פרטי הטיול
דרום איטליה

דרום איטליה

איטליה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ריביירה דה אוליסה

  • פוטצואולי ואגם אוורנו

  • נאפולי והאי קאפרי

  • קסינו והמנזר במונטה קסינו

  • פומפיי - המתחם הגעשי 'סולפטרה'

8
ימים
יום
1

תל אביב – רומא – קסטלי רומני

הגעה לשדה התעופה ברומא, פגישה עם מדריך הקבוצה ויציאה לאזור "קסטלי רומאני", נבקר בעיירה הציורית קסטל גנדלופו בה נמצא מעון הנופש של האפיפיור, אזור של גבעות ירוקות וכרמים. בתום הביקור נסיעה לבית המלון בו נשהה במהלך הטיול.

יום
2

ריביירה דה אוליסה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לריביירה דה אוליסה לביקור בעיירה גאטה, שהייתה אחת ממקומות ההתישבות היהודים הראשונה לאחר חורבן הבית שני, ואשר ממנה החלה להתפתח הקהילה היהודית באיטליה. נמשיך לביקור בספרלונה, אחת העיירות היפות באזור, ממנה נמשיך למונטאניה ספאקטה - הר 'המבותר' ונקנח בעיירה פורמיה.

יום
3

נאפולי והאי קאפרי – (יום בחירה)

יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת ליום קסום של שייט וביקור באי הידוע "קאפרי", אי הטורקיז. נשוט במעבורת לעבר האי, עם העגינה בנמל הגדול במרינה גרנדה, נעפיל לאנקאפרי העיר העליונה, לתצפית מרהיבה ממנה נשקפים מגוון בתיה הצבעוניים של קאפרי התחתונה. נהנה מיום נפלא ושליו באי, משם נשוט במעבורת חזרה לנמל בנאפולי. נערוך סיור פנורמי ובמהלכו נראה את "פאלאצו ריאל"- אחד מארבעת הארמונות של המלכים, כיכר "פלבישיטה"- הכיכר בה התקיים משאל העם בנוגע לאיחוד איטליה, "ויה רומא" המדרחוב של נאפולי בו בתי קפה, מסעדות, חנויות, ואווירה דרומית טיפוסית.

יום
4

רצועת החוף האמלפיטנית (יום בחירה)

המעונינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום מדהים ביופיו לאורך החוף האמלפיטני. דרך עוצרת נשימה הנושקת לחוף ומתפתלת לאורך המפרצונים מצד אחד, ומן העבר השני הרים ועיירות יפייפיות המשמשים מסגרת לתמונה נפלאה. זהו קטע הכביש שנחשב ליפה ביותר באיטליה וכולל נסיעה מתפתלת אל מול הים הכחול ולאורך עיירות קטנות, השוכנות על מדרונות ובהן בתים עם גגות אדומים, מטעי כרמים וטראסות. נבקר תחילה בסורנטו, ה'מרפסת' המשקיפה על כל המפרץ, ממנה נמשיך לאמלפי הקסומה, ממנה נעפיל לעיירת ההר ראוולו, המוקפת בכרמים ובפרדסים, שוכנת על מרפסת החצובה בהר בגובה 360 מטרים, מעל אמלפי.

יום
5

קסינו והמנזר במונטה קסינו – ומרכז קניות

את היום נתחיל ביקור בעיירה קסינו ובה המנזר מונטה קסינו, הבנוי בגובה 516 מטרים, ממנו נשקף נוף עוצר נשימה הצופה על עמק הלירי. המנזר הוקם במאה ה 6 על ידי בנדיקטוס הקדוש והוא אחד המנזרים המרשימים ביופיים שנבנה מחדש לאחר שנהרס במהלך אחד הקרבות המשמעותיים במלה"ע השנייה. נמשיך למרכז קניות.

יום
6

פומפיי - המתחם הגעשי 'סולפטרה'

יום חופשי. המעוניניים יוכלו לצאת לביקור (בתשלום) במתחם הגעשי הרוחש בפעילות הידרותרמית, המתבטאת בפליטת אדי מים, גזים וגיזרים, הלא הוא ה'סולפטרה'. (תלוי מזג אויר). בהמשך נבקר באתר הזיכרון בפומפיי, עיר הקיט של עשירי רומא, שנחרבה תחת התפרצות הר הגעש וזוב לפני כ 2000 שנה, וכוסתה באפר ועפר וולקני אשר הקפיא ברגע את החיים שם, לעד!

יום
7

פוטצואולי ואגם אוורנו

יום קסום ומגוון לפנינו. ניסע לכיוון אגם 'אוורנו' שהיה בעברו הר געש, לתצפית על האזור שם נשמע את סיפורו המרתק של אגם זה. נמשיך למרכז העיירה פוטצואולי, נראה את האמפיתאטרון ונמשיך לזמן חופשי במרכז העיירה והנמל.

יום
8

רומא – תל אביב

נסיעה צפונה לכיוון רומא, עיר הבירה של רומא. במהלך הסיור נראה את הקולוסאום, הכיכרות המפורסמות של העיר, פיאצה אספניה, כיכר ונציה, פונטנה די טרווי, בתום הביקור העברה לשדה התעופה, וטיסה חזרה לארץ.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים