פרטי הטיול
כוכב טולוז

כוכב טולוז

צרפת

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • שמורת הטבע פונט דה אספניה

  • עלייה ברכבל וטיול רגלי עד אגם דה גוב הקסום

  • מכתש הקרחוני

  • מפגש תעלת מידי ותעלת הגארון

  • תהום פדיראק כולל ירידה לעומק 100 מ' ושייט בנהר תת קרקעי

  • שייט על נהר לוט

8
ימים
יום
1

טולוז – פירנאים

משדה התעופה בטולוז ניסע ישירות לפירנאים. ניסע בדרכים הפתלתלות וניהנה מנופים דרמטיים. נעצור במעבר ההרים Col du Tourmalet ונגיע לעיירת המעיינות והנופש Cauterets, עיירה חיננית בפתחו של פארק הלאומי פירנאים. נתמקם במלוננו בעיירה ונוכל ליהנות מהעיירה שבה גם קזינו.

יום
2

יום פירנאים

את היום נקדיש לטיול בפירנאים הצרפתיים. ניהנה מהנופים ונבקר באתרי טבע ומים מופלאים. יעדנו הראשון יהיה שמורת הטבע פונט דה אספניה, בה ניהנה מחגיגה של מים שוצפים וקוצפים ומפלים על רקע הפירנאים. הביקור יכלול עלייה ברכבל וטיול רגלי עד אגם דה גוב הקסום. מכאן ניסע למכתש הקרחוני, סירק דה גווארני, עוד אתר טבע מרשים בפארק הלאומי פירנאים, מרחק "נגיעה" מספרד. נעשה טיול רגלי ופיקניק בטבע. אחה"צ ניסע למלוננו בסביבת העיר טולוז בו נלון עד סוף הטיול.

יום
3

טולוז - קרקסון

נתחיל את היום בשייט באחד הקטעים היפים ביותר של תעלת שני הימים המחברת את הים התיכון והאוקיינוס. נמשיך לעיר העתיקה קרקסון, עיר ימי ביניים מבוצרת ועטורת צריחים שכאילו עצרה מלכת. העיר המשוחזרת היא אתר מורשת תרבות עולמית מרשים של אונסק"ו. נסייר בין החומות ונרגיש כאבירים בימי הביניים. אחה"צ נחזור לטולוז. נעשה היכרות עם העיר בסיור משולב רגלי ורכוב. נבקר בכיכר הקפיטול, בכנסיית היעקובינים - יצירת מופת גותית, בבזיליקת סנט סארנין הרומנסקית הגדולה באירופה, נראה את מפגש תעלת מידי ותעלת הגארון היוצרות יחדיו את תעלת שני הימים, נצפה על נהר הגארון והגשרים שבו ועוד.

יום
4

עמק לוט וקאהור

בבוקר ניסע לעמק לוט. נתחיל את היום בשייט על נהר לוט ונמשיך לביקור בעיירה סנט סירק לאפופי שנבחרה ב 2012 לעיירה הפופולארית ביותר בצרפת. נשקיף אל נוף העמק, נטייל בסמטאות הצרות בין בתי ימי הביניים, סדנאות האומנים והחנויות. נהנה מאווירה קסומה של עיירת ימי ביניים קטנה ויפה. מכאן נמשיך לביקור במערת האדם הקדמון Pech Merle כדי ליהנות מאומנות בת כ 20,000 שנה. נמשיך לעיירה קאהור, בירת מחוז לוט, המוקפת בנהר לוט משלושה צדדים. נבקר בגשר וולנטרה המפורסם מהמאה ה 14 ונטעם את יינות קאהור. בערב נחזור למלוננו בטולוז.

יום
5

רוקמאדור ותהום פדיראק

בבוקר ניסע לכיוון נהר הדורדון לבקר בעיירה ה"תלוייה" רוקומאדור, עיירת עולי רגל הבנוייה על מצוק המשקיף אל נוף העמק. מכאן נמשיך לתהום פדיראק. נרד לעומק 100 מ', נשוט בנהר תת קרקעי, ונהנה מתופעת טבע מרשימה. אחה"צ נחזור למלוננו בטולוז בנסיעה דרך פארק לאומי Quercy.

יום
6

שוק סארלה ועמק הדורדון

בבוקר ניסע לסארלה "פנינת הדורדון". נגיע לשוק המפורסם של העיר ואחד הנחשבים בצרפת כולה. ניקח זמן ליהנות מהשוק ומטעמיו. נמשיך ונסייר בעיר העתיקה והשמורה, בסמטאות הציוריות, והכיכרות העתיקות. מכאן ניסע לטייל בעמק הדורדון. נבקר בעיירה היפה Beynac et Cazenac על גדות הדורדון ונצפה על העמק מהמצודה הגדולה ביותר של פריגור. נמשיך ונבקר בעיירת הבסטיד המבוצרת דום, וניהנה מהנוף ומעיירה בת כ 730 שנה. אחה"צ נחזור למלוננו בטולוז.

יום
7

אלבי – קורדס סור סייל

בבוקר ניסע לבקר בעיר אלבי השוכנת על גדות נהר טארן. נצפה על הנהר והגשרים. נבקר במוזיאון טולוז לוטרק המכיל את האוסף הגדול ביותר של ציורי האמן. המוזיאון נמצא בארמון הבישופים בו התחילה האינקוויזיציה. נבקר בקתדרלת סנט ססיל שנבנתה מיד לאחר מסע הצלב האלביגנזי לחיסול הקתארים ונראה איך הכנסייה הקתולית מבטאת את עצמה בלב האזור הקתארי לשעבר. נערוך סיור בעיר העתיקה שהיא אתר מורשת תרבות עולמית של אונסק"ו ונתרשם מבתי ימי הביניים השמורים ומחושקי העץ ובתי הרנסאנס הנפלאים של עידן הפסטל "הזהב הכחול". אחה"צ ניסע לבקר בעיירה סמוכה "מרחפת בשמיים". נהנה מהרחובות הצרים והעתיקים של עיירה בת 790 שנה שהיא אחת מערי המסחר הראשונות (בסטיד) של סוף עידן הפאודליזם. מקום טוב להתרשם מאדריכלות ימי הביניים וליהנות מחנויות האמנים ובעלי המלאכה. אחה"צ ניסע למרכז טולוז כדי להיפרד מהעיר.

יום
8

טולוז – ת"א

העברה לשדה התעופה של טולוז וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים