פרטי הטיול
כוכבי מדריד

כוכבי מדריד

ספרד

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • פוארטו דל סול

  • האנדרטה לזכרו של מיגל דה סרוואננטס

  • האלקאזאר

  • הרובע היהודי של טולדו

5
ימים
יום
1

ת"א – מדריד

ניפגש בשדה התעופה על שם דוד בן גוריון לטיסה למדריד בירתה של ספרד. העיר הקוסמופוליטית שוכנת בגובה 650 מטר מעל פני הים. העיר הפכה לבירתה של ספרד במאה ה- 16 וידועה בזכות הככרות הרבות המפארות את העיר, וכן הארמונות הרבים. לאחר הנחיתה וסידורים פורמאליים בשדה התעופה העברה לבית המלון.

יום
2

מדריד – סיור כיכרות

סיור אותו נקדיש לבירה של ספרד. נתחיל את סיורנו בפוארטו דל סול "שער השמש". והכיכר המרכזית של העיר. נראה את בית הדואר ואת מגדל השעון המפורסם של העיר. נמשיך לפלאסה מאיור. הכיכר התחומה ע"י מבנים בגובה 3 קומות הייתה שימשה בעברה כמקום המקום הוצאה להורג עבור האינקווזיציה. כיום בכיכר נמצא פיסלו של פליפה ה- 3 הרכוב על סוס. נמשיך לכיכר סיבליס שם נראה את פסלה של אלת הפריון קיבלה הרוכבת על מרכבה הרתומה לאריה. בהמשך סיורנו בעיר נראה את ארמון המלך המפואר המשמש כיום לטקסים. ממשיכים לכיכר ספרד של נראה את האנדרטה לזכרו של מיגל דה סרוואננטס מחבר הספר דון קישוט. את המשך היום נקדיש לשדרות היפות של העיר. בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
3

סגוביה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בעיר האצילית סגוביה, שהייתה מרכז כלכלי ופוליטי חשוב בימי הביניים. נתרשם ממרכז העיר המוקף חומה, האקוודוקט הרומי)אמת מים( הגדול והשמור לתפארת. אמת המים הובילה מים לעיר עד תחילת המאה ה- 19 . נמשיך את סיורנו בעיר ונצפה אל האלקאזאר - ארמון שנבנה בתחילתה ע"י המוסלמים ולאר מכן שימש את מלכי ספרד. בארמון זה אף הוכתרה איזבלה הראשונה למלכת קסטילה. הארמון הבנוי על צוק נישא,ומשקיף על העמק והעיר שלרגליו. נמשיך את סיורנו בעיר בעלת האווירה ימי הביניים ונצפה על הקתדרהל הגותית של העיר בתום הסיור נחזור למלוננו.

יום
4

טולדו

לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום מרתק בבירתה הקודמת של ספרד, טולדו "שהחזיקה" בתואר כ- 500 שנה עד המאה ה- 16 . טולדו לאורך השנים היוותה מוקד יהודי חשוב ובעיר זו גרו ופעלו יהודים רבים כדוגמת הרב יוסף קארו ) מחבר שולחן ערוך( הרב אבולעפיה, הרב אבן עזרא שהיוו חלק מרכזי ב"תור הזהב" של יהודי ספרד. את הסיור בעיר נתחיל בביקור ב"חודריה" הרובע היהודי של העיר, נבקר בבית הכנסת שנותר על תילו. נמשיך את סיורנו בעיר היפה שנשתמרה בצוה מופלאה. נצפה אל נהר הטאחו העובר בסמוך לעיר. ונראה את ארמון העיר ה" אלקזר" שארבעת מגדליו נראים מחלקים רבים בעיר. נמשיך לתצפית על הכנסייה הגותית שנבנתה במאה ה- 13 ונסיים את יומנו בכיכר זוקודובר שהיווה את המוקד עבור האינקווזיציה אשר הוקמה בטולדו ע" H המלכה איזבל. בתום היום נחזור למלוננו.

יום
5

מדריד – ת"א

תם טיולנו ובהתאם לשעת הטיסה העברה לשדה התעופה לטיסה לת"א.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים