פרטי הטיול
אנגליה וסקוטלנד

אנגליה וסקוטלנד

בריטניה

האטרקציות העיקריות בטיול:
  • ביקור בביתו של שייקספיר

  • גרטה גרין: טקס חתונה סקוטית

  • לוך נס

  • ביקור במזקקת וויסקי כולל טעימות

  • ביקור במוזיאון הבריטי

  • שייט על אגם ווינדמיר

9
ימים
יום
1

תל אביב-לונדון – סטרטפורד – צ'סטר

פגישה בנמל התעופה בן גוריון וטיסה ללונדון עם הנחיתה נצא לסטרטפורד עירו של שייקספיר. נבקר בבית הולדתו של הסופר בו כתב את מרבית מחזותיו, נראה גם את התיאטרון השייקספירי המלכותי (מבחוץ). נקודת ציון נהדרת במסגרתו של טיול מאורגן לאנגליה. נמשיך לצ'סטר הנחשבת לאחת הפנינים בערי בריטניה בזכות בתי העץ, גשריה, הגינות המטופחות ושעריה העתיקים. בתום הסיור המשך נסיעה ללינה באזור.

יום
2

ליברפול - אזור האגמים – גרטנה גרין

נפתח את היום בביקור בליברפול, עירה של להקת הביטלס, ומשם נמשיך למחוז קמבריה ולאזור האגמים היפהפה. נשוט על אגם ווינדרמיר ונמשיך בנסיעה בדרכים ירוקות וייחודיות עד לעיירת הגבול גרטנה גרין. נעצור לביקור בבית הנפח המקומי ונשתתף בטקס חתונה סקוטית. המשך נסיעה ללינה באזור גלזגו.

יום
3

סטירלינג – פרת'

לאחר ארוחת בוקר, נצא לכיוון העיר סטירלינג הנמצאת במרכז סקוטלנד. לסטירלינג היסטוריה עשירה של מלחמות באנגלים למען השגת עצמאות לסקוטלנד. נבקר בעיר ובגשר סטירלינג המפורסם, אשר שם נלחם וויליאם וואלאס בשנת 1297. נראה את הטירה השוכנת בעיר העתיקה מעל הנהר. משם נמשיך לפרת', עיר יפה השוכנת לצד נהר הטריי. נבקר בעיר אשר היוותה בית למשפחות המלוכה הסקוטיות מהמאה ה-13 ועד המאה ה-19.בתום הביקור נעבור למלוננו באזור.

יום
4

פיטלוכרי – לוך טאמל – טירת בלייר - אבימור

היום נצא צפונה ונמשיך בביקורנו בסקוטלנד. ניסע דרך העיירה הציורית פיטלוכרי, נבקר במבשלת ויסקי סקוטית ונערוך סיור הכולל טעימה. נעצור בנקודת תצפית על האגם טאמל, ונמשיך לביקור באחת הטירות המפורסמות בסקוטלנד - טירת בלייר, מקום מגוריו של הדוכס מאת'ול. נסייר בתוך הטירה ונראה את תצוגת הריהוט העתיק, כלי הנשק וכלי החרסינה. נמשיך צפונה לעיירה אבימור ולשמורת הטבע קיירנגורם, ובערב נגיע ללינה באזור.

יום
5

ניוטונומור – אינברנס – לוך נס – פורט וויליאם – גלן קו – לוך לומונד

נמשיך לטייל באזור ה"היילנדס" של סקוטלנד, נוף יערות ירוק ועשיר במקווי מים. זו נקודת ציון נהדרת במסגרתם של טיולים מאורגנים לסקוטלנד. נצפין לאינברנס, ומשם ניסע אל "העמק הגדול". כאן בעמק שוכנים שלושה אגמים, שהגדול והמפורסם בהם הוא לוך נס (LOCH NESS) והמפלצת הביישנית שלו. בדרכנו דרומה נגיע לעיירה פורט וויליאם ולגלן קו, הוא "עמק הדמעות", ובדרך נעבור ליד הגדול שבאגמי סקוטלנד – לוך לומונד LOCH LOMOND)). נגיע ללינה באזור.

יום
6

באת'גייט - אדינברו – ג'דבורו – דרהם – יורק

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באדינברו הישנה והחדשה, כמיטב המסורת של טיולים מאורגנים לסקוטלנד. נתחיל בסיור בעיר העתיקה, נראה את ארמון המלכה ונגיע ל"מייל המלכותי". נערוך ביקור במצודת העיר, נראה את אבן ההכתרה של מלכי בריטניה ונראה את יהלומי הכתר הסקוטי. נסיים ונצא אל העיר החדשה, רחוב הנסיכים וכיכרות העיר. נמשיך בנסיעה דרומה לכיוון העיירה ג'אדבורו בה שהתה מרי, מלכת הסקוטים, בדרכה דרומה, נעצור לצילום קצר במעבר הגבול קארטר בר ונחזור לביקור בעיירה דרהם, נסייר בסמטאותיה הציוריים ונמשיך ליורק, בירת חבל יורקשייר ללינה באזור.

יום
7

יורק – קיימברידג' – לונדון

הבוקר נערוך סיור ביורק העיר בעלת חן קדום, נטייל ברחוב "הקצבים" ונראה את ה"מיניסטר" – הקתדראלה הגדולה של יורק. נצא דרומה בדרכנו חזרה ללונדון ונעבור דרך אזור נוטיגהם, "ארצו של רובין הוד". נעצור לביקור בעיר האוניברסיטאית קיימברידג', נטייל במרכז העיר ונוכל להתרשם מהמבנים השונים בעיר. אחה"צ נמשיך בנסיעה חזרה ללונדון.

יום
8

לונדון

נצא לסיור בלונדון, כמיטב המסורת של טיולים מאורגנים לאנגליה, נראה את כיכר טרפלגר, כיכר הפיקדילי המפורסמת, דרך הסיטי של לונדון – מרכז הבנקים וחברות הביטוח. נראה את קתדרלת סנט פאול. נחלוף דרך רחוב וייטהול ומגורי ראש הממשלה בדאונינג סטריט 10, אל בית הפרלמנט ונהר התמזה. נראה את הביג בן. משם נמשיך אל בקינגהם פאלאס אותו נראה עם המשמר הצבעוני. נסיים בביקור במוזיאון הבריטי המרתק. לינה בלונדון.

יום
9

לונדון – תל אביב

בהתאם לשעת הטיסה חזרה לתל אביב. יינתן זמן חופשי לסייר באזורי הקניות כגון: רחוב אוקספורד הארוך והידוע בו חנויות רבות, מותגים ובתי כולבו גדולים ומפורסמים כדוגמת מקס אנד ספנסר, סלפריג' ועוד.

אנו מתנצלים, אך לתאריכים שבחרת יש מחירים בלעדיים שלא ניתן להציג באתר
או שלתאריכים שבחרת אין טיולים מאורגנים.
לבירור המחיר, תאריך הטיול וקבלת הצעה ניתן לפנות ליועצ/ת טיולים מאורגנים בטלפון המופיע מעלה.
טיולים מאורגנים נוספים