובע לה-דפנס – הרובע המודרני של העיר. אחה"צ למעוניניים תהיה אפשרות לצאת (בתשלום) לביקור בארמון וורסאי / פונטנבלו.

יום
4

בלגיה

נצא לכיוון בלגיה את היום נקדיש לבירת בלגיה הלא היא בריסל, האוחזת גם בתואר בירת אירופה ובה שוכנים מוסדות האיחוד הארופי, הנציבות ומועצת האיחוד. נערוך סיור במהלכו נבקר בכיכר הגדולה, הנחשבת כיום לכיכר היפה באירופה. נסייר בכיכר ונצפה על בית העירייה הבנוי בסגנון גותי מרשים. נמשיך ונראה את פסלו של הילד המשתין שהפך לסמלה של העיר.

יום
5

בלגיה – הולנד

עם בוקר נצא לכיוון אמסטרדם, המכונה גם "ונציה של הצפון". נטייל בכיכר דאם ונצפה לעבר ארמון המלכה נמשיך לרובע היהודי. בתום הביקור העברה לבית המלון.

יום
6

פארק אפטלינג

יום של כייף לפנינו, בבילוי בפארק השעשועים "אפטלינג", פארק המבוסס על סיפורי אגדות. נבקר בעולמו של עלי באבא, נערוך שייט אבובים, נזחל במזחלות שלג, נדהר ברכבות, נבקר בבית הרוחות, ביער האגדות ואולי נוכל לפגוש את כיפה אדומה או שלגיה....

יום
7

חיטהורן – אמסטרדם (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) לחיטהורן. נסיעה על הדיק החוצה את אגם אייסל ומשם לעיירה ובה כבישים הם תעלות מים, כלי התחבורה , הינה סירה, מרחבי שפלה ירוקה ואוויר צח.

יום
8

אמסטרדם – תל אביב

העברה לשדה התעופה וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים